AK Parti'li Ünal Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki gösterdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal,, "Kemal Kılıçdaroğlu'nun YPG ve PYD ile ilgili yaptığı açıklamayı tüm Türkiye duydu. Bu artık gafleti, delaleti geçmiş bir durum" dedi.

AK Parti'li Ünal Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki gösterdi

Mahir Ünal, Kahramanmaraş'ta MHP Kahramanmaraş Milletvekili Sefer Aycan ile birlikte esnaf ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. Vatandaşların sorunlarını da dinleyen Ünal, ziyaret sonrası Türkiye gündemiyle ilgili değerlendirmede bulunup gazetecilerin sorularını yanıtladı.

'TÜRKİYE, ŞEHİRLERİNDEN VE KIRSALDAN TERÖRÜ TEMİZLEDİ'

CHP Lideri kemal Kılıçdaroğlu'nun YGP ile ilgili sözlerine tepki gösteren Ünal, şunları söyledi:

"Kemal Kılıçdaroğlu'nun YPG ve PYD ile ilgili yaptığı açıklamayı tüm Türkiye duydu. Bu artık gafleti, delaleti geçmiş bir durum. Türkiye, bölgesinde son 6 yıldan beri istikrarını, ekonomisini, şehirlerinin güvenliğini, ülkesinin bekasını sağlamak için güçlü bir mücadele verirken öbür taraftan bakıyorsunuz muhalefet meselenin ya farkında değil ya da başka bir maksat burada görüyoruz. O yüzden her şey milletin gözü önünde cereyan ediyor. Bakın şurada konuştuğumuz her bir vatandaşımız meselenin farkında. Bugün Türkiye 4 tane terör örgütüyle mücadele ediyor. Bugün Türkiye, şehirlerinden ve kırsaldan terörü temizledi, şimdi Türkiye sınırlarını temizliyor, Suriye'deki terörü temizliyor. Bütün bunları ne için yapıyoruz, eğer biz Afrin'e girmeseydik, Zeytin Dalı Harekatı'nı yapmasaydık Kilis, Şanlıurfa, Gaziantep güvende olur muydu? Kilis'i, Urfa'yı, Antep'i nereden savunursunuz? Afrin'den, El-Bab'dan savunursunuz. Şu anda biz şehirlerimizin, ülkemizin güvenliğini sağlamak, ülkenin bekasına bir halel gelmemesi için MHP ve AK Parti, Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeli milli ve yerli bir duruş sergileyerek büyük bir mücadele yürütüyorlar."

'CHP, SEÇİMDEN SONRA KAÇ PARÇAYA BÖLÜNECEĞİNİ DÜŞÜNSÜN'

Gazetecilerin, daha önce Ak Parti'de görev yapanların yeni bir parti kuracağı iddialarını hatırlatması üzerine Mahir Ünal şöyle devam etti.

HABER FOTOĞRAFLARI

"Ortada olmayan bir şeyin üzerinden biz konuşmayız. Dolayısıyla Kahramanmaraş'ta bir söz vardır derler ki 'Çarşıdaki ete soğan doğranmaz.' Yani ortada et yok, soğan yok o yüzden bizim bu konuda bir değerlendirme yapıp... Özellikle şu anda CHP kendi içinde çok büyük krizler yaşıyor. CHP'den DSP'ye insanlar istif edip gidiyorlar.  CHP, bunun konuşulmaması için hayali bir olay üzerinden yeni bilmem parti kuruluyormuş, şu oluyormuş, bu oluyormuş. CHP kendi içindeki küskünlerine, kendisinden istifa edip DSP'ye giden ve seçimden sonra, 9'uncu yenilgilerini aldıktan sonra CHP'nin  nasıl çatırdayacağı, kaç parçaya bölüneceği. Bence CHP bunları konuşmalı, oturup bunları düşünmeli."

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 17:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Demi̇r
Ahmet Demi̇r - 11 ay Önce

Kahramanmaraş ilimizde çözülmesi gereken belli başlı konular
1. Şehir içi ulaşım
2. Tarım ve hayvancılığın sorunları ve çözümleri. ( bu sorun çözülürse köyden kente göç azalır)
3. Küçük ilçelere yeni iş imkanları için yapılacak yatırımlar.
4. Turizm alanlarının tanıtımı ( Başkonuş,Eshabı Kehf, Hançer Kanyonu v.s)
5. Göksun ilçesine Doğalgaz projesi
6. Kadirli –Andırın –Göksun yolunun tamamlanması
7. Ekinözü –Ilıca – Kahramanmaraş yolunun yapılması
8. Merkezden İlçelere belediye otobüs seferleri konması
9. İlimizin eğitim konusunda ülkede iyi yerlere gelmesi
10. Afşin-Elbistan A termik santraline Filitre takılması

Murat Gün
Murat Gün - 11 ay Önce

sizde Allah korkusu, kul utanması falan hiç birşey yok boşa müslümanım deyip gezmeyin o yediğiniz kul hakları sizin yanmanız için yeter de artar da Allah belanızı versin

Veli çokbilmiş
Veli çokbilmiş - 11 ay Önce

Hadi chp li belediye başkan adayı nerde? CHP ye oy verecekler nerede? Belki AKP li belediye başkanı sizlere göre yetersiz olabilir ama Chp liderinin söyledikleri herhalde yenilir yutulur birşey değil. Gerçekten seçim beka meselesi! Evet sadece oy vereceğiz ama yapılanları daha ilerde yapılacak olanları bulunduğumuz konumu kaybedersek o zaman bu günleri çok ararız. Akp oyları azalsın da biz meşrutiyet sorunu çıkaralım, yeniden gezi ayaklanmasına benzer birşey yapacaklar. Rabbim ülkemizin düşmanlarına uşaklarına fırsat vermesin.!!!

SIRADAKİ HABER