Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde 3 yılı geride bırakan Hayrettin Güngör'e tepkiler dinmiyor. Vatandaş, hiç bir hizmet yapmadığı, yaptıklarının hesabını vermediği, basit projeleri bile vaktinde bitirmediği, sürekli yıktığı iddiasıyla Başkan Güngör'e tepkili.

Hayrettin Güngör, gönülsüz sürdürdüğü Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinde üç yılı geride bıraktı. Hizmet yapmak için 2 yıldan daha az bir zamanı kalan Hayrettin Güngör, 3 yılın sonunda halen şehir için adam akıllı bir proje yapmamakla suçlanıyor.

Hayrettin Güngör, eleştirilerin etkisini azaltmak için kuvveti reklama verdi. Yandaş basına ve billbaordlara para akıtan Hayrettin Güngör, şehrin her tarafını fotoğraflarıyla donatıyor. Şehrin kuzeyden güneye, doğudan batıya dört bir yanını fotoğraflarıyla donatan Hayrettin Güngör'ün kendi reklamı için ne kadar para harcadığı ise bilinmiyor.

Gözden kaçırmayın

Başkan Güngör Kahramanmaraşlı gençleri İstanbul'a uğurladı Başkan Güngör Kahramanmaraşlı gençleri İstanbul'a uğurladı

Vatandaşlar, Başkan Hayrettin Güngör'den şehrin her tarafını hizmetleriyle donatmasını beklerken, hizmet yerine fotoğraflarıyla donatmasına tepki gösteriyorlar.  Vatandaşlar "hayat pahalılığı almış başını gitmiş, başkan şehrin her tarfını resimleriyle donatıyor. Ayıptır, bu kadar olmaz, biz ondan şehri fotoğraflarıyla dontmasını değil, hizmetleriyle donatmasını bekliyoruz" dediler.

Vatandşlar ayrıca Bşkan Hayrettin Güngör'ün reklamlara ne kadar harcadığını açıklamsını bekliyorlar.