MHP adayı Akgemci'den Erkoç'a hayırlı olsun ziyareti

MHP Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkan adayı Akgemci, yeni seçilen AK Parti adayı Erkoç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

MHP adayı Akgemci'den Erkoç'a hayırlı olsun ziyareti

MHP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Akgemci, yeni seçilen AK Parti adayı Fatih Mehmet Erkoç'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Akgemci, Kahramanmaraş'ta hizmet etmek için aday olduğunu, seçim süresince özellikle üsluba çok dikkat ettiğini ve sadece hizmetlerin ve projelerin konuşulmasına özen gösterdiğini belirtti.

Erkoç'unda aynı düşüncelerle hareket ettiğin, bu nedenle herhangi bir polemik yaşamadıklarını i ifade eden Akgemci, "İnşallah bundan sonraki seçimler de de böyle olur. Bu bir yarıştır aday çıkmaması mümkün değil. Kahramanmaraş'ta hizmet etme yarışını bizim çok sevdiğimiz arkadaşımız Fatih Mehmet Erkoç kazanmıştır. kentimize büyük hizmetleri olacağına inanıyorum" dedi.

Erkoç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "30 Mart seçimleri güzel bir yarış oldu. Nezaket kuralları içerisinde projelerimizi ve şehrimizin geleceğini konuştuk. Her zaman söylediğimiz milli idare bu şekilde tecelli etti. Biz buna laik olacağız. Halka hizmet etmek bizim için onur ve şereftir. Omzumuzdaki sorumluluğun büyüklüğünü biliyoruz. Bunun gereğini yapacağız" diye konuştu.

Erkoç, Kahramanmaraş olarak büyükşehir statüsüne kavuştuklarını, bu sayede yeni kaynaklar ve imkanlar doğduğunu dile getirerek, kentin geleceğini büyükşehir ufkuyla inşa etmek için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini sözlerine ekledi.

Ziyarette yeni kurulan Dulkadiroğlu Belediye başkanlığına seçilen Necati Okay'da hazır bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ede
Ede - 5 yıl Önce

Adam dediğin böyle olur.... Tahir Hocam, MHP'ye ilk defa verdiğim oyum helal olsun. Sağlam bir seçmen kazandırdın üç hilale ...

tahir baba
tahir baba - 5 yıl Önce

Hocam senin gibi bir adam maraş tarihinde gelmemiş gelmeyecekte gerçekten adam gibi adamsın her zaman yanındayız.

adımyok
adımyok - 5 yıl Önce

sokaktan herhangi birinin bile akp den aday olması yeterli maraş için, geçmiş dönemde hiçbişey yapılmamış gibi, inşallah bu dönem yapılırda bu sefer boşa gitmemiş olur oylar

teşekkürler tahir hocam
teşekkürler tahir hocam - 5 yıl Önce

işte mhp işte adam gibi adam...neymiş mhp de kim varmış falan filan....mhp de tahir hoca gibi çok siyasetçi ama...kardeşim millet at gözlüğünü çıkarmıyor ki...tayyip tayyip tayyip başka bildikleri bişey yok ki...mhp bu ülkede bu mecliste her zaman mutlaka olmalı...çünkü temiz siyasetin merkezi....biz sonuna kadar mhp diyoruz,diyeceğiz...

bakış açısı
bakış açısı - 5 yıl Önce

gelecek seçime yatırım hareketleri bunlar...

kartal
kartal - 5 yıl Önce

tahir bey akp de olmaz...herkes yerini bilir.herkes gerçek düşünceleriyle sandığa gidemedi.işçiler korkuyla ,memur korkuyla iş adamları aman iktidar değişirse bizim money ler ne olur,fakir gureba aman yardımım kesilir endişesiyle seçime gitti.Bütün bunlara ek olarak kılıçdaroğlu ve hele hele Devlet Bahçeli milleti kucaklayacak,insanların sempati duyacağı kişiler değil.Hal böyle iken insanların doğru tercihte bulunmasını beklemek saflık olur. AKP aslında bir parti değil.çıkar zümrelerinin oluşturduğu bir grup. Chp ve Mhp acilen liderlerini değiştirmeli,sağlam bir muhalefet yapmalılar.

cenk
cenk - 5 yıl Önce

Iste adam bu...bu adamin kiymetini bilemediniz...hersey ayan beyan ortadayken,tüm yasananlar açıkca belliyken gözlerinizi kör ettiniz..makarnaya, nohuta, oduna onurunuzu sattiniz.bu şehre hersey müstehak..benim gönlüm de, vicdanim da rahat.yanlıs yoldakilere oy vermedim.tüm kademelerde , hele hele en tepedekilerin neler yaptıklarını allah da biliyor kul da ! allah kimseyi pisman etmesin.

mustafa
mustafa - 5 yıl Önce

30 yıldır memlekete ilk defa bir adam gibi adam aday oldu bizim cahil insanlarımız yine bir yerel seçimde aday yerine partiye oy verdi bu güne kadarki başkanları ve adaylarını toplasan hepsi bir akgemci etmezdi ama siz maraşlılar bunu göremediniz oturun şimdi hızlı treni bekleyin ama sizin kafaya hızlı trenin rayının bir civatası bile çok...

Hilal
Hilal - 5 yıl Önce

Darısı tahir hocaya

alinail..
alinail.. - 5 yıl Önce

adam gibi adam akgemci. ewet erkoç verilen sözlere bakacağız artık 5 yıl çok çabuk geçer haberin olsun...

Bilinçli Vatandaş
Bilinçli Vatandaş - 5 yıl Önce

Tahir Hocam gibi aydın insanlar olduğu sürece bizim tavrımız ve tarzımız değişmez. Hocam sana minnettarız ama bu milletin senin gibi insanları anlaması için daha çok çalışması lazım.

ali
ali - 5 yıl Önce

k.maraş ın kaybettiği çok sey olsada tek kazancı senin gibi birisini tanıdı...teşekkürler tahir hocam...

hanifi zencir
hanifi zencir - 5 yıl Önce

Her ikinize de helal olsun kavgasız ve dövüşsüz bir seçim yarışı olduğu için size ayrıca teşekkür ederim Tahir hocam seçimi kaybettiğiniz halde rakibinize gidip güzelce hayırlı olsun dileklerinizi ilettiğiniz için beni ayrıca memnun etti. Bir vatandaş olarak teşekkür ederim.

plt
plt - 5 yıl Önce

hocam verdiğim oy helal olsun, fatih başkan a başarılar dilerim inşallah verdiği vaadleri unutmaz 5 sene çabuk geçer er yada geç hocam sizi başkan olarak görmek istiyoruz seçim bu kaybetmekte var ama bi gün kazanacağımıza inanıyorum.

tolga
tolga - 5 yıl Önce

Senin bakış açının mantıgına ne diyeyim ki! Yobaz diyebilmek geliyor içimden.

realist
realist - 5 yıl Önce

Tahir hocam sizi şehrimizde karar mercilerinde hep görmek isteriz başkanlık olmadı milletvekili olursunuz inşallah

gönlüm rahat
gönlüm rahat - 5 yıl Önce

Tahir hocaya verdim oyumu...gönlüm rahat adam gibi adama oy vermişsim...

erkan
erkan - 5 yıl Önce

Bu resmi sn genel başkan devlet bahçeli görmesin bence çok kızar

Maraşlı
Maraşlı - 5 yıl Önce

Demek ki sen daha Devlet Bahçeli yi tanımamışsın !!!

hasan
hasan - 5 yıl Önce

bazen sözün bittiği yerler olur.sözün bittiği yerdesin.tabi nerden baktığınada bağlı


SIRADAKİ HABER

banner122