Kösem Sultan şok üstüne şok yaşatacak! Dev kadrosu bomba gibi geliyor...

TIMS Yapım'ın Muhteşem Yüzyıl'dan sonraki en bomba projesi olan ve Eylül ayında Star TV'de yayınlanmaya başlayacak olan 'Kösem Sultan' dizisi için hazırlıkların son sürat devam ettiği açıklandı. Başrollerinde Beren Saat, Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Fikret Kuşkan, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Kolçak Köstendil, Esra Dermancıoğlu, Alican Yücesoy, Aslıhan Gürbüz, Ekin Koç, Berk Cankat gibi oyuncuların yer alacağı dizinin çekileceği yer de belli oldu.

MAGAZİN 17.07.2015, 00:53 17.07.2015, 00:59
Kösem Sultan şok üstüne şok yaşatacak! Dev kadrosu bomba gibi geliyor...
banner257
banner226

TIMS Yapım'ın Muhteşem Yüzyıl'dan sonraki en bomba projesi olan ve Eylül ayında Star TV'de yayınlanmaya başlayacak olan 'Kösem Sultan' dizisi için hazırlıkların son sürat devam ettiği açıklandı.

Başrollerinde Beren Saat, Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Fikret Kuşkan, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erkan Kolçak  Köstendil, Esra Dermancıoğlu, Alican Yücesoy, Aslıhan Gürbüz, Ekin Koç, Berk Cankat gibi oyuncuların yer alacağı dizinin çekileceği yer de belli oldu.

Dizinin çoğunlukla Muhteşem Yüzyıl için hazırlanan dev sette ve Yunanistan'ın Sakız Adası'nda çekileceği açıklandı.banner261
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör yeniden aday olsa oy verir misiniz?
Namaz Vakti 26 Ekim 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı