Bahçeli Kahramanmaraş'ta seçim mitingi yapacak

MHP Lideri Devlet Bahçeli Kahramanmaraş'ta seçim mitingi yapacak.

Bahçeli Kahramanmaraş'ta seçim mitingi yapacak
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 9 yıl sonra KahramanmaraşÂ´a geliyor. Son olarak 2002 seçimlerinde kente gelen MHP lideri Bahçeli, 10 Haziran Cuma günü KahramanmaraşÂ´ta miting düzenleyecek. MHP Kahramanmaraş milletvekili adayı Mesut Dedeoğlu, yaptığı açıklamada, miting hazırlıklarının devam ettiğini belirterek, "Genel Başkanımız 9 yıl sonra şehrimize gelecek. İnşallah mitingimize gelecek olan kalabalık MHP´ye olan ilginin de bir göstergesi olacaktır. Bu destek ve ilginin de yine Allah´ın izni ile sandığa yansıması sonucu 12 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek seçimlerden zaferle çıkacak olan parti MHP ve ülkücü kadrolar olacaktır" dedi. Bu arada bir basın açıklaması yapan MHP Kahramanmaraş İl Başkanı Mustafa Bastırmacı ise şunları söyledi: 12 Haziran seçimlerine 4 günlük kısa bir süre kalmıştır. Var olma mücadelesi veren Türk milletinin bu seçiminin ülkemize Kahramanmaraş ımıza hayırlı uğurlu olması diliyorum. Bu seçim inşallah ülkemizin son seçimi olmasın, dileğimi bir kere daha duyurmak isterim. Bu güne kadar seçim çalışmalarımız tam planladığımız gibi gerçekleşmiş, sağlıklı bir propaganda sürecini tamamlamak üzereyiz. Bu çalışmalarımıza destek olan tüm sivil toplum kuruluşlarına, parti yönetimimize, ilçe teşkilatlarımıza, kadın kollarımıza, ülkü ocaklarımıza partili partisiz tüm halkımıza şükranlarımı sunuyorum. 10 Haziran Cuma günü genel başkanımız DR.DEVLET BAHÇELİ ilimizde düzenlenecek olan büyük miting de Kahramanmaraşlılarla kucaklaşacaktır. Siz değerli basın mensupları aracılığı ile büyük mitinge tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum. Milliyetçi hareket gerçekten iktidara yürüyor. Bu kutlu davada inancımız tam, yüreğimiz açık.Milliyetçi Hareket Partisinin iktidarı hayırlı uğurlu olsun NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE"
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa
mustafa - 8 yıl Önce

Kim gelirse gelsin herkes kalbinin gününü görsün.

ANIL
ANIL - 8 yıl Önce

gelsinde KAHRAMANMARAŞ'IN gözü bir lider ,bir dava adamı görsün...CcC

kahraman torun
kahraman torun - 8 yıl Önce

şimdimi aklına geldik 9 yıldır maraşa uğramayan bir siyasetçiye ne oyu vereceğim 9 yılda bir hatırlanmak çok üzücü bide komşumuz osmaniyeli 9 yılda bir gelen insandan ne icraat beklenirki ne vaat edecek çok merak ediyorum

ede
ede - 8 yıl Önce

sefa gelsin hoş gelsin

AFŞİNLİ
AFŞİNLİ - 8 yıl Önce

evet bahçeli 9yıl sonra memleketimize geliyormuşşş

gelirrrr giderrr boş gelir boş gider inşallah

aman kasetlerinden bırakmasın memleketimize

XYZ
XYZ - 8 yıl Önce

BOŞUNA GELİYOR BOŞUNAAAAA..
ÖNCE OSMANİYEYİ KURTARMAYA BAKSIN ORASIDA GİDECEK.. DAVA ADAMIYMIŞ YESİNLER ONUN DAVA ADAMLIĞINI..

KRAL
KRAL - 8 yıl Önce

GELSİNDE HAVASINI ALIP GİTSİN YA BEN ANLAMIYORUM TÜRKİYEDE BAŞBAKAN OLACAK BİR ADAM VAR ODA ŞUAN BAŞBAKAN

eray doğan
eray doğan - 8 yıl Önce

arkadaşlar chp ve bdp zihniyetiyle ittifak yapan bir başkan mhp gibi milliyetçi bir partinin lideri asla olamaz

ali
ali - 8 yıl Önce

Zamanında milletten "Ürkeğe değil erkeğe oy verin."diyerek ,bizim 10 milletvekilimiz daha olsa neler yaparız diyerek milletten oy almıştı.Erbakanın yumuşakbaşlılığından bıkan insanlar acaba diyerek mhp ye oy vermişti.Fakat aldığı oyun hakkını veremedi.Gitti Ecevitin kuzusu oldu.Merve kavakçıyı Ecevit dışarı ederken Dur diyemedi.Oysa aldığı oylar merve kavakçı misali insanların oyuydu.Öcalanı asamadığı gibi asılmaması için de idamı kaldırdı.bahçeli kendi ağzıyla demirelle görüştüğü demirel in T cetveli çizdiği .Asılsa ne olur asılmasa ne olur diyerek kendini asılmaması konusunda ikna ettiği basında çıktı.Saadet lideri kendisine sen başbakan ol seni destekleriz dediği halde başbalanlığı kabul etmedi ve ecevite verdi.Bugün alsa ne yapacak ki?Eğer bahçeli o zaman aldığı oyun hakkını verseydi,oy aldığı insanların hakkını savunsaydı bugün AK Parti diye bir parti zaten yoktu.Malesef bugün mhp ülkeyi yarınlara taşıyacak vizyona sahip bir parti değil.genel başkan yardımcıları! da zaten gitti kadro eksiği var.

yarpuz
yarpuz - 8 yıl Önce

evet gelir boş gitmez senin gibi takyanusun vurur boynunun köküne gider afşin den 300 araç konvoyu geldi sen makarna kömür peşin de gezerken haberin varmı

yarpuz
yarpuz - 8 yıl Önce

makarnaya kömüre satılmışların yanına niçin gelsin satılan insanlarla işi olmaz baktı makarnaya kömüre artık k.maraşlı kanmıyor uyuyan devi uyandırmaya geldi zorunuzamı gitti sizi gidi makarnacılar bir kaç tane kalmış heralde.


SIRADAKİ HABER

banner122