Türkiye, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yaşanan vahşet iddialarına kilitlendi. İçinde bir adamın çekildiği iddia edilen kıyma makinesi, stüdyoya getirildi ve taraflar canlı yayında bir kez daha yüzleşti. Babaannenin ise canlı yayında makine ile ufalama deneyi yapma talebi izleyicileri şaşırttı.

Cinayet İddiası ve Kıyma Makinesi

Güllü Çolak'ın yeğeni Ahmet, programda yaptığı açıklamada, Güllü'nün kardeşi ve babaannesinin bir adamı öldürüp kıyma makinesinde çektiğini iddia etmişti. Bu şok edici iddia üzerine programda tansiyon iyice yükseldi.

Kahramanmaraş'ta Ezgi Apartmanı Davası: Yıkılan Bina İçin, Bilirkişi Raporu Bekleniyor! Kahramanmaraş'ta Ezgi Apartmanı Davası: Yıkılan Bina İçin, Bilirkişi Raporu Bekleniyor!

Kıyma Makinesi Stüdyoda

Canlı yayında bahsi geçen kıyma makinesi stüdyoya getirildi. Güllü'nün annesi Cennet, makineye kaşık atarak ufalama deneyi yapılmasını istedi. Bu talep, stüdyoda ve izleyiciler arasında büyük merak uyandırdı.

Mehmet'in İfadesi

Müge Anlı, Mehmet'e bu makineyi görüp görmediğini sordu. Mehmet ise makineyi görmediğini ifade etti. Bu yanıt, iddiaların doğruluğu konusunda şüpheleri artırdı.

Cennet Hanım'ın Açıklamaları

Cennet Hanım, makinenin oğluna ait olduğunu belirtti. "Vallahi billahi Durmuş'un makinesi Müge Hanım. Etleri Durmuş çekti. Hakkım haram olsun. Yalan söylüyorlar" diyerek kendini savundu.

Ahmet'in İddiaları

Cinayet iddiasını ortaya atan Ahmet, "Ben bu makineyi Güllü halamın evinde gördüm" dedi. Bu açıklama üzerine hala Güllü, canlı yayında sinirlerine hakim olamayarak tepki gösterdi ve "Yalan söyleme! Nerde gördün? O öldürdüğünüz adamı benim üstüme atamazsın Durmuş abi! Evin de yıkıldı. Bir şey ispatlanamaz sanıyorsun de mi? Ama ortaya çıkacak. Siz orda çete olmuşsunuz. Mehmet de içinde…" diye konuştu.

Sonuç ve Gelişmeler

Bu çarpıcı iddialar ve olaylar, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında dikkatle takip edilmeye devam ediyor. Cinayet iddiaları ve kıyma makinesi deneyi talebi, izleyicileri ekran başına kilitlerken, olayın çözülüp çözülemeyeceği ise merak konusu.