Kahramanmaraş'ta Depremzedelerin Beklediği Eşya Yardımı Sözü Askıda Kaldı! Kahramanmaraş'ta Depremzedelerin Beklediği Eşya Yardımı Sözü Askıda Kaldı!

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay, Sakarya Çarşı esnafıyla bir araya gelerek pandemi, ekonomik kriz ve deprem gibi zorlu süreçlerden sonra esnafın toparlanma sürecini değerlendirdi. Her fırsatta esnafı dinleyen Başkan Okay, olumsuzluklara rağmen devletin desteği ve esnafın gösterdiği azim sayesinde bu zorlu süreçlerin aşıldığını ifade etti.

NSRT9403

Başkan Okay, yaptığı açıklamada, "Kahramanmaraşlı esnafımız son yıllarda yaşanan olumsuzluklardan çok etkilendi. Ancak geldiğimiz noktada, devletimizin desteği, onların sabrı ve azmiyle bu süreç aşıldı. Şuanda esnafımız birçok açıdan kendini toparlamış durumda. Bu toparlanma süreci büyük bir özveriyle devam edecek. Bu süreçte esnafımızın her zaman yanındayız" dedi.

NSRT9419

Başkan Okay, gelecek sürecin esnaf açısından olumlu geçeceğine inandığını belirterek, esnafın her türlü desteği hak ettiğini ve belediye olarak bu konuda ellerinden geleni yapacaklarını sözlerine ekledi.