Aliağa’daki o şirketten ’Koza İpek Grubu’ açıklaması

Bilim Plastik Kimya A.ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Üstün, Şirketin Koza İpek Grubuna Ait Şirketler İle Asla Bir Ortaklığı Bulunmadığını İfade Etti.

Aliağa’daki o şirketten ’Koza İpek Grubu’ açıklaması
İzmir’in Aliağa ilçesinde faaliyet gösteren bir şirket, son günlerde bir gazetede yayımlanan ve kurumun Koza İpek Grubuyla ilişkilendirilmesi üzerine açıklama yaptı.
Aliağa ilçesinde faaliyet gösteren Bilim Plastik Kimya A.Ş., şirket isimlerinin Koza İpek Grubuyla ilişkilendirilmesi ve şirketin haberlere konu olması üzerine kamuoyuna yazılı açıklamada bulundu. Bilim Plastik Kimya A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Üstün, şirketin Koza İpek Grubuna ait şirketler ile asla bir ortaklığı bulunmadığını ifade etti.

"Yüzde 33’lük hissesi TMSF tarafından satışa çıkarılacaktır"
Üstün, "Yüzde 66’lık hisseye sahip ortakları Tayfur Ünsal, İbrahim Üstün, Barış Ünsal ve Andaç Ünsal hakkında herhangi bir soruşturma yürütülmemekle birlikte kendilerine ait hisseler üzerinde de herhangi bir işlem bulunmamaktadır. Haberde bahsi geçen şirketimizin tamamı değil, yüzde 33’lük hissesi TMSF tarafından satışa çıkarılacaktır. Şirketimiz faal olarak çalışmakta ve söz konusu terör örgütü ile hiç bir bağlantımız bulunmamaktadır."
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER