Kipaş Kağıt ve Şefkat Elçilerinden Kahramanmaraş'ta alkışlanacak hareket

Kahramanmaraş'ın önde gelen sanayi kuruluşlarından Kipaş Kağıt A.Ş ve Şefkat Elçileri Topluluğu işbirliği ile "Bir Kapak Bir Hayat" projesi kapsamında bedensel ve zihinsel engeli bulunan Elif Demir (18) evinde ziyaret edilerek , tekerlekli sandalye hediye edildi.

Kipaş Kağıt ve Şefkat Elçilerinden Kahramanmaraş'ta alkışlanacak hareket

Kipaş Kağıt çalışanlarının da yoğun destek verdiği proje kapsamında Şefkat Elçileri Topluluğu tarafından verilen 4. tekerlekli sandalyenin sahibi Elif Demir olurken , sandalyesine kavuşan Demir çok büyük sevinç yaşadı.

Hediye edilen tekerlekli sandalyeden oldukça memnun kalan Demir Ailesi , “Bizlere destek olan ve burada emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde duygularını dile getirdiler.

TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILI İŞ KADINLARINDAN BİRİSİ OLAN SİNEM ÖKSÜZ DEDEBAYRAKTAR'DA KATILIM SAĞLADI

Kipaş Kağıt Yönetim Kurulu Üyesi Sinem Öksüz Dedebayraktar 'ın  aile ile gerçekleştirdiği sohbetin ardından verdiği röportajda " İşletme faaliyetlerimizdeki amacımız gibi Ayrıştırma , Dönüştürme ,Kazandırma ve Önemsemenin güzel neticelerinden birini yaşamaktayız. Bu proje kapsamında  geri dönüşümün önemini ve bir küçük kapak ile engelleri nasıl aşabileceğimizi  görmekteyiz. Elif'in ve kardeşlerinin yüzündeki mutluluğa sebep olan ve bu farkındalıkla birlikte geri dönüşüme önem vererek gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir çevre bırakmak adına hassasiyet gösteren başta Şefkat Elçileri Topluluğu'na , Kipaş Kağıt çalışanlarına ve katkı sağlayan herkese teşekkür ederiz." dedi.

Yaklaşık bir yıldır Kahramanmaraş'ta faaliyet gösteren ve bir çok alanda sosyal sorumluluk projesi yapan Şefkat Elçileri topluluğu üyeleri ise yapılan ziyarette " Kendimize vazife edindiğimiz projelerin başında yer alan "Bir Kapak Bir Hayat" projesi kapsamında 4. tekerlekli sandalyemizi teslim etmiş bulunuyoruz.Elif Demir'in gözlerindeki mutluluk için bu projede bizleri destekleyen Kipaş Kağıt çalışanlarına ve mavi kapak gönderen tüm üyelerimize sonsuz teşekkürler." dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Temmuz 2019, 14:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehmet ay
Mehmet ay - 7 ay Önce

Koca kipas holding kirk yilda bir kapak toplatip bir engelliye tekerlekli sandalye almis onuda reklam araci yapiyor

Ne kadar eminsin
Ne kadar eminsin @Mehmet ay - 7 ay Önce

Sosyal medyasını takip edersen 40 yılda bir değil daha önce sosyal medya ve haber kanalları kullanılmadığı için bu tarz haberler yapılmadı. Meyve veren ağaç taşlanır sende taşlayanlardansın

Kahramanmaraş sevdalısı
Kahramanmaraş sevdalısı - 7 ay Önce

Sağ elin verdiğini sol el bilmeseydi iyiydi!

HAKAN GÖK
HAKAN GÖK - 7 ay Önce

İNSANLARA MERHAMET ETMEYENE ALLAH MERHAMET ETMEZ İYİKİ VARSINIZ O GÜLEN YÜZ İNŞALLAH HİÇ SOLMAZ.

SIRADAKİ HABER