MHP Teşkilatı ve Adaylarından Ticaret Borsası'na Ziyaret

MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, MHP il teşkilatı ve Belediye başkan adaylarıyla birlikte Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu'nu ziyaret ettiler.

MHP Teşkilatı ve Adaylarından Ticaret Borsası'na Ziyaret
MHP Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, MYK Üyesi Doç. Dr. Ruhi Ersoy, Milletvekili Mesut Dedeoğlu, İl Başkanı Mustafa Bastırmacı, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Tahir Akgemci, Onikişubat Belediye Başkan Adayı Yusuf Temizkan, Dulkadiroğlu Belediye Başkan Adayı Av. Neslihan Koca Nergiz ve parti yöneticileri ile birlikte Kahramanmaraş Ticaret Borsası Başkanı Ahmet Duran Balsuyu'na ziyarette bulundular.  

Genel Başkan Yardımcısı Ruhsar Demirel, yaptığı konuşmasında, Kahramanmaraş ziyaretlerinin çok verimli geçtiğini, Başkan Balsuyu'na ilgilerinden dolayı teşekkür etti ve Kahramanmaraş'ın ticari potansiyeli hakkında bilgiler alacağını söyledi. 

MHP teşkilatı ve Belediye Başkan Adaylarının ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ticaret Borsası Başkanı A. Duran Balsuyu, Belediye başkan adaylarına çıktıkları hizmet yarışında başarılar diledi. 

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Akgemci, Ticaret Borsası Başkanı Balsuyu'na, “Stratejik Analiz” ve “Marka Şehir Bağlamında Kahramanmaraş İlinin Stratejik Analizi” isimli eserlerini takdim etti. 

Kitapları hakkında kısaca bilgiler aktan Akgemci, şunları kaydetti: “Biz öncelikle bu yola çıkmadan, Kahramanmaraş'ımızın bütün değerlerini analiz ettik. Bu analiz neticesinde elde ettiğimiz verilerle Marka şehir olma yolunda, yüz ağartan yüz projemizle, 3 aşamalı eylem planımızı oluşturduk. Uygulayacağımız 3 aşamalı eylem planı ile 5 yılsonunda aranılan sorulan bir marka şehir haline geleceğiz. 

En büyük hedefimiz; Sanayi kenti, kültür ve turizm kenti ve Marka Şehir Kahramanmaraş” dedi. 

Balsuyu, Akgemci'yi  özverili çalışmalarından dolayı kutladı ve “Allah her partiye böylesine donanımlı adaylar nasip etsin” dedi. 

Ticaret Borsası tarafından hazırlanan kentin yöresel değerlerinin toplandığı “Kahramanmaraş” adlı kitabı da MHP heyetine Başkan Balsuyu hediye etti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER