Cumhuriyet Başsavcılığı'nın koordinasyonunda gerçekleştirilen operasyonlar kapsamında çeşitli suçlardan arama kararı bulunan 109 kişi, uyuşturucu madde ticareti yapan 9 kişi ve hırsızlık olaylarına karışan 22 kişi olmak üzere toplam 140 kişi yakalanarak adli makamlara sevk edildi. Bu operasyonlar neticesinde 74 kişi tutuklandı.

Operasyonlar sırasında el konulan maddeler arasında 571,52 gram metamfetamin, 176 adet sentetik ecza, 15 adet ruhsatsız tabanca ve 3 adet ruhsatsız av tüfeği bulunuyor.

Fotoğraf (1)-14

Ayrıca, trafik ekipleri tarafından trafik güvenliğini olumsuz etkileyen ve gürültü kirliliğine neden olan araçlara da müdahale edildi. Bu kapsamda, 118 araca yüksek sesle müzik dinlemekten ve 93 araca abartılı egzoz kullanmaktan işlem yapıldı.

Kahramanmaraş'ta Kontrolden Çıkan Tır Kayalıklara Çarptı, Sürücü Yaralandı! Kahramanmaraş'ta Kontrolden Çıkan Tır Kayalıklara Çarptı, Sürücü Yaralandı!

İl Emniyet Müdürlüğü, genel güvenlik ve kamu düzenini sağlamak amacıyla suç ve suçlularla mücadele kapsamındaki çalışmalarına kararlılıkla devam edeceğini belirtti.