İstanbul ve Mersin'deki operasyonlarda örgüt kurma, tefecilik, tehdit ve kasten yaralama gibi suçlar işlediği tespit edilen şüpheliler tutuklandı. Antalya'da ise Sami Cerit liderliğindeki örgüt, tefecilik, silahla tehdit ve kasten yaralama suçlarıyla faaliyet göstermekteydi; operasyon kapsamında 10 şüpheli yakalandı.

Kahramanmaraş-Gaziantep Yolundaki Fabrikada Yangın: Maddi Hasar Var! Kahramanmaraş-Gaziantep Yolundaki Fabrikada Yangın: Maddi Hasar Var!

Aydın'da Çetin Gül liderliğindeki örgüt, usulsüz sağlık kurul raporları düzenleyerek dolandırıcılık faaliyetlerinde bulunuyordu ve 17 şüpheli operasyonla yakalandı. Kahramanmaraş'ta ise Mehmet Aşçı liderliğindeki örgüt, uyuşturucu imal ve ticareti yaparak suç işliyordu; 20 şüpheliden 19'u tutuklandı.

Kuyu 6 Operasyonuyla 6 Organize Suc Orgutu Cokertildi 1719564090 245 Small

İzmir'de Ercan Çelik liderliğindeki örgüt ise çeşitli suçlamalarla faaliyet göstermekteydi ve operasyon sonucunda 10 şüpheli yakalandı.

Operasyonlar, Emniyet Genel Müdürlüğü ve Jandarma Genel Komutanlığı'nın koordinasyonunda gerçekleştirilmiş olup, çeşitli suç örgütlerine yönelik önemli bir darbe vurulmuştur.