Türkoğlu’nu daha güzel daha yaşanabilir bir ilçe yapmayı kendine ilke edinen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, ilçeyi dönüştürmeye ve daha güzele değiştirmeye yönelik çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürüyor.

WhatsApp Image 2022-11-16 at 14.37.15
İlçe merkezinden kırsaldaki en küçük mahallelere kadar sihirli dokunuşlarla, Türkoğlu’nu adeta yeniden inşa eden Başkan Okumuş, her yaştan vatandaşın etkin bir şekilde kullanacağı ve ilçeye renkli bir görünüm kazandıran Türkoğlu Millet Meydanı’na ayrı bir önem veriyor.

WhatsApp Image 2022-11-16 at 14.37.16

Yeşil alanı, dinlenme ve sosyal donatı alanları ve millet konağını bünyesinde barındıran Türkoğlu Millet Meydanı tamamlandığında hem resmi hem de sivil etkinliklerin merkezi olacak. Birinci etabı hizmete açılan Türkoğlu Millet Meydanı’nın ikinci etabında Atatürk merasim alanı tamamlandı. Selçuklu mimarisindeki Millet Konağı ve mescitte ise sona gelindi.

WhatsApp Image 2022-11-16 at 14.37.16 (2)
Türkoğlu Millet Meydanı’nın çalışmalarını yerinde inceleyen Türkoğlu Belediye Başkanı Osman Okumuş, “İlçelerin güzeli Türkoğlu’muzu değiştirmeye, dönüştürmeye, değerlendirmeye ve yenilikler kazandırmaya devam ediyoruz. Biz Türkoğlu’nu dönüştürmeye, değiştirmeye, güzelleştirmeye çalışırken bize en büyük desteği Türkoğlu veriyor. Çünkü her taşı toprağı ayrı bir güzel olan Türkoğlu’ndan ilham alıyoruz. Tarihiyle, doğasıyla, geleneği, göreneği, kültürü ve sanatıyla ama en önemlisi birbirinden güzel insanıyla Türkoğlu’na hizmet etmekten çok mutluyum. Türkoğlulu olmanın bir şans ve ayrıcalık olduğunu düşünüyorum. Hizmetlerimizi de bu aşk ve sevgiyle yapıyoruz. İnşallah çok kısa bir zaman sonra da Türkoğlu Millet Meydanımızın ikinci etabını hemşehrilerimizin hizmetine açacağız” dedi.

WhatsApp Image 2022-11-16 at 14.37.16 (1)WhatsApp Image 2022-11-16 at 14.37.17