Ertuğrul Tiyek, ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye devam ediyor!

Spor camiasındaki başarısı ve Ülkü Ocakları Onikişubat İlçe Başkanlığıyla gönüllere taht kuran Ertuğrul Tiyek, ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye devam ediyor.

Genel 11.01.2021, 14:15
Ertuğrul Tiyek, ihtiyaç sahiplerine yardım etmeye devam ediyor!
banner257

Sporcu kişiliği ve başarılarıyla kendinden sıkça söz ettiren, önceki dönem Onikişubat İlçe Başkanlığı döneminde de yüzlerce başarılı projelere imza atıp yardıma ihtiyacı olan vatandaşın daima yanında olan Tiyek, başkanlığı devam etmemesine rağmen yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara yardım etmeye devam ediyor.

Tiyek, gece gündüz demeden ihtiyaç sahiplerine gıda ve nakit yardımında bulunmaya çalışıyor. 
İş insanlarının ve birçok gönüllünün destekleriyle Kahramanmaraş’ta ihtiyaç sahiplerini belirleyip şuana kadar yüzlerce aileye düzenli şekilde desteklerine devam eden Tiyek, “ Gece gündüz demeden ihtiyaç sahiplerini belirleyip, onlara gerek gıda, gerek giyim gerekse nakit yardımında bulunmaya çalışıyoruz. Bizlere inanıp, güvenen ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen değerli iş insanlarına ve gönüldaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum.  Allah  yapmış ve yapacak olduğunuz yardımları kabul eylesin.” İfadelerine yer verdi. 

Yorumlar (12)
Maraş46 2 hafta önce
Tebrikler bu zamanda bu kadar açgözlülüğün acımasızlığın bencilliğin olduğu insanların apt dairesine arabaya bağ evine arsaya mala mülke paraya çocuğa yemeye içmeye kısacası nefsinin hevasının arzu ve isteklerine taptığı bu dönemde... ALLAHU Teala muvaffak eylesin
halil ibrahim aydemir 2 hafta önce
Allah razı olsun ertuğrul başkandan. kendisi gerçekten tam bir dava ve gönül adamı.
Erhan Karaoğlan 2 hafta önce
MaaşAllah. Ertuğrul başkandan Allah razı olsun. Başkanın yaptığı bu çalışma Peygamber efendimizin sünnetini yaşatma gayretidir
Ahmet Çetin Türkmener 2 hafta önce
Yanındaki 3-5 gariban gönüllü ile meccanen fi sebilillah kendisine itimat edip veren gönüllü bağışcılardan alıp gece gündüz demeden ihtiyaç sahiplerine ulaştıran bu Yiğit hemşehrimiz ve arkadaşlarını tebrik ediyorum. Rabbim hayırlı hizmetlerini mükafatlandırsın inşAllah.
Endişem bu memlekette her iyi ve çalışkan insanımızın sık sık başına gelen akibete yani kıskanç, kalbi ve karnı kara kişilerin engellemelerine ve iftiralarına kurban olmazlar inşAllah.
Coşkun Aytemiz 2 hafta önce
Ertuğrul Başkanımdan Allah razı olsun o gerçekten gönüllerde taht kurmuş güzel yürekli abim
Akif 2 hafta önce
Allah razı olsun..
Kürşat 46 2 hafta önce
Yüreği var olsun
ibrahim Azkara 2 hafta önce
Allah yar ve yardımcın olsun. Gösteriş için yaptığını zanneden arkadaşlar seni tanımadıkları için öyle düşünüyor. iyilikleri buluşturmak gibi asil bir görevi ifa ediyorsun. iyilikler bulaşıcı olsun inşAllah
MARAŞLI 2 hafta önce
KEŞKE ŞUNU GİZLİ YAPSANIZ
muhammed 2 hafta önce
bravo adam...
Yardımın reklamı olur mu? 2 hafta önce
Keşke gizli yardım etseydi... sevabını kimden bekliyorsanız ona gösteriniz...
Haber46 2 hafta önce
İnsan yaptığı yardımları insanların gözüne sokar mı arkadaş. Bir elin verdiğini diğer elin görmemesi gerektiğini bilmiyorlar mı? Sosyal medya da görmüştüm bu adamı insanların evlerini yüzlerini göstererek insanları mahçup ediyor vay dünya vay..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 28 Ocak 2021
İmsak 06:09
Güneş 07:32
Öğle 12:50
İkindi 15:34
Akşam 17:58
Yatsı 19:16