Lodos hastanelik etti

İstanbul’da etkili olan şiddetli lodos, trafik kazalarına da neden oldu. Başakşehir’de motosiklet kullandığı sırada rüzgar nedeniyle savrulan Metin Koçak, orta refüje çarparak yaralandı. Meteorolojinin uyarısı ile İstanbul’da etkili...

GÜNCEL 31.01.2015, 17:18
Lodos hastanelik etti
banner257
Şanlıurfa'nın Siverek İlçesi Dalkaya Mahallesinde bulunan Dalkaya İlköğretim Okulu Müdürü Muhammed Kalaylı köy muhtarı tarafından darp edildiği iddia edilmişti. Köy Muhtarı ile Okul Müdürü arasında ki husumete Fettahlı ailesinden Mustafa Fettahlı ve İlhan Kalkan'nın devreye girmesiyle taraflar bir araya geldi. Köy muhtarının özür dilemesi ve aile dostlarının da ricası üzerine Okul Müdürü Muhammed Kalaylı muhtar ile sarılarak barıştı.

Okul Müdürü Muhammed Kalaylı yaptığı açıklamada, "Aile dostumuz olan Mustafa Fettahlı ve İhsan Kalkan beylerin araya girmesi sonucu ve köy muhtarımızın başta şahsım olmak üzere tüm eğitim camiasından özür dilemesi sonucu kendisiyle barıştık." dedi. Köy Muhtarı Celal Göyme de yaptığı açıklamada, "Yanlış anlamadan kaynaklanan bir nedenle hocamız ile aramızda tatsız bir olay yaşanmış, başta hocamızdan ve tüm eğitim camiasından özür dilerim. Hocamıza köy muhtarı olarak elimden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğim." dedi.

Mustafa Fettahlı ise "Aile dostumuz olan hocamız ile Siverekli hemşehrim arasında anlık gelişen olay nedeniyle tatsız bir husumet yaşanmıştır. İhsan Kalkan Beyle beraber iki tarafa da ricada bulunarak bir araya getirip barıştırdık. Başta ricamızı kırmayarak bir araya gelen taraflara ve barışın sağlanması için emek gösteren herkese teşekkür ederim. Temennimiz bundan sonra böyle tatsız olayların yaşanmamasıdır." dedi.

Şikayetçi olan Okul Müdürü Muhammed Kalaylı barışmanın ardından Siverek Adliyesine giderek şikayetini geri çekti.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?