Adliye personellerine FETÖ Operasyonu: 18 gözaltı

Samsun, Kahramanmaraş, Kayseri, Sivas, Amasya, Balıkesir, Eskişehir, Sakarya, İstanbul ve Giresun'da düzenlenen operasyonlarda örgütün mahrem imamı ile irtibat halinde olduğu belirlenen 18 memur gözaltına alındı.

Adliye personellerine FETÖ Operasyonu: 18 gözaltı

SAMSUN merkezli düzenlenen FETÖ/PDY operasyonunda örgütün mahrem imamı ile irtibat halinde olduğu belirlenen 18 memur gözaltına alındı.
Samsun Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında, Samsun, Kahramanmaraş, Kayseri, Sivas, Amasya, Balıkesir, Eskişehir, Sakarya, İstanbul ve Giresun'da operasyon düzenlendi. Örgütün mahrem imamı ile irtibat halinde oldukları öne sürülen zabıt katibi, infaz koruma memuru ve icra memurlarından oluşan 18 şüpheli gözaltına alındı. Şüpheliler, ifadeleri alınmak üzere Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne götürüldü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
drsn
drsn - 2 ay Önce

size fetöcü yakalama taktiği 15 temmuzdan sonra işyerinin adını değiştirenleri,çocuklarının adını değiştirenleri,evine dükkanına arabasına bayrak asanları,bir takibe alın... biz aynıyız ham yemezsen karnın ağrımaz ...

EMRE
EMRE - 2 ay Önce

Fetö’ siyasi ayağı nerede fetö’yü asıl büyütenler onlar siyasi ayağına ne zaman sıra gelecek

SIRADAKİ HABER

banner122