Hayrettin Güngör 54 yaşına girdiği gün göreve başladı

CUMHUR İttifakı'nın adayı olarak AK Parti'den Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Hayrettin Güngör, doğum gününde başkanlık mührünü alarak, göreve başladı.

Politika 10.04.2019, 15:27 11.04.2019, 14:51
Hayrettin Güngör 54 yaşına girdiği gün göreve başladı
banner257

Kahramanmaraş Adliyesi'ne giderek mazbatasını alan Hayrettin Güngör daha sonra belediye binasına geçti. Milletvekilleri, ilçe belediye başkanları, AK Parti ve MHP il ve ilçe başkanlarının da katıldığı törende konuşan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, "Bugün bu mazbatayı aldığımızda Kahramanmaraş'ın Büyükşehir Belediye Başkanı olduk. Biz, oy veren ve vermeyen bütün hemşehrilerimizin başkanı olacağımızı söz vermiştik, bu sözümü tekrarlıyorum. Biz, herkesin belediye başkanı olacağız" dedi.
HABER FOTOĞRAFLARI
Konuşmaların ardından Hayrettin Güngör'ün genel sekreterliğini yaptığı Türkiye Belediyeler Birliği'nce belediyeye hibe edilen 3 aracın teslimi yapıldı. Ardından makamına geçen Hayrettin Güngör, belediyenin mührünü eski başkan Fatih Mehmet Erkoç'tan teslim aldı. Güngör ise, göreve başladığı gün olan 10 Nisan'ın doğum günü olduğunu belirtirken, Erkoç'a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Hayrettin Güngör, Erkoç'u belediyeden uğurladıktan sonra makam koltuğuna oturup göreve başladı.

Yorumlar (5)
Hep Doğrusöyler 1 yıl önce
Ben Hayrettin Güngör olsam ne yaparım.Önce tüm daire başkanlarını görevden alırım.(Bu yapılmış zaten.Çok iyi).Daha sonra KASKİ,AKEDAŞ,ARMADAŞ,TÜRK TELEKOM ve TURKCELL'e bir yazı göndererek şehir içinde yapılacak tüm kazı ve tesisat döşeme çalışmalarının Ramazan Bayramı'na kadar bitirilmesini ve Ramazan Bayramı'ndan sonra bu tür çalışmalara izin verilmeyeceğini bildiririm.Bayramdan sonra ise tüm şehri boydan boya asfaltlamak gerekiyor.Ama asfaltlarken mevcut asfaltın kesinlikle kazınması gerekiyor.Mevcut asfalt kazınmadan üstüne asfalt vurulursa aşırı yağışlarda kaldırımlara su taşması sonucu birçok evi ve işyeri su altında kalır.Daha sonra Kıbrıs Meydanı'nın eski haline getirilmesi için şehirde bir referandum yapılırsa çok iyi olur.
edee46 1 yıl önce
tüm daire başkanları ve müdürleri görevden alması çok güzel bir gelişmedir.bu başkanların müdürlerin işe torpille aldıkları sülale mensuplarıda tespit edilmeli idareye alınanlar,sosyal tesislerde memur yapılanlar temizlik işçisi yapılmalıdır.liyakat esas alınmalıdır yep yeni işinin ehli başkanlarla,müdürlerle yola devam edilmelidir.
Yenilik şart 1 yıl önce
Daire başkanları değişmemiş hısımlar
duruyor.... İşini yapmayanlar orada yoksa akrabalarla işim yok...
maraşlı ökkeş 1 yıl önce
bide başlıkları düzgün atabilseniz
Notucug 1 yıl önce
Oturmadı ,Oturtuldu . Göreceğiz ne yapacak.
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?