Geçtiğimiz günlerde tırpanla ot biçtiği videoyu sosyal medyadan paylaşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'e vatandaş ''Traktöre koyacak mazot alamayan çiftçimize geçmişe dönüş dersi vermişsiniz elinize sağlık'' cevabı geldi.

Kahramanmaraş'tan Sonra İstanbul, Ankara ve İzmir’de de Halk Ekmeğe Zam Geliyor! Kahramanmaraş'tan Sonra İstanbul, Ankara ve İzmir’de de Halk Ekmeğe Zam Geliyor!

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör'ün tırpanla ot biçtiği görüntüleri paylaşmasına tepki yağdı. Daha önce de el arabasıyla domates taşıdığı görüntüleri paylaşan Başkan Hayrettin Güngör, son olarak tırpanla ot biçmiş ve bu görüntüleri "Şairin "tarla tarla yeşerirdi ekinler / tırpanı çalardık orak zamanı" dediği yerdeyim bugün. Çocukluğumun ve gençliğimin güzel anıları hücum etti elime tırpanı alınca." ifadeleriyle paylaşmıştı.

Başkan Hayrettin Güngör'ün Ak Parti'yi çok zor duruma düşürecek bu paylaşımının altına ilginç yorumlar geldi. Vatandaş Başkan Güngör'ün bu paylaşımı "Mazot alacak parası olmayan çiftçiye ilkel yöntemlerle çiftçilik yapmayı tavsiye ettiği" şeklinde yorumlandı.

İŞTE O YORUMLARDAN BAZILARI

hg-trpn

Bu görüntülerin Ak Parti'yi çok zor durumda bırakacağı, muhalefet tarafından seçim malzemesi yapılacağı iddia ediliyor.