Kahramanmaraş'ta intihar girişimindeki olayla ilgili yeni gelişme

Kahramanmaraş'ta eşinin evi terk etmesi nedeniyle intihara kalkıştığı öğrenilen Mehmet A. polisler tarafından ikna edildi.

Genel 16.05.2019, 16:03 16.05.2019, 17:00
Kahramanmaraş'ta intihar girişimindeki olayla ilgili yeni gelişme
banner257

KAHRAMANMARAŞ'ta eşi tarafından terk edilen Mehmet A. (36), 7 yaşındaki oğlunu da yanına alarak, İl Özel İdare binasının 14'üncü katında  intihar girişiminde bulundu. İkna çabalarına olumsuz yanıt alan polis, Mehmet A.'yı dikkatini dağıttıktan sonra yakalayıp, bulunduğu yerden indirdi.

TIR şoförü Mehmet A., öğle saatlerinde yanına oğlunu da alıp, Trabzon Caddesi üzerindeki İl Özel İdare binasının 14'üncü katına çıktı. Oğlunu merdiven boşluğun bırakan Mehmet A., pencere pervazına oturduktan sonra bir bacağını dışarı sarkıttı. Mehmet A.'yı görenler hemen yardım çağırdı. Olay yerine çok sayıda sağlık, polis ve itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye erleri, hava yastığı açarken, Asayiş Şube Müdürü Ertuğrul Güler, ekibiyle 14'üncü kata çıktı.

FİLM İZLER GİBİ SEYRETİLER

Eşinin evi terk etmesi nedeniyle intihara kalkıştığı öğrenilen Mehmet A. polisler tarafından ikna edilmeye çalışılırken onlarca vatandaş Trabzon Caddesi'nde toplanıp, yaşananları film gibi seyretti. Bazıları da cep telefonu kamerasıyla kaydetti.

İNTİHAR GİRİŞİMİ VİDEOSU - TIKLA

HABER FOTOĞRAFLARI

Asayiş Şube Müdürü Ertuğrul Güler ise Mehmet A.'yı intihardan vazgeçmesi için ikna etmeye çalıştı. Yaklaşık 1 saat süren ikna çabasından olumsuz yanıt alan Güler'in dikkatini dağıttığı Mehmet A., polisler tarafından yakalanarak, pencereden içeri çekildi. Polisler tarafından binadan indirilen Mehmet A., sağlık kontrolünden geçirilmek üzere olay yerinde bekletilen ambulansla hastaneye götürüldü.

Yorumlar (5)
Ali 1 yıl önce
Sitenizde intihar haberlerinin bu kadar yer alması, birey ve toplum sağlığı açısından hiç de uygun olmadığını belirtmek isterim.
Mustafa ar 1 yıl önce
O seyirciler olmasa siz nerden haber alacaksiniz
Misafir 1 yıl önce
Evdeyken eşlerin kıymetini bilmiyorlar(en çok da aldatma)kadın terkedince de vay efendim pismanım kendimi öldüreyim de beni affetsin,affetse de o evde huzur olmuyor tecrubeyle sabit.(Bu olayı bilmiyorum tabi genel konuşuyorum Allah masum olana yardım etsin)
ali imran 1 yıl önce
hep aynı haberler
mehmet 1 yıl önce
bu site başka da bir işe yaramıyor zaten ipini koparan orada, aşağıda da seyirci hazır.endişeye gerek yok daha başarılı olan da olmadı.relax
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?