Survivor sms oylama sonuçları

Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtı bu hafta belli oldu? SMS birincisi kim olacak? İşte Survivor All Star eleme gecesi ve ayrıntıları

Survivor sms oylama sonuçları

Survivor 'da kim elendi sorusunun yanıtı bu hafta belli oldu? SMS birincisi kim olacak? İşte Survivor All Star eleme gecesi ve ayrıntıları

26 Nisan 2015 Pazar 20:26
Survivor sms oylama sonuçları
 Survivor All Star, 22 Nisan Survivor All Star sms sonuçlarına göre elenen isim belli oldu. Acunn.com'dan duyurulan Survivor SMS sonuçları eşzamanlı olarak haber7.com'da Survivor All Star yarışmasında bu hafta yıllarca unutulmayacak bir eleme heyacanı yaşandı. Survivor’da bu hafta kim elendi? sorusu cevabını buldu.  22 Nisan Survivor SMS sıralaması belli oldu. TV ekranlarının ilgiyle takip edilen yarışma programı Survivor All Star’da dün gece yine eleme heyecanı vardı. Dokunulmazlık oyununu kaybettikleri için eleme heyecanı yaşayan Gönüllüler takımında yarışmaya veda eden sürpriz bir isim oldu. 
Survivor’da bu hafta adaya veda eden isim Gönüllüler takımından oldu. Dokunulmazlık oyununu Ünlüler karşısında mağlup bitiren Gönüllüler takımından bir kişi adaya veda etmek zorunda kaldı. Dokunulmazlık kolyesi olan Nadya, eleme için önerilememişti.  Adaya veda edecek yarışmacı adayları Hasan ve Bozok’tu ancak SMS oylarından birinci çıkan Hasan elenmekten kurtuldu.

SURVİVOR’DA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Survivor SMS oylamasından birinci olarak çıkan Hasan elenmesi için Turabi’nin ismini önerdi. Dokunulmazlık kolyesi olan Nadya ise yakın arkadaşı Bozok’un elenmemesi için Özlem’in adını söyledi. SMS sıralamasına göre en az oyu alan isim Özlem oldu ve birleşme partisi öncesinde adaya veda eden isim Özlem Çalın oldu.

SURVİVOR ALL STAR SMS SIRALAMASI

İşte 22 Nisan Çarşamba, Survivor All Star Gönüllüler Takımı 8. hafta halk oylaması ( SMS ) sonuçları sıralaması:

8 Nadya
7 Özlem
6 Begüm
5 Sahra
4 Bozok
3 Hilmicem
2 Turabi
1 Hasan

SURVİVOR ALL STAR YARIŞMACISI ÖZLEM ÇALIN KİMDİR?

Özlem Çalın, 16 Mart 1982 İstanbul ‘da doğdu. Halen Kocaeli Üniversitesi’nde Beden Eğitimi Yüksek Okulu (BESYO)’nda ‘Antrenörlük’ bölümünde eğitim görmekte... Hayatının merkezinde spor yer alan yarışmacı  uzun yıllar profesyonel olarak voleybol  oynamıştır. Son olarak Fenerbahçe’de voleybol oynarken sakatlandığı için voleybola veda etti. Özlem Çalın yüzme, hentbol ve atletizmle sporlarıyla da ilgileniyor. Yarışmacı 2007 yılında Panama’da gerçekleşen  Survivor Aslanlar – Kanaryalar yarışmasından Aslanlar takımında yer almıştır.

ÜNLÜLERİN MUHTEŞEM GERİ DÖNÜŞÜ

Survior All Star mangal ödülünün ardından tekrardan dün akşam oynanan ödül oyununuda ünlüler kazandı. Acun Ilıcalı, Eleme öncesi oynanan son ödül oyunu öncesi yarışmacılara sürpriz ödülü söyledi. Kazanan taraf ailelerinden gelen resimlere kavuşacak aynı zamanda Dominik'te lahmacun keyfi yaşayacak.
10-9 biten mücadelenin son anları nefesleri kesti. Çamur deryasında yüzen yarışmacıları tanımak zordu. Son dönemin en büyük mücadelesine sahne olan oyunda yarışmacılar her şeylerini ortaya koydu. Maç gitti geldi ve son sözü ünlüler söyledi. Ünlüler 9-7 yenik durumdan oyunu almayı başardı. Gel-gitlerin yaşandığı oyunda her iki taraf, inanılmaz geri dönüşlere imza attı.
Sahra'nın çamura saplanması Gönüllüler adına sonun başlangıcı gibiydi. Atış alanına önde gelen Manço, ikinci tahtayı düşüremedi ve Turabi yetişti. Yine mi ünlüler kaybedecek sorusu akıllara gelirken, son anda Doğukan tahtayı devirdi. 4'te 4 yapan Manço, sorumluluk aldı ve finali kazanan isim oldu.
 
BOZOK HASAN 'A KÜFÜRLER ETTİ

Hasan 'ın üstüne saldıran Bozok 'B.k herif' diyerek arka arkaya küfürler savurdu. Hasan kavgaya prim vermeyip 'üslubuna dikkat et" deyince Bozok daha da çıldırdı ve 'Üslupmuş bildiğin tek b.k üslup. Başlarım senin üslubuna' diyerek daha da çirkinleşti.
 
Turabi Hasan'ın üstüne giden Bozok 'u boğazından yakalayarak engelledi. Turabi'nin o anlarda kavgayı teşvik edercesine 'Bağır ama vurma sakın' sözleri kameralara yansıdı. 
 
ACUN ILICALI BOZOK 'U BÖYLE UYARDI

Hasan 'ın üstüne küfürlerle yürüyerek şoke etti. Hasan'ı dövmesine ramak kalan Bozok Acun Ilıcalı 'dan uyarı yedi. Begüm ise Bozok 'a ne kadar büyük terbiyesizlik yaptığını anlatmaya çalıştı. Ancak Bozok yine çirkinliğe devam edip Begüm 'e saldırdı. Acun Ilıcalı 'nın uyarısı ile oyun sonrası bu kavgada o noktada bitti. 

SURVİVOR ALL STAR 19 NİSAN ADA KONSEYİ

Survivor All Star'da Ünlüler dokunulmazlık oyununu kazanırken Gönüllüler için bir kez daha adada Konsey kuruldu. Birleşme partisi öncesi son eleme gecesini yaşamak böylece Gönüllüler takımına kaldı. Daha önceki konseyde Hasan birinci olmuştu ve elenmesi için Sahranın karşısına Taner'i çıkarmıştı. Ve sms sonuçlarının ardından adaya veda eden isim Taner olmuştu. Yaşanan olayın ardından Turabi, Hilmicem, Nadya ve Bozok'un hedefine geçen Hasan, korkmadan doğru olanı , yapması gerekenleri yapmaya devam edeceğini söyleyip duruşundan vazgeçmedi.

Yapılan Ada Konseyinden yaşanan olaylar sonrası tarafgirliğini belli eden Turabi, Hilmicem, Bozok ve Nadya elenmesi için Hasan'ın ismini yazdılar. Diğer taraftan Hasan,Özlem, Sahra ve Begüm, Bozok'un ikili oynaması ve kaba, agresif davranışları sebebi ile elenmesi için onun adını verdiler. Yapılan oylamada dörder oy alan Hasan ve Bozok, Çarşamba günü yapılacak elemeler için belirlenen ilk isimler oldu.

Hasan ve Bozok sms sonuçlarına kalmaları üzerine yorum yaptılar. Hasan duruşundan taviz vermeyeceğini ve herşeyin yeri ve zamanı olduğunu " erken öten horozun kafasını keserler" sözünü söyleyerek vakti geldiğinde Turabi'yi yazacağını söyledi. 'Horoz' sözü üzerine Turabi 'Ben erken başı kesinlen horoz olmayı yeğlerim, en azından senin gibi korkrak tavuk olmayı hiç yeğlemem' dedi.Bu sözlerle gerilen konseyde yine araya giren Acun Ilıcalı oldu.  
Survivor'da Gönüllüler büyük yemek kavgası!

Yeni bölüme öğle yemeği ödülü için kıyasıya yarışan yarışmacıların yanı sıra Sahra ve Nadya arasındaki kavga damgasını vurdu. 
Survivor'ın son bölümünde Ünlüler ve Gönüller takımları arasında ödül oyunu yarışması yapıldı. Ödülün öğle yemeği olduğu oyun, zorlu parkurları ile yarışmacıları epey zorladı. Günlerce yemek ödülü kazanamayan Ünlüler takımı oyunu kazanmayı çok istemelerine rağmen, Gönüllüler takımına mağlup oldu. Öğle yemeğini kazanan Gönüller takımında keyifle yenen yemeğin ardından çıkan kavga ise adada keyifleri kaçırdı. 

SAHRA VE NADYA'NIN YEMEK KAVGASI 

Yemek ödülünde Nadya'nın daha fazla yediğini iddia eden Sahra sinirlerine hakim olamadı. Nadya, Sahra ile konuşmak için Turabi'yi de yanına alarak Sahra'nın yanına gitti.  Fazla yemek yediğini kabul etmeyen Nadya, Sahra'nın düşüncelerini değiştiremedi. 
MEYVE AYDIN'DAN SERENAY'A GÖNDERME
Merve Oflaz'ın adaya veda etmesinin ardından zor zamanlar geçiren Sereney, Merve Aydın'ın göndermelerinden kurtulamadı. Merve Aydın, Oflaz'ın yarışmaya veda etmesiyle ilgili olarak, “İlahi adalette zaman aşımı yoktur tatlım” diye göndermede bulundu.

Survivor'da Serenay Aktaş sinir krizi geçirdi! 'Beni burada...'

Adada iki gruba ayrılan ünlüler takımında geçen hafta Merve Oflaz elenmişti. Merve Oflaz, Doğukan Manço, Hakan Hatipoğlu'yla aynı grupta olan Serenay Aktaş Merve Oflaz'ın da elenmesinden sonra adeta sinir krizi geçirdi. Serenay adada gözyaşlarına boğularak “Bunlar beni yer burada” diye ağladı. Merve Aydın ise Serenay'a seslenerek “İlahi adalette zaman aşımı yoktur” diyor. Üst üste 5 oyunu kaybeden adada açlıkla mücadele eden ünlüler takımı bu kötü gidişe dur diyebilecek mi? Gönüllüler takımında ise Özlem ile Bozok arasında ödül oyunu sırasında tartışma yaşanıyor.

Survivor'da Berna Açlığa Daha Fazla Dayanamadı ve Yere Yığıldı

İlgiyle izlenen yarışmanın son bölümünde ödül oyununda yarışan Berna, parkuru rakibinin gerisinde tamamladıktan sonra bir anda yere yığıldı. 
Survivor'un 18 Nisan Cumartesi akşamı yayınlanan bölümünde ödül oyununda yarışan Berna, parkuru rakibinin gerisinde tamamladıktan sonra bir anda yere yığıldı. Açlığa daha fazla dayanamayan Berna sinir krizi geçirdi.
Survivor Anıl diskalifiye mi olacak? Survivor All Star eleme

Survivor'ın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, kendisine en çok sorulan soruları Instagram sayfasında cevapladı. Ilıcalı, uzun süredir yarışmayan Anıl Tetik'le ilgili diskalifiye olacak mı sorusuna da cevap verdi.
İşte Survivor'ın yapımcısı Acun Ilıcalı'nın verdiği o cevaplar:

Soru: Sakatlanan oyuncunun tedavi sürecinin uzaması halinde otomatik olarak yarışmaya devam etmemesi için bir kural yok mu? Örneğin Anıl Tetik şu anda yarışmıyor.
 
 - Anıl ile ilgili doktor raporu aldık. Eğer doktorumuz Survivor’un sonuna kadar yarışamaz deseydi otomatik olarak elenmesi gerekecekti. Doktorumuz 4 haftalık iyileşme süreci var dediği zaman kararı yarışmacımıza bırakmıştık. Fakat şu anda doktorumuz 1 hafta içerisinde kısmen, 2 hafta içerisinde ise tamamen oynayabileceğini söylüyor. Unutmayın ki finale kadar en az 7-8 haftası daha olacak ve buradan sonra takdirin seyircide olması gayet adil görünüyor.
 
Soru: Küfürlü konuşmanın, diskalifiye olmasa da, bir yaptırımı olmalı.
 
 - Küfüre tabii ki karşıyım, ve hiçbir şekilde asla küfür kullanılmamasından yanayım. Ancak maalesef güncel hayatımızda da herkesin bir şekilde stres anında kontrolü kaybettiği anlar olabiliyor. Önemli olan bunun uzamaması. Ben her zaman söylüyorum, bu kadar zor şartlarda ani bir sözsel tepkinin ciddi bir yaptırımı olamaz ancak ısrarı olması halinde mutlaka müdahale edilmeli. 
 
Burada doğruları da yanlışları da size göstermek zorundayız, çünkü yarışmacıların adada kalıp kalmalarına izleyici karar veriyor. Bizim böyle durumları izleyiciden gizleme hakkımız olmadığını düşünüyorum. Keşke herkes sinirlerine her zaman hakim olsa ama sinirlerine hakim olamayan yarışmacı da seyirciler tarafından değerlendirilebilmeli. 
 
Soru: Ünlüler kazandığında daha coşkulu anons ettiğinizi ve tebrik ettiğinizi gözlemliyoruz. Doğru mudur?
 
Bu kesinlikle doğru değil. O anki yarışma rekabetiyle orantılı olarak ben de heyecanlanabiliyorum. Ancak Survivor’un hiçbir anında Ünlüler veya Gönüllüler ayrımı yapmadım. 
Bozok O Sözleri İnkar Etti! Konseyde Sinirler Gerildi!
Survivor'un 19 Nisan Pazar akşamı yayınlanan ada konseyinde Bozok, önce kendisi konuşurken Sahra'nın gülmesine sinirlendi ardından Begüm'ün kendisi hakkında söylediklerini inkar etti. Survivor'un 19 Nisan Pazar akşamı yayınlanan ada konseyinde Bozok, önce kendisi konuşurken Sahra'nın gülmesine sinirlendi ardından Begüm'ün kendisi hakkında söylediklerini inkar etti.
Konseyde Kıyamet Koptu! Hasan ve Turabi'yi Acun Susturdu
Survivor'da, Turabi ve Hasan ada konseyinde birbirine girdi. Söz dalaşı hakarete doğru uzanınca Acun araya girdi ve yarışmacıları sakinleştirdi. 
Survivor'un dün akşam yayınlanan ada konseyinde Turabi ve Hasan yine tartıştı. Hasan, Turabi'ye "Erken öten horozun başını keserler" dedi. Bu söz üzerine Turabi "Ben erken başı kesinlen horoz olmayı yeğlerim, en azından senin gibi korkrak tavuk olmayı hiç yeğlemem" dedi. Bu sözlerle gerilen konseyde yine araya giren Acun Ilıcalı oldu.
Yükleniyor...
Son Güncelleme: 26.04.2015 20:27
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner122

banner215

banner124

banner154

banner191

banner126