Olay kadın Tuğçe Kazaz'dan Ahmet Hakan'a şok üstüne şok! Tuğçe Kazaz'ın iğrenç geçmişi

Her söylediği, her yazdığı olay olan Tuğçe Kazaz bu defa Ahmet Hakan'la karşı karşıya geldi. Twitter hesabından Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'ı bombalayan Tuğçe Kazaz çok ağır ifadeler kullandı. Ahmet Hakan'ı solculara yaranmak için uğraşmakla suçlayan Tuğçe Kazaz'ın sözleri mermi gibiydi. Peki Tuğçe Kazaz kimdir, nerelidir, Instagram resimleri ve çok özel pozları...

MAGAZİN 21.06.2015, 08:50 21.06.2015, 09:02
Olay kadın Tuğçe Kazaz'dan Ahmet Hakan'a şok üstüne şok! Tuğçe Kazaz'ın iğrenç geçmişi
banner257

 Son dönemdeki politik söylemleriyle dikkat çeken ve hemen ehemn her söylediği olay olan eski manken Tuğçe Kazaz, Twitter hesabından "Sonradan görme entelektüel" dediği Ahmet Hakan'ı bombaladı.

Tuğçe Kazaz yazısında isim vermediği bazı sanatçı ve yazarlar için "Size iki çift lafım olacak. Üç günlük dünyada üç kuruş için, çöplükte kırk takla atmaya değer mi?" ifadelerini kullandı. İşte Kazaz'ın tweetleri:

"Sizlerle benim aramdaki farkı söyleyeyim. Bana açıklamalarım ile beraber medya alanında, astronomik rakamlarla kayda değer 17 iş teklifi geldi.

Hatta yüksek rakamların yanında, gişe ortaklıkları bile teklif eden firmalar oldu. Ama hiç birini kabul etmedim. Çünkü inandığım ve savunduğum dava, bana göre çıkar ve para için, kirletilemeyecek kadar değerli idi.

Diğer yandan demokratik bir arenada, sırf inandığım düşüncelerimi paylaşıyorum diye, bana edilmedik hakaret, küfür ve yakıştırma kalmadı. Deli olduğumdan tutun da, dinsiz olduğum noktasına kadar götürdüler.

Hem de insanımıza hiç yakışmayacak bir dil kullanarak, bunu yaptılar. Sebebi ise sadece onların fikirleri ile örtüşmediğim için."

O İĞRENÇ GEÇMİŞİM

Tabi tek sebep bu değil. Bir de geçmişimde benim bile, dönüp baktığımda tiksindiğim ve beni eleştirenlerin onayladığı o iğrenç geçmişim de buna sebepti. Ama ne olursa olsun, hiç kimsenin, inançları konu alarak, alay etmesi, hatta illahlık taslaması doğru değil. Buna rağmen katlanarak inandığımı savunmaya devam ettim.

Oysaki sözde sanatçı ve yazarlar... Size iki çift lafım olacak. Üç günlük dünyada üç kuruş için, çöplükte kırk takla atmaya değer mi? Bence değmez. Ama tercih meselesi. Ayrıca biri hariç, hiçbirinizin ismini anıp, prim yaptırmayacağım. Çünkü değerli olmadığınız gibi, çöplüklerden de uzak durmaya çalışıyorum.

İsmini anacağım kişi de, değerli olduğu için adını anmıyorum. Sadece bir durum tespiti için ismini anacağım. Yoksa gözümde ki değeriniz eşit.

Sonradan görme entelektüel Ahmet Hakan! Sürekli benimle ilgili yazıp duruyorsun. Sana iki çift lafım olacak...

BEN O SİSTEMDEN GEÇERKEN, SEN SAĞ TARAFA YARANMAKLA MEŞGULDÜN

Hani şu senin sonradan dahil olduğun, büyük bir şevk ile 'Beni de görün' der gibi, yaranmaya çalıştığın ve Aydın Doğan gibilerinin nemalandığı o sistem var ya... İşte ben o sistemin içinden çoktan geçtim. Hatırlamaman doğal. Ben geçerken, sen o zamanlar da sağ tarafa yaranmak ile meşguldün.

Ama iki sistemi de yaranmadan, yağcılık yapmadan, tanımış biri olarak, sana bu sistemlerin farkını söyleyeyim. Böylece yol yakın iken belki dönersin. Senin tarafının sisteminde para ve güce boyun eğmek varken, benim durduğum yerde ise, yalnızca Allah'a boyun eğmek vardır...

HER DÖNMEYİ MEŞRU GÖREN AMA ALLAH'A DÖNMEYİ DÖNEKLİK SAYAN ZİHNİYET

Ve o sisteme göre ben döneğim ya. Çünkü sisteminiz her dönmeyi meşru gören Ama Allah'a dönmeyi döneklik olarak nitelendiren bir sistem ya...

Ahmet Hakan efendi! Sen gel, dinle bu döneği. Yol yakın iken bırak oradan saz çalmayı ve çaldırmayı. Çünkü sesi çok cırtlak ve yaranmalı geliyor.

Ahmet Hakan efendi! Kullandığım bu tabir; Caizmi, değilmi? bilgi taşıma noktasında sen daha iyi olduğun için, onu da değerlendirirsin artık."

Tuğçe Kazaz

TUĞÇE KAZAZ KİMDİR?

Tuğçe Kazaz, 26 Ağustos 1982 tarihinde Balıkesir, Edremit’de doğmuştur. Çocukluğu İzmir’de geçti. Okul hayatı boyunca yedi yıl basketbol oynadı. Bu nedenle hayatı İstanbul, İzmir ve Antalya arasında geçti. Özel Ortadoğu Koleji, Antalya Kolejinde okudu sonra da İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde öğrenim gördü, ama devamsızlık nedeniyle bitiremedi. Bir erkek kardeşi vardır.

Tuğçe Kazaz, 2000 yılında katıldığı “Elit Model Look” yarışmasında ikinci oldu. Ardından Elite model Look Paris seçmelerinde de ilk 15′e girmiştir. 2001 yılında “Miss Turkey” güzellik yarışmasının  birincisi olmuştur. 2001 yılında katıldığı bir güzellik yarışmasında birinci olduktan sonra Tuğçe Kazaz, şarkıcı Kenan Doğulu ile uzun dönem aşk yaşadı. Ardından Sezen Aksu’nun müzisyen  oğlu Mithat Can’la birlikte olmaya başladı. Kampüsistan isimli dizide, “Loafing and Camouflage: Sirens in the Aegean” adlı Yunan filminde, daha sonra Can­2007 ve 2009 yılında Cin geçidi filmlerinde oynadı.

Tuğçe Kazaz

Tuğçe Kazaz, 8 Eylül’de Porto Germeno’daki Ayios Nikolaos Kilisesi’nde vaftiz olarak Maria Seitaridis ismini aldı ve Ortodoks oldu. 24 Eylül 2005 tarihinde yunan oyuncu George Seitaridis ile Atina’da Aya Nikola Kilisesi’nde sade bir törenle evlendi, Yunanistan’a yerleşen Tuğçe Kazaz, üç yıl süren bir evliliğin ardından boşanarak Türkiye’ye döndü ve tekrar Müslüman olduğunu belirtti. Tuğçe Kazaz, tekrar Müslüman olduktan sonra gece hayatını, alkolü ve sigarayı bırakma kararı aldı.

Tuğçe Kazaz bir dönemin en cesur modellerinden biriydi. Amerika’da ve Paris’te modellik yapan az sayıdaki modelden biri olarak ani bir kararla podyumu bıraktı. En son bir tesettür defilesine çıkan Tuğçe Kazaz, bundan böyle işinde ya da özel hayatında dekolte giymeyeceğini açıkladı. Kenan İmirzalıoğlu ile birlikte rol aldığı Uzun Hikaye filminin ardından Tuğçe Kazaz, Hazal Kaya ile birlikte Son Yaz Balkanlar 1912 dizisinde rol almıştır.

Tuğçe Kazaz’ın Oynadığı Filmler

2014 ­ Kafkas
2013 ­ Gönül Hırsızı
2012 ­ Uzun Hikaye
2012 ­ Son Yaz Balkanlar 1912
2008 ­ Cin Geçidi
2007 ­ Can
Yorumlar (0)
banner112
12°
açık
Günün Anketi Tümü
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Sizce hangi başkan daha başarılı?
Namaz Vakti 29 Kasım 2020
İmsak 05:54
Güneş 07:19
Öğle 12:26
İkindi 15:00
Akşam 17:22
Yatsı 18:42