Erdoğan'ın Kahramanmaraş Müftülük Meydanı'nda yapacağı miting öncesi çalışmaları incelendi

Mahir Ünal, "Kahramanmaraş büyük bir heyecanla liderini, Genel Başkan'ımız ve Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan'ı bekliyor." dedi.

Politika 23.02.2019, 09:54
Erdoğan'ın Kahramanmaraş Müftülük Meydanı'nda yapacağı miting öncesi çalışmaları incelendi
banner257

Ünal, AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın saat 14.00'te Kahramanmaraş'ta Müftülük Meydanı'nda yapacağı miting öncesi, AK Parti Kahramanmaraş milletvekilleri Ahmet Özdemir, Mehmet Cihat Sezal, Habibe Öçal ile AK Parti İl Başkanı Ömer Oruç Bilal Debgici, AK Parti Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hayrettin Güngör ve teşkilat mensuplarıyla meydandaki çalışmaları inceledi.

Ünal, burada gazetecilere yaptığı açıklamada, miting alanının hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, "Kahramanmaraş büyük bir heyecanla liderini, Genel Başkan'ımız ve Cumhurbaşkanı'mız Recep Tayyip Erdoğan'ı bekliyor." dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 16 Nisan referandumu öncesinde 17 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta olduğunu hatırlatan Ünal, şimdi de Cumhurbaşkanı'nın bugün burada olacağını belirtti.

Şubat ayının Kahramanmaraş için çok özel bir önemi bulunduğuna dikkati çeken Ünal, şunları kaydetti:

"Biz 12 Şubat'ta şehrimizin kurtuluşunun 99. yıl dönümünü kutladık. Biz biliyoruz ki Kahramanmaraş'ın kurtuluş ruhu, 12 Şubat ruhu, aynı zamanda bu ülkenin bağımsızlığının, istiklalinin, istikbalinin ocağı olan bir gün. Yarın bu ruhun bizim bağımsızlık, istiklal, istikbal ve bugüne kadar verdiğimiz mücadelenin lideri ve bağımsızlığımızın şahsında tecessüm ettiği Genel Başkan'ımız, Cumhurbaşkanı'mız yarın burada olacak. Gençler büyük bir coşkuyla yarını bekliyorlar. Aynı şekilde bütün ilçelerimizden gelen arkadaşlarımız, gençlerimiz, partililerimiz, vatandaşlarımız büyük bir heyecanla yarını bekliyorlar."

Kahramanmaraş'ta bütün ekiple sahada seçim çalışmalarını sürdürdüklerini dile getiren Ünal, "Çünkü 31 Mart büyük bir gün. 31 Mart milletin sandıkta bütün dünyaya vereceği cevabın günüdür. Biz ilçe ilçe, mahalle mahalle AK Parti teşkilatlarıyla çalışıyoruz. Cumhurbaşkanı'mızın da burada olması bütün ilçelerimize bu çalışmalarda büyük bir enerji verecek." diye konuştu.

Ünal açıklamasının ardından teşkilat mensupları, alanda çalışanlar ve gazetecilerle fotoğraf çektirdi.

Yorumlar (21)
smtkmlk 1 yıl önce
Gelip ; ***** kat trilyon yatırım yaptık biz maraşa !

Kahramanmaraş - kayseri yolu toz toprak.

Aksu Çayı simsiyah.

Adalet = 0
HÖKKEŞ 1 yıl önce
uyundırma k.maraş halkını bırak masallarını dinleyip dinleyip uyusunlar da büyüsünler
maraşlı 1 yıl önce
neresi toz toprak
sen 15 yıl önce gittin herhalde
sade vatandaş 1 yıl önce
Memleket yangın yeri herşey ateş pahasına bunların işi gücü koltuk, daha fazla güç daha fazla rant. Boş işlerle uğraşacağınıza gidin de bu memleket nasıl refaha kavuşur onun çalışmasını yapın, yıl 2019 olmuş çocuklar insanlar çöpten besleniyor, yazık . Oy yok AKP ye ranta torpile saltanata son.
M Ali Küçüktüfekçi 1 yıl önce
Kahramanmaraş'lım tombıraya devam deme
Genel İzleyeci 1 yıl önce
Ne beklemesi be keşke gelmese Kahramanmaraş halkı geldiği zaman rezil yollar kapalı ulaşım zaten sıkıntılı tamamen bitiyor gelip ne yapıyorlar Edelerim ,Edelerim şu nu yaptık bunu ettik şunu yapıcaz falan at yalanı ... hedef 2023 kapanış....
ali öz 1 yıl önce
ne yaptın yaptınız: kendi isteklerinizle milletvekili yapıyorsunuz kendi isteklerinizke belediye başkanı seçiyorsunuz millete sormuyorsunuz kendi adamlarınızı seçiyorsunuz sonra da seçim günleri milletin yanına gidip pes yahu millette kafa olsa gelin oy lullanmayalım tepki koyalım
Sülo 1 yıl önce
Sayın Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan Elbistana gelse iyi olurdu.Elbistan Mahir Ünal yüzünden kaybedilebilir.Reis gelirse belki kazanılır
Musti 1 yıl önce
Mahirin el attigi hersey zarar gorur kardes kesinlikle samimi degil nereye calistigi belli iyi turbun oynuyor
veysel 1 yıl önce
mahir ünal hele birdaha haaa desen yala
lideri baklerken 1 yıl önce
sayın liderimden ricam okulumuza gelin b,ir. devlet nasıl sömürülüyor din nasıl sömürülüyor reis nasıl sömürülüyor gözleriyle görsün. hafta sonu kurslarına nasıl müdür ve yardımcıları ve bazı öğretmenler rağbet ediyor bir görün. hafta için okula uğramayanlar nasıl hafta sonları okulşdan çıkmıyor bir görün. okulum onikişubat nuri pakdil ortaokulu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?