Bu seçim Dulkadiroğlu için milat olacak

Adaylıklarının açıklanmasıyla birlikte gecesini gündüzüne katan seçim kampanyalarını başarı ile yürüten MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci ve Dulkadiroğlu İlçe Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz'e destekler çığ gibi büyüyor.

Bu seçim Dulkadiroğlu için milat olacak
Şeyhadil Mahallesi'nde düzenlenen mahalle toplantısında büyük coşku ile karşılanan Akgemci ve Nergiz; “Bu coşku sadıktaki zaferimizin habercisi” dediler. 

Belediye meclis üyesi adaylarının katıldığı toplantıda mahallelinin coşkusu toplantıda alanına sığmadı. 

NERGİZ; BU SEÇİM İLÇEMİZ İÇİN MİLAT OLACAK 

Mahalle sakinlerine seslenen Nergiz; “Bu coşku MHP'nin ayak sesleri. İnşallah Kahramanmaraş'ımız bizlerle hizmete doyacak. 

Bizler memleketimize hizmet için her zaman elimizi taşın altına koyduk. Hiçbir zaman bu kutsal vazifeden kaçmadık. Bu günde insanımıza hizmet etmek için en onurlu makama talip olduk. Sizlerin desteği ile inşallah seçimden başarı ile çıkıp en üst seviyede hayal ettiğiniz hizmetlere kavuşacaksınız” dedi. 

30 Mart Seçimlerinin Dulkadiroğlu İlçesi halkı için bir milat olacağını ifade eden Nergiz; “Milat diyorum çünkü ilçemiz sınırları içerisinde kalan mahalle ve köylerimiz hizmete hasret. Bizim ihtiyaçlar doğrultusunda hazırladığımız projelerimizle hizmete kavuşacak. 

Her zaman söylediğimiz gibi önce mevcut sorunları çözeceğiz. Mevcut sorunları çözmeden gelişmek mümkün değil. Önce insanımızın günlük yaşantısında karşılaştığı sorunları ortan kaldırıp rahat bir nefes almasını sağlayacağız. 

Ardından hangi mahallemizin neye ihtiyacı varsa o hizmetler gelecek. 

İlçemiz sosyal, kültürel, ekonomik her alanda yapacağımız hizmetlerle örnek ilçe olacak” dedi. 

AKGEMCİ; HANIM ELİ DEĞEN HERŞEY GÜZELLEŞİR 

Nergiz'in Dulkadiroğlu İlçesi İçin bir şans olduğunu, sahip çıkılması gerektiğini söyleyen Akgemci; “Kadının elinin değdiği her iş hayırla sonuçlanır. Neslihan kardeşimiz sizlere hizmet etmek için bu yol çıktı. Desteklerinizin karşılığı boşa çıkmayacak. İnşallah kendisi ile birlikte sizlere hayal ettiğiniz ilçeyi inşaa edeceğiz” dedi. 

Dulkadiroğlu ilçesinin gelişmişlik bakımından çok gerilerde olduğunun altını çizen Akgemci; “Hiç şüpheniz olmasın. Buralar cazibe merkezi haline gelecek. En eski mahallelerimiz Dulkadiroğlu ilçemiz sınırları içerisinde. Bu mahallerimizdeki evlerimiz çarşılarımız yeniden restore edilerek eski canlılığını kazanacak. 

Hanımlarımıza, gençlerimize kısacası tüm vatandaşlarımıza hitap edecek sosyal, kültürel, sportif faaliyetlerin gerçekleştirileceği her türlü yapıya bizimle kavuşacaksınız. 

Diğer yandan gençlerimizin eğitimi için her türlü desteği yerel yönetimler olarak sağlayacağız” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER