banner240

Dulkadiroğlu Belediyesi ihtiyaç sahibi öğrencileri unutmadı!

Dulkadiroğlu Belediyesi, ilköğretim ve ortaöğretimde eğitim gören ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye yardımında bulundu.

Genel 15.09.2021, 12:44
Dulkadiroğlu Belediyesi ihtiyaç sahibi öğrencileri unutmadı!
banner257
banner226

Dulkadiroğlu Belediyesi, ihtiyaç sahibi öğrencileri tespit ederek bu yılda kırtasiye yardımında bulundu. Dulkadiroğlu İlköğretim okulunda düzenlenen yeni eğitim öğretim yılının açılışı programında ihtiyaç sahibi öğrencilere kırtasiye malzemeleri dağıtımı da gerçekleştirildi.
İlköğretim Haftası etkinliğine Kahramanmaraş Valisi Faruk Coşkun, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan, Dulkadiroğlu Belediye Başkanvekili Arif Yenipınar ve İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Kahraman ve protokol üyeleri katıldı.

Yorumlar (3)
Karan veysel 6 gün önce
Verdikleri iki tane kalem bir silgi yığınla adam fotoğraf için birbirini yemiş. Yapmayın artık bunu ne olur.
CELAL 5 gün önce
Sanki kendi ceplerinden vermiş gibi gösteriş yapıyorsunuz! verdiklerini bu milletin vergilerinden karşılıyorsunuz. insan derki milletimiz sağ olsun der. birde sağ elin verdiğini sol el görmeyecek derler. yazık çok yazık.
Afferim Size 5 gün önce
Sıkıntılı bir iş olunca kapı duvar,şakşakcılığa gelince en ön saftasınız. Önce iyilik nasıl yapılır öğrenin ondan sonra bir koltuğa oturun. Oturduğunuz koltuk boğazınızı doyuruyor karakterinizi yiyor. Yaptın bir güzel bişe hemen haberini yap ona buna duyur aman ne iyi yaptınız. Afferim size çok başarılı şeylere imza atıyorsunuz sayın başkanlar.
34°
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 21 Eylül 2021
İmsak 04:50
Güneş 06:11
Öğle 12:31
İkindi 15:58
Akşam 18:40
Yatsı 19:56