Kazanın, Abdurrahman K.'nin yönetimindeki otomobilin İsmil Mahallesi yakınlarında kontrolden çıkarak refüje çarpması sonucu meydana geldiği öğrenildi. Kaza sonucunda araçta bulunan Kübra B. (3) ve Öykü B. (5) olay yerinde yaşamını yitirdi.

Dolandırıcılara Büyük Darbe: Kahramanmaraş'ta 'Düğüm-1' Operasyonu! Dolandırıcılara Büyük Darbe: Kahramanmaraş'ta 'Düğüm-1' Operasyonu!

Yaralılar ve Kurtarılamayanlar

Kazada yaralanan sürücü Abdurrahman K., Selma K. (36), Melek K. (6) ve Büşra B. (24) olay yerine sevk edilen sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldı. Ancak, Abdurrahman K. ve Melek K., hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Tedavileri Süren Yaralılar

Selma K. ve Büşra B.'nin tedavileri hastanede devam ediyor. Kazanın ardından yapılan açıklamalarda, durumlarının stabil olduğu ve doktorların gözetiminde tedavi gördükleri belirtildi.

Soruşturma Devam Ediyor

Kazaya ilişkin soruşturma sürüyor. Yetkililer, kazanın sebebini ve ayrıntılarını belirlemek için çalışmalarına devam ediyor. Kazanın, yolda hız ya da dikkatsizlikten kaynaklanıp kaynaklanmadığı araştırılıyor.