Erdoğan'ın Kahramanmaraş Müftülük Meydanı'nda yapacağı miting öncesi çalışmaları incelendi

Mahir Ünal, "Kahramanmaraş büyük bir heyecanla liderini, Genel Başkan'ımız ve Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan'ı bekliyor." dedi.

Erdoğan'ın Kahramanmaraş Müftülük Meydanı'nda yapacağı miting öncesi çalışmaları incelendi

Ünal, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın saat 14.00'te Kahramanmaraş'ta Müftülük Meydanı'nda yapacağı miting öncesi, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal ile AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ve teşkilat mensuplarıyla meydandaki çalışmaları inceledi.

Ünal, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, miting alanının hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, "Kahramanmaraş büyük bir heyecanla liderini, Genel Başkan'ımız ve Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan'ı bekliyor." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 16 Nisan referandumu öncesinde 17 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta olduğunu hatırlatan Ünal, şimdi de Cumhurbaşkanı'nın bugün burada olacağını belirtti.

Şubat ayının Kahramanmaraş için çok özel bir önemi bulunduğuna dikkati çeken Ünal, şunları kaydetti:

"Biz 12 Şubat'ta şehrimizin kurtuluşunun 99. yıl dönümünü kutladık. Biz biliyoruz ki Kahramanmaraş'ın kurtuluş ruhu, 12 Şubat ruhu, aynı zamanda bu ülkenin bağımsızlığının, istiklalinin, istikbalinin ocağı olan bir gün. Yarın bu ruhun bizim bağımsızlık, istiklal, istikbal ve bugüne kadar verdiğimiz mücadelenin lideri ve bağımsızlığımızın şahsında tecessüm ettiği Genel Başkan'ımız, Cumhurbaşkanı'mız yarın burada olacak. Gençler büyük bir coşkuyla yarını bekliyorlar. Aynı şekilde bütün ilçelerimizden gelen arkadaşlarımız, gençlerimiz, partililerimiz, vatandaşlarımız büyük bir heyecanla yarını bekliyorlar."

Kahramanmaraş'ta bütün ekiple sahada seçim çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Ünal, "Çünkü 31 Mart büyük bir gün. 31 Mart milletin sandıkta bütün dünyaya vereceği cevabın günüdür. Biz ilçe ilçe, mahalle mahalle AK Parti teşkilatlarıyla çalışıyoruz. Cumhurbaşkanı'mızın da burada olması bütün ilçelerimize bu çalışmalarda büyük bir enerji verecek." diye konuştu.

Ünal açıklamasının ardından teşkilat mensupları, alanda çalışanlar ve gazetecilerle fotoğraf çektirdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
smtkmlk
smtkmlk - 9 ay Önce

Gelip ; ***** kat trilyon yatırım yaptık biz maraşa !

Kahramanmaraş - kayseri yolu toz toprak.

Aksu Çayı simsiyah.

Adalet = 0

HÖKKEŞ
HÖKKEŞ @smtkmlk - 9 ay Önce

uyundırma k.maraş halkını bırak masallarını dinleyip dinleyip uyusunlar da büyüsünler

maraşlı
maraşlı @smtkmlk - 9 ay Önce

neresi toz toprak
sen 15 yıl önce gittin herhalde

sade  vatandaş
sade vatandaş - 9 ay Önce

Memleket yangın yeri herşey ateş pahasına bunların işi gücü koltuk, daha fazla güç daha fazla rant. Boş işlerle uğraşacağınıza gidin de bu memleket nasıl refaha kavuşur onun çalışmasını yapın, yıl 2019 olmuş çocuklar insanlar çöpten besleniyor, yazık . Oy yok AKP ye ranta torpile saltanata son.

M Ali Küçüktüfekçi
M Ali Küçüktüfekçi - 9 ay Önce

Kahramanmaraş'lım tombıraya devam deme

Genel İzleyeci
Genel İzleyeci - 9 ay Önce

Ne beklemesi be keşke gelmese Kahramanmaraş halkı geldiği zaman rezil yollar kapalı ulaşım zaten sıkıntılı tamamen bitiyor gelip ne yapıyorlar Edelerim ,Edelerim şu nu yaptık bunu ettik şunu yapıcaz falan at yalanı ... hedef 2023 kapanış....

ali öz
ali öz - 9 ay Önce

ne yaptın yaptınız: kendi isteklerinizle milletvekili yapıyorsunuz kendi isteklerinizke belediye başkanı seçiyorsunuz millete sormuyorsunuz kendi adamlarınızı seçiyorsunuz sonra da seçim günleri milletin yanına gidip pes yahu millette kafa olsa gelin oy lullanmayalım tepki koyalım

Sülo
Sülo - 9 ay Önce

Sayın Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan Elbistana gelse iyi olurdu.Elbistan Mahir Ünal yüzünden kaybedilebilir.Reis gelirse belki kazanılır

Musti
Musti @Sülo - 9 ay Önce

Mahirin el attigi hersey zarar gorur kardes kesinlikle samimi degil nereye calistigi belli iyi turbun oynuyor

veysel
veysel - 9 ay Önce

mahir ünal hele birdaha haaa desen yala

lideri baklerken
lideri baklerken - 9 ay Önce

sayın liderimden ricam okulumuza gelin b,ir. devlet nasıl sömürülüyor din nasıl sömürülüyor reis nasıl sömürülüyor gözleriyle görsün. hafta sonu kurslarına nasıl müdür ve yardımcıları ve bazı öğretmenler rağbet ediyor bir görün. hafta için okula uğramayanlar nasıl hafta sonları okulşdan çıkmıyor bir görün. okulum onikişubat nuri pakdil ortaokulu

Ismail
Ismail - 9 ay Önce

Bizim milletvekilleri çıkmış meydana daha önce nerdeyiniz

Oğuzhan fidan
Oğuzhan fidan - 9 ay Önce

Keşke o makam aracı piazzanin arkasından geçse . Kaç senedir sürünen o çalışma yerini görse . Bakalım. O makam aracı o yollardan sağ çıkabiliyor mu

Malik
Malik - 9 ay Önce

Mahir bey bu sefer bitirdin partini bak gör ali öztunça nasıl oy atıcaz yazıklar olsun be

Edem 46
Edem 46 - 9 ay Önce

Mahir Unal sen ve senin gibilerde onun sayesinde saktanat suruyorsunuz ...yoksa muhtar olamazsiniz ya

Ali
Ali - 9 ay Önce

Mahir ünalı görünce insanın sinirleri niye zıplar bir insan o kadar itici olabilirmi

taşkın
taşkın - 9 ay Önce

Ancak Erdoğan geldiğinde geliyorsunuz zaten Maraşa onun dışında ankara da çevrenizi kalkındırma işlerine devam ediyorsunuz. Oy yok size oy yok bugüne kadar verdiklerimde haram zehir olsun size varsa hakkımı helal etmiyorum.

Ede46
Ede46 - 9 ay Önce

Ömrü hayatımda sayenizde ilk defa CHP ye oy vereceğim.

Wuaaaag
Wuaaaag - 9 ay Önce

Ne diyelimki ufurduler durdular Allaha havale ediyorum

heycan
heycan - 9 ay Önce

heycanla bekliyoruz

Ertuğrul
Ertuğrul - 9 ay Önce

Ne söylense günlercede konuşulsa AKP yine de alır. Neden mi ? Çünkü zihniyetimizi değiştiremiyoruz. Partiye oy verme alışkanlığımızdan vazgeçemiyoruz. Zaten hizmet yok ki neden AKP dışında başka partiden adayı denemiyoruz ???


SIRADAKİ HABER

banner122