Cemaate operasyon yolda

Hükümete yakın yazar Ömer Turan'dan Gülen Cemaati'ne gözdağı...

Cemaate operasyon yolda

Hükümete yakın yazar Ömer Turan'dan Gülen Cemaati'ne gözdağı...

26 Aralık 2013 Perşembe 12:49
Cemaate operasyon yolda
AK­P'­nin yol­suz­luk ve rüşÂ­vet ope­ras­yo­nu­nun star­tı­nı ver­di­ği id­di­a edi­len Gü­len Ce­ma­ati'­ni bi­tir­mek için düğ­me­ye bas­tı­ğı, ik­ti­da­ra ya­kın­lı­ğı ile bi­li­nen ya­zar­lar ta­ra­fın­dan di­le ge­ti­ril­di.

BaşÂ­ba­ka­n'­a des­tek ve­ren ba­zı ga­ze­te­ci­le­rin, ce­ma­ati yer­den ye­re vur­ma­ya başÂ­la­dı­ğı dik­kat çek­ti. AK­P'­ye ya­kın­lı­ğıyla tanınan ya­za­r Ömer Tu­ran, ön­ce­ki gün can­lı ya­yın­da Gü­len Ce­ma­ati'­ne ”˜göz­da­ğı­' ver­di.

Ha­be­re Ba­kı­ş prog­ra­mın­da Tu­ran, ce­ma­ati kas­te­de­rek “Ya­kın­da Cum­hu­ri­yet ta­ri­hi­nin en bü­yük ör­güt so­ruşÂ­tur­ma­sı ola­cak. Si­liv­ri yet­me­ye­ce­k” de­di.

Tu­ran, Akit ya­za­rı Ab­dur­rah­man Di­li­pak'la bir­lik­te ka­tıl­dı­ğı prog­ram­da, “BaşÂ­ba­kan da­ha mat de­me­di­” di­ye­rek, dar­be plan­la­rı ya­ptıkları iddia edilen Bal­yoz­cu­la­rın söz­le­ri­ni ha­tır­lat­tı.


Yükleniyor...
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner191

banner126