Kahramanmaraş'taki Uyuşturucu Operasyonunda 7 tutuklama

Sabah erken saatlerde operasyona başlayan narkotik Timleri aynı anda 13 hedef adrese yönelik operasyon yaptı. Uyuşturucu ticareti, tedarik ve nakli suçunu işleyen kişilerin iller arası zehir ticareti yaptıkları, yüklü miktar uyuşturucu nakli esnasında birden fazla araç kullandıkları, öncü ve artçı olarak teşekkül halinde sevkiyat yaptıkları belirlendi.

Kahramanmaraş'taki Uyuşturucu Operasyonunda 7 tutuklama

Kahramanmaraş Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile mücadele şube müdürlüğü ekiplerince Kahramanmaraş İl merkezli Diyarbakır ve Şanlıurfa illerini de kapsayan eş zamanlı uyuşturucu operasyonu yapıldı.  Sabah erken saatlerde operasyona başlayan narkotik Timleri aynı anda 13 hedef adrese yönelik operasyon yaptı. Uyuşturucu ticareti, tedarik ve nakli suçunu işleyen kişilerin iller arası zehir ticareti yaptıkları, yüklü miktar uyuşturucu nakli esnasında birden fazla araç kullandıkları, öncü ve artçı olarak teşekkül halinde sevkiyat yaptıkları belirlendi.

Yapılan operasyonda 7 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı. Kahramanmaraş İl merkezinde Sait Ç.,İsa Ç.,Fatih B.,Fatih A., Diyarbakır ilinde Bayram S., İbrahim Ş., Şanlıurfa ili Sıverek ilçesinde Sefer Ç. isimli şahıslar yakalanarak gözaltına alınıp Kahramanmaraş uyuşturucu ile mücadele şube müdürlüğüne getirildi. Adreslerde yapılan aramalarda toplamda 130 kilo Esrar maddesi ele geçirildi.

Mahkemeye sevk edilen 7 şüpheli tutuklanarak cezaevine götürüldü .

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2018, 21:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER