Başkanı Davut Çetin açıklama yaptı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, elektronik ticaretle ilgili farkındalığı artırmak amacıyla, "E-ticarete İlk Adım Programı"nı hayata geçirdiklerini bildirdi.

Başkanı Davut Çetin açıklama yaptı

ATSO'dan yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Çetin, dijitalleşen dünyayla ticaretin yapısının da değiştiğini söyledi. Çetin, işletmelerin internet ortamında olmalarının bir zorunluluk haline geldiğini söyledi.

Bu adaptasyonu sağlayamayanların faaliyetlerini sürdürme şanslarının kalmayacağını belirten Çetin, müşteriyi kolundan tutup dükkana çekme döneminin kapandığını ifade etti.

İşletmelerin e-ticaretle tüm Türkiye'ye hatta dünyaya mal satmayı hedeflemeleri gerektiğine dikkati çeken Çetin, "Bu vizyona destek vermek amacıyla ATSO olarak bugüne kadar e-ticareti bilmeyen, bugüne kadar yapmamış ya da bu işi çok daha iyi yapmayı hedefleyen üyelerimize yönelik olarak "e-ticarete ilk adım” programını başlatıyoruz." ifadelerini kullandı. 

Program kapsamında eğitim ve danışmanlık hizmetleri vereceklerine dikkati çeken Çetin, internette satış yapan popüler firmaların yöneticilerini Antalya firmalarıyla buluşturacaklarını da sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER