Pülümür ve Ovacık karayolu güvenlik nedeniyle trafiğe kapatıldı

Tunceli Valiliği, Tunceli - Pülümür ve Tunceli - Ovacık karayollarının güvenlik nedeniyle 3 gün trafiğe kapatıldığını duyurdu.Valilikten yapılan yazılı açıklamada; ilde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması, mevcut huzur...

Pülümür ve Ovacık karayolu güvenlik nedeniyle trafiğe kapatıldı
Tunceli Valiliği, Tunceli - Pülümür ve Tunceli - Ovacık karayollarının güvenlik nedeniyle 3 gün trafiğe kapatıldığını duyurdu.

Valilikten yapılan yazılı açıklamada; ilde vatandaşların can ve mal güvenliğinin sağlanması, mevcut huzur ve güven ortamının devam ettirilmesi, vatandaşların her türlü terör eylemlerinden korunması amacıyla, emniyet ve asayişi temin etmek için ilgili mevzuat çerçevesinde her türlü tedbir alındığı belirtildi.

Açıklamada, "Bu kapsamda; Tunceli - Ovacık ve Tunceli - Pülümür karayollarında terör örgütü mensuplarınca yapılan yol kesme, araç yakma, gasp, tehdit, silahlı saldırı vb. eylemlerin engellenmesi amacıyla; Tunceli - Pülümür, Tunceli - Ovacık karayolları 15 Eylül 2015 günü saat 05.00'dan 18 Eylül 2015 günü saat 05.00'a kadar trafiğe kapatılmıştır. Vatandaşlarımızın can ve mal güvenliği açısından belirtilen tarihler arasında alternatif yol güzergâhlarını kullanmaları önemle duyurulur." ifadelerine yer verildi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154

banner224