Kahramanmaraş Otobüs Terminalinin Otoparkı Ücretli Oldu

Kahramanmaraş Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin oto parkının ücretli olduğu öğrenildi. Kahramanmaraş Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin ücretli olduğu ve saatlik olarak fiyatlandırıldığı belirtiliyor.

GÜNCEL 10.03.2020, 14:23
Kahramanmaraş Otobüs Terminalinin Otoparkı Ücretli Oldu

Kahramanmaraş Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin oto parkının ücretli olduğu öğrenildi. Bugün sosyal medya da konuşulmaya başlanan Kahramanmaraş Şehirlerarası Otobüs Terminali’nin ücretli olduğu ve saatlik olarak fiyatlandırıldığı belirtiliyor.

Yaklaşık 1 aydır ücretlendirildiği belirtilen otoparkın çok fazla istismar edildiği ve vatandaşların kullanmasının engellendiği için yapıldığı iddia ediliyor.

Bazı ürün gönderen firma çalışanlarının ve vatandaşların otobüs peronlarına araçlarını bırakması nedeniyle firmaların da otoparka otobüslerini bırakmak zorun da kaldığı ve belediyenin de düzensizliği ortadan kaldırmak için ücret tarifesi uyguladığı ifade ediliyor.

Yorumlar (16)
edeci 1 ay önce
firma çalışanları oraya araba bırakıcak olanlara öldürecek gibi davrandıkları için kimse öyle bişeye tenezül edemiyordu.
bir şeyin tadını kaçırmadan duramaz mı bizim halkımız ?
her yeri paralı yapmanın mantığı nedir ?
bir insan otogara geliyorsa zaten en fazla 10 dakika duruyor kimi bırakıcaksa veya alıcaksa işini halledip çıkıyor ben otogara araba park edip gidip otogarın ortasında piknik yapan birine rastlamadım aranızda rastlayan varsa söylesin lütfen.
yetkililere rica ediyorum apartman otoparklarından halen ücret alınmıyor onada el atsınlar
Hersey güzel olacak 1 ay önce
Geç kalmışlar aslında parlar oturdumuz yerde ücret kessinler bunların gözü doymaz
Bize müstehak 1 ay önce
yaya gelene de para kessinler...
Abdulkadir kaya 1 ay önce
Ben eğer il dışında misafirim gelmişse otogar giderim diğer zamanda bana para verselerdi gitmem eğer ücretli olacaksada ilk 20 dk ücretsiz olmalı çünkü diğer illerde böyle
halk 1 ay önce
otogara günlük 1 defa veya 2 defa malzeme getiriorum agırlıklı olarak kumaş otoparkdan otobus firmalarının kargo bolümüne kadar zaman ve taşıma gücüne ihtiyac duyuorum cogu zaman tasıyamıorumda elimde .. şimdi üzerine bi de otopark ve fiyatı eklenince düşünün . durumun halk için degilde otoparktan para kazanmak için oldugunu ...
reis46 1 ay önce
bi o ksikti
Hısım 1 ay önce
Bana göre kaldımda yürüyendende para almaları gerek çünkü oralarıda belediye yapıyor
VİZYON46 1 ay önce
Şehrimizin bu basit, plansız ve kullanışsız otogardan acilen kurtulması lazım.Buranın ilçe otogarı olması ve Çukobirlik arazisine de modern ve kullanışlı bir otogar yapılması lazım
Saim gümüş 1 ay önce
Acaba ALLAH korusun bir deprem anında orası yerlebir olur çünkü orası yığma toprak üzerine kurulu.
Sütçü imam torunu 1 ay önce
Veysi kaynaga sorun araştırılmaması için koydugu engelleri
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın