Belediyenin temizlik kampanyasına MHP 'li kadınlardan destek

Osmaniye Belediyesi’nin ‘Osmaniye İçin Gönüllüyüz, Çünkü Biz Varız’ projesi kapsamında başlatılan ‘Şehrimizi Kirletmiyor, Birlikte Temizliyoruz’ kampanyasına Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları destek verdi.Kampanya...

Belediyenin temizlik kampanyasına MHP 'li kadınlardan destek
Osmaniye Belediyesi’nin ‘Osmaniye İçin Gönüllüyüz, Çünkü Biz Varız’ projesi kapsamında başlatılan ‘Şehrimizi Kirletmiyor, Birlikte Temizliyoruz’ kampanyasına Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları destek verdi.

Kampanya çerçevesinde Osmaniye Belediyesi Temizlik ve Park Bahçeler Müdürlüğü çalışanları ile birlikte gönüllü katılımcılar Karaçay dere yatağı kenarındaki mesire alanlarını temizledi. Bu kez kampanyaya Milliyetçi Hareket Partisi kadın kolları destek verdi. Temizlik çalışmasına belediye başkan yardımcıları ve belediye meclis üyeleri de katıldı.

Osmaniye Belediyesi’nin başlattığı ‘Şehrimizi Kirletmiyor, Birlikte Temizliyoruz’ kampanyasını MHP’li kadınlar olarak çok önemsediklerini dile getiren MHP Kadın Kolları Başkanı Selma Yücel, “MHP’li kadınlar olarak bu tip projelere destek olmaya devam edeceğiz. Bu projeyi başlatan Belediye Başkanımız Kadir Kara Beyi ve mesai arkadaşlarını tebrik ediyorum.” dedi.

Çöp toplama çalışmasına katılan Belediye Başkan Vekili Mustafa Uçan, kampanyaya desteklerinden dolayı MHP Kadın Kolları Başkanı Selma Yücel'e teşekkür etti. Uçan, kampanyanın yıl boyunca devam edeceğini ve toplum çok çeşitli kesimlerinden destek geleceğine inandığını ifade etti.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122