Müdürler Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muhammed Kara, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Kara, kurban bayramının İslam aleminin ve Türkiye’nin birliğine ve beraberliğine vesile olmasını diledi.

Kahramanmaraş'ın En Küçük Yazarı, Yusuf Kahraman'a Kitabını Hediye Etti Kahramanmaraş'ın En Küçük Yazarı, Yusuf Kahraman'a Kitabını Hediye Etti

Kurban Bayramı vesilesiyle temennilerde bulunan, Müdürler Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muhammed Kara, sözlerini şu şekilde sürdürdü: “Bayramlar, dargınlıkların son bulduğu, komşu, akraba ve ihtiyaç sahiplerinin gözetildiği en özel günlerdir. Bu vesileyle, bizler de bayramların getirmiş olduğu bu güzellikleri yerine getirerek eş, dost ve akrabaları gözetmekteyiz. Birliğimiz ve dirliğimizin her şeyin üzerinde olduğunu bir kez daha belirtmek istiyorum. Bu aziz millet, birliğiyle ve dirliğiyle neler yapabileceğini dün olduğu gibi bugün de açık bir şekilde göstermektedir. Bu bayram vesilesiyle bu birlik ve dirliğin daim olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu vesileyle tüm İslam âleminin Kurban Bayramı'nı en kalbi duygularımla tebrik ediyorum.”