Akgemci Afşinlilere ve yüz ağartan yüz projesini anlattı

MHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, Afşinlilerle kucaklaştı.

SEÇİM 2014 07.03.2014, 23:23
Akgemci Afşinlilere ve yüz ağartan yüz projesini anlattı
banner257

Afşin İlçe ziyaretinde bulunan MHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, “Başkan Tahir Hoca” sloganları eşliğinde coşku ile karşılandı.

Afşin Belediye Başkan Adayı Adem Yıldız ile esnaf ziyaretlerinde bulunan Akgemci, esnafın sorunlarını ve beklentilerini dinledi.

 

Esnafın sıcak ilgisiyle karşılan Akgemci, Yıldız ve kendisi için destek istedi ve yüz ağartan yüz projesini anlattı.

 

Afşin'in hizmet alması için proje adamlarının yerel yönetimlerde yetki sahibi olması gerektiğine dikkat çekerek, büyükşehir yasası hakkında da bilgiler aktardı.

 

İlgiyle dinlenen Akgemci; “31 Mart'tan itibaren büyükşehir yasası ile yönetileceğiz.

Büyükşehir Bütçesi de sizlerin ödediği gelir vergilerinin % 6'sından oluşuyor. Bu çok büyük bütçe.  Yani sizlerin alın terinden oluşan bu bütçe işin ehline teslim edilmeli ki hizmet olarak dönsün. Belediye başkanı iktidar partisinden olursa daha iyi hizmet alırız düşüncesi yanlış. Zaten sizlerde hizmet alamamaktan yakınıyorsunuz” dedi.

 

Adem yıldız'ın tecrübeli ve başarılı bir belediye başkanı olduğunu da hatırlatan Akgemci; “İnşallah Adem Başkan ile omuz omuza verip sizlere en üst seviyede hizmet sunacağız.

Büyükşehir Belediyesi artık eğitim, sağlık, tarım, turizm vs. her alanda yetki ve sorumluluk sahibi.

 

Afşin gelişmişlikten hiç nasibini alamamış. Alt yapısı ile en gelişmiş ilçe haline gelmesi lazımdı. Ancak ilçenin değerleri gün yüzüne çıkarılmamış. İnşallah biz bunu başaracağız” dedi.

 

Ashab-ı Kef ”˜in uluslar arası tanımı ile ilçeyi turizm merkezi haline getirmeyi hedeflerini kaydeden Akgemci; “Afşin hak ettiği hizmeti bizimle alacak ve tarihi dokusu ile kültürü ile modernleşen örnek bir ilçe konumuna gelecek” diye konuştu. 

Yorumlar (8)
Ali 6 yıl önce
Burada 100 adet yüz ağartan proje göremedim.
pusat 6 yıl önce
venedik porejesine bakınız alibey belki orada görürsünüz..100 tanesini tek tek öğrenmek istiyorsanız sizide seçim bürolarımıza bekleriz...
elbistanlı 6 yıl önce
ali bey 11 yıldır aslında evveliyatı da var kaç yüz ağartan proje gördünüz allah aşkına aklınız sıra hocaya sataşıyorsunuz.
mustafa 6 yıl önce
Büyükşehir Bütçesi de sizlerin ödediği gelir vergilerinin % 6'sından oluşuyor. Bu çok büyük bütçe. Yani sizlerin alın terinden oluşan bu bütçe işin ehline teslim edilmeli ki hizmet olarak dönsün. Belediye başkanı iktidar partisinden olursa daha iyi hizmet alırız düşüncesi yanlış. Zaten sizlerde hizmet alamamaktan yakınıyorsunuz
murat 6 yıl önce
bu sefer de sana şans verelim bakalım.normalde bizim sülalenin hepsinin mhp ye oy vereceği aklımın ucundan bile geçmezdi ama işte.sen ne yapacaksın görelim bakalım kime sorsam bu kez oyum hocaya diyor
çaki 6 yıl önce
ALI anlattı dıyor gosterdı demıyor kormusun duzgun oku ondan sonra yorum yap.
Robin Hood 6 yıl önce
Millet köylerde içmeye su bulamıyor 12 yıldır şehri yönetenlerin adayı çıkıp maraşı venedik yapacam diyor... Siz ne içtiyseniz bize de söyleyin. Bu zamana kadar ne yaptınız ki şimdi Yeni Türkiye Yeni Maraş diyorsunuz. Eskisi sizin bıraktığınız gibi duruyor zaten. İktidarın gücüne rağmen şehrin agzına tükürdünüz bravo size çok beşiriklisiniz
mustafa 6 yıl önce
sen proje istiyorsun adam sana büyükşehir belediyesinin gelirinden yaptırımlarından büyükşehir belediyesinin kendi yasalarından bahsediyor sen halen kalkmışsın ben venedik projesini beğendim tutar kesinde yapar diyorsun...
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?