Kahramanmaraşlı iş adamı Hacı Mehmet Arıkan son yolculuğuna uğurlandı

Kahramanmaraş'ın tanınmış iş adamlarından Hacı Mehmet Arıkan son yolculuğuna uğurlandı. Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kahramanmaraş'ta iş adamı Hacı Mehmet Arıkan'ın cenaze namazına katıldı.

Kahramanmaraşlı iş adamı Hacı Mehmet Arıkan son yolculuğuna uğurlandı

Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak, Kahramanmaraş'ta iş adamı Hacı Mehmet Arıkan'ın cenaze namazına katıldı.

İstanbul'da uzun süredir tedavi gördüğü hastanede 63 yaşında hayatını kaybeden Arıkan için öğle vakti Ulu Cami'de cenaze namazı kılındı.

İl Müftüsü Celal Sürgeç tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Arıkan'ın cenazesi, Şeyh Adil Mezarlığı'nda toprağa verildi. 

Cenaze namazına Kaynak'ın yanı sıra AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Celalettin Güvenç ve Mehmet Uğur Dilipak, Vali Vahdettin Özkan, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ile Arıkan'ın yakınları katıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet atlı
ahmet atlı - 2 yıl Önce

ALLAH CC RAHMET EYLESİN aminn. 16 yıldan beri iktidarda ve mümkün olduğunca kırsal kesim ve garip gurabadan oy alan iktidar partisinden ne vekil ne başkan ve onun atadıkları vali vs hiç kimseyi bir garip cenazesinde gören oldumu.zengin veya siyasi kimlikli biri vefat ettiğinde ta uzaklardan hemen koşup gelenlere bakıyorumda vay halimize diyorum.hayat böyle yapacak birşey yok

Yorumuna onay isteyen İşçi
Yorumuna onay isteyen İşçi - 2 yıl Önce

Allah rahmet etsin.inna lillahi ve inna ileyhi raciun.her nefis ölümü tadacaktır sözünün etli kemikli delili her gün aramızdan gözümüzün önünden giderken birileri bundan dahi ibret almıyoruz insan oğlu olarak...şimdi ben işçiyim o varlıklıydı,ama ikimizin gideceği yerde aynı iken her gün işyerimizde kul hakkı yeniyor işçinin kul hakkına giriliyor dilerim bu yazımı bir işveren okurda insafa gelir bir an önce

önder
önder - 2 yıl Önce

bir garip ölmüş diyeler
soğuk suyla yuyalar
üç gün sonra duyalar
söyle garip bencileyin

İdris
İdris - 2 yıl Önce

Bir beyaz cebsiz kefen oda helal para ile alınmışsa hepsi bu dünyada kalıyor

SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224