Pazarcık Belediyesi Yol Onarım Çalışmalarına Hız Verdi

Pazarcık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Doğalgaz ve su şebekesi yenileme çalışmalarının ardından bozulan yollarda onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Pazarcık Belediyesi Yol Onarım Çalışmalarına Hız Verdi

Pazarcık Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce Doğalgaz ve su şebekesi yenileme çalışmalarının ardından bozulan yollarda onarım çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Çarşı merkez olmak üzere Menderes Mahallesi, Ahmet Bozdağ mahallesi, Kızılyarma mevki ve Yatılı bölge okulu mevki gibi ilçenin dört bir yanında devam eden sıcak asfalt ve kilit taşı onarım çalışmalarını yerinde inceleyen Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ konuyla ilgili yaptığı açıklamada… “Pazarcık Kaski İlçe Müdürlüğümüzle koordineli bir şekilde Belediye ekiplerimizce ilçemizin dört bir yanında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçemizin en ücra noktasına kadar insan odaklı hizmet verme gayretindeyiz. İlçemiz hizmetlerin ve yatırımların en iyisine, en güzeline layık. Bizlerde bunun bilinci ile gece gündüz demeden Pazarcık Belediyesi olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. İlçemize büyük bir değişim ve dönüşüm yapmış olmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz. Yapmış olduğumuz hizmetler ve projeler ile Pazarcık'ın her bölgesine hizmet götürme gayreti içerisindeyiz. Yapmış olduğumuz çalışmalardan vatandaşımızın memnuiyetini görünce yaptığımız işten ayrı bir keyif alıyoruz. Çalışmalarımızda bizlere sabır ve hoşgörü gösteren vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekşioğlu imdat
Ekşioğlu imdat - 1 yıl Önce

Hani bir an için sormak geliyor bu zamana kadar neredeydiniz ??? Oy derdine düşünce mi halk aklınıza geliyor ??

komsu
komsu - 1 yıl Önce

sayın başkan nereleri yapıyor ben görmüyorum bu haberi yapan arkadaş bi pazarcığa gelsin baksın bi gelip gitmeye aracınun alt takımlarını değiştirir çukurlardan kaçaçak yerde kalmadı ha bi kaç yere yapmışlar oda asflt yama son yağışlrda oda gitti

GOCA KAHYA
GOCA KAHYA - 1 yıl Önce

Düğün değil bayram değil kış ortasında benim bildiğim yatılır.

Memur
Memur - 1 yıl Önce

2015 den beri Pazarcık da çalışıyorum üç defa alt takım gitti aklımda sıfır araba almak vardı yollar yüzünden araç değiştirmek bir yana elimdeki aracı bile satmayı düşünüyorum yazık bu insanlara

Hepsibu
Hepsibu - 1 yıl Önce

İlçenin yollarının yüzde doksanı berbat halde.başkan çıkıp da yüzde birlik yolun reklamını yapmasın.seçimde oy filan yok.ilçeyi köye çevirdin be.

Ben Been
Ben Been - 1 yıl Önce

Bu haberi yapan bey efendi sizin Pazarcık'ı görmeden bu haberi yaptığınız belli. Ya da biz Pazarcık ta yaşamıyoruz. Pazarcık'ın her yerini oyum oyum oydular. Oydurdukları yerleri inşaatçı Bozdağlar a yaptırıp tekrar bozdular. Böylece paraları vurdular. Durum bu. Çünkü ben Pazarcık ta yaşayıp bunları görüyorum.

hepsibu
hepsibu - 1 yıl Önce

seçimin hatrına yapıyorlar.seçim olmasa umurlarında olmazdı.okulumuzun yolu asfalttı,kazdılar,öyle bıraktılar.arada sırada gelip toprak dolduruyorlar çukurlara.yani asfalta toprakla yama yapıyorlar.çalışma yaptıkları yer sadece bir cadde.ama ilçenin her sokağı,caddesi berbat halde.

PAZARCIKLI ESNAF
PAZARCIKLI ESNAF - 1 yıl Önce

BU ADAM HIRSIZ ETRAFINDAKİLER HIRSIZ RESTORANTLARDA İÇİYORLAR PARASINIDA KEBAPÇIYA FATURA EDİYORLAR ORDAN TAHSİL EDİP RESTORANT HESABINI KAPATIYORLAR

pir
pir - 1 yıl Önce

altyapıyla ilgili çalışmalara kimse itiraz etmiyor ama başkan tamamen şov peşinde.ilçenin bütün çaddeleri,sokakları berbat halde.belediye sadece bir caddede çalışma yapıyor.o caddenin sonu da başkanın oturduğu apartmana ve kaymakamlık konutuna gidiyor zaten.arabaları tamir ettirmekten bıktık artık.


SIRADAKİ HABER