İmran Kılıç Dulkadiroğlu Kamu Külliyesi’ni gezdi!

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Kamu Külliyesi’ni ziyaret ederek kamu hizmetlerini değerlendirdi. Kılıç, Kamu Külliyesi’nde kamu hizmetlerinin vatandaşa büyük kolaylık sağladığını dile getirerek, 'Vatandaşımız kamu hizmetini daha modern ve kaliteli binalardan almaktadır' dedi.

Genel 08.01.2021, 15:15
İmran Kılıç Dulkadiroğlu Kamu Külliyesi’ni gezdi!
banner257

Dulkadiroğlu İlçesinde bir dizi ziyarette bulunan Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Dulkadiroğlu Kamu Külliyesi’ni gezdi. Dulkadiroğlu İlçe Kaymakamlığını ve Dulkadiroğlu Belediyesi’ni ziyaret eden Kılıç, kamu hizmetlerinin külliye içerisinde daha verimli hale geldiğini aktardı.
Kılıç, ziyaretleri sonrasında yaptığı konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Dulkadiroğlu Belediyemizin şehrimize kazandırdığı Kamu Külliyesi içerisinde bir dizi ziyarette bulunduk. Dulkadiroğlu Kaymakamımızı ve Belediye Başkanımızı ziyaret ettik. Belediye Başkanımız Necati Okay’ın ilçesinin kalkınması, gelişmesi ve modernize olması adına hayali olan kamu külliyesi projesi vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı. Vatandaşımızın kamu hizmetlerine daha kolay, daha modern ve eksiksiz ulaşmasını sağlayan bu proje bizleri son derece memnun etmektedir. İllerimizi, ilçelerimizi ve mahallelerimizi daha yaşanıla bilir bir hale getirmek için çaba harcıyoruz. Kamu Külliyesi projesiyle de bu hedefimize ulaştığımızı görüyoruz. Ben emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.”
Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Okay, Kamu Külliyesi’nin ilçeye ve Kahramanmaraş’a çok büyük değer kattığının altını çizdi.
Ziyarete Ak Parti Dulkadiroğlu İlçe Başkanı Şahin Avşaroğlu, Ak Parti Belediye Meclis üyeleri ve partililer de katıldı.

Yorumlar (1)
Son Kral 6 gün önce
Şunu anlama mümkün değil, Milletvekillerine dünya kadar maaş verirsin bütün masraflarını devlet öder ( Yeme içme, yollluk, faturalar, makam arabası, yakıt parası, şoför, danışman gittikleri yerde krallar gibi karşılama, ne kadar akrabası varsa sınavsız istediği kuruma memur olarak atanacaklar daha sonra basamakları hızlı bir şekilde koşarak çıkacaklar. vs. vs. vs. aklımıza gelmeyen daha bir sürü harcamalar.
orta şiddetli yağmur
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 17 Ocak 2021
İmsak 06:13
Güneş 07:38
Öğle 12:47
İkindi 15:24
Akşam 17:46
Yatsı 19:06