Süfyan Emiroğlu sahaya çıktı

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Süfyan Emiroğlu, seçim çalışmalarına Afşin'den başladı.

Süfyan Emiroğlu sahaya çıktı

Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili aday adayı Süfyan Emiroğlu, seçim çalışmalarına Afşin'den başladı.

17 Şubat 2015 Salı 00:17
Süfyan Emiroğlu sahaya çıktı
banner208
AK Parti Afşin ilçe başkanlığında düzenlediği basın toplantısı ile aday adaylığını açıklayan Süfyan Emiroğlu şunları söyledi:

İdealist bir Kahramanmaraşlı olarak 1993 yılında Maliye Bakanlığında başladığım kamu hizmetine, bu güne kadar devletimizin değişik kademelerinde Müfettiş, Başmüfettiş, Teftiş Kurulu Başkan Yardımcısı, Sanayi Genel Müdür Yardımcısı, Sanayi Ürünleri Gözetimi ve Denetimi Genel Müdürü, Sanayi Genel Müdürü, Milli Prodüktivite Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi, Bor Araştırma Enstitüsü Başkanı olarak görev yaptım. 

AK PARTİ'DEN KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLANLARIN TAM LİSTESİ
Aynı zamanda; D-8 Sanayi Konferansları Koordinatörlüğü, NATO Temsilciliği, BM Teknoloji Komitesi Üyeliği, Türkiye Arap Birliği Ülkeleri Sanayi Konferansları Koordinatörlüğü, Türkiye-Belarus Sanayi Çalışma Gurubu Eş Başkanlığı gibi önemli uluslararası görevlerde de bulundum. Bu süre içerisinde özellikle sanayi ve ekonomi ve bunların geliştirilmesi konusunda çok önemli birikimler edindim.
Yurt içinde ve yurt dışında başarılı çalışmalarımdan dolayı çok sayıda ödülle taltif edildim. Yaklaşık 5 yıllık Genel Müdürlük döneminde 3 defa yılın bürokratı seçildim. 
Devlette ki 22 yıllık hizmetimde çok önemli, üst düzey ve kritik görevlerde bulundum.
Geldiğimiz noktada, elde ettiğim yurt içi ve yurt dışı bütün bu bilgi ve tecrübe birikimimi bir başka alanda; siyaset alanında özellikle son beş yıldır kalkınması ve her türlü sorunu ile yakından ilgilendiğim, doğduğum ve büyüdüğüm şehir Kahramanmaraş’a ve uzun süredir vekili olmayan Güzel Afşin’imizin hizmetine sunmak için geçen hafta itibariyle görevimden ayrıldım.
Hem şehrimizi, hem Türkiye’yi, hem de bütün dünyayı yakından tanıyan, izleyen bir hemşehriniz olarak, 2015 Milletvekilliği seçimlerinde AK Partiden Kahramanmaraş Milletvekili Adayı olmak için başvurumu inşallah yarın yapacağım. Partimizin takdiri, çok kıymetli hemşerilerimizin teveccühü ve Yüce Rabbimizin inayeti ile şehrimize ve halkımıza hizmet etmeyi istiyorum.
Amacımız daha kalkınmış, daha huzurlu, daha müreffeh ve vesayetlerden kurtulmuş Büyük Türkiye ve Büyük Kahramanmaraş’tır.
Bizler; doğduğumuz, büyüdüğümüz, yaşadığımız bu şehre dünyada başka hiçbir memlekette olmayan ayrı bir gönül bağıyla bağlıyız. Nasıl ki kendimiz için, ailemiz için, sevdiklerimiz için hayallerimiz varsa, ilçemiz Afşin için ve Kahramanmaraş için de hayallerimiz var.
Ben de Afşin'in yetiştirdiği bir evladı olarak, her Afşinli gibi Afşin’e Kahramanmaraş'a ve Türkiye’ye büyük bir sevda ile bağlıyım. Yaşamım boyunca, Afşin'li, bu memleketli olmanın heyecanını ve coşkusunu yüreğimde hissettim.  Afşin’in daha iyi bir yerde olmasını hayal ettim. 
"Eshab-ı Kehf" ruhunu, mücadeleci ruhu, içtenliği, azmi ve kararlılığı ilke edindim. Bugüne kadar iş yaşamında, sosyal ve siyasi alanda bu doğrultuda gayret ettim. Ben bu şehre hizmeti bir borç biliyorum, bir evladın vazifesi gibi kutsal bir görev olarak görüyorum. 
Biliyorsunuz, çok yakında Türkiye için hayati öneme sahip bir seçim daha var. Bu seçimde Türkiye’nin geleceği şekillenirken,  Afşin'in heyecanını, enerjisini meclise taşıyacak, halkımızın hislerine, beklentilerine tercüman olacak, Ankara’yı iyi bilen, devleti yakından tanıyan, ama özünden de kapmamış, tuttuğunu koparan güçlü bir temsile ihtiyacı var.
Değerli Dostlar, 
Afşin'in ve Kahramanmaraş’ın tüm sorunlarını teker teker bilen birisiyim. Bu konuda Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve tüm ilgili kuruluşların katılımı ile hazırlanan ve Kahramanmaraş’ın yol haritası olan strateji belgesinde çok şükür bizim imzamız da var. Bu sorunların çözüm yollarını da çok şükür biliyorum ve çözebileceğimize de inanıyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde bu sorunları teker teker çözeceğiz.  
Bunu tabiki Sayın Belediye Başkanımız ve ekibi ile, yine çok kıymetli AK Parti İlçe Başkanımız ve çalışkan ekibi ile birlikte yapacağız. Buna yürekten inanıyorum.
Yalnız Afşin için değil, Ülkemiz ve halkımızın geleceği için, Milli iradenin tecelli ettiği yer, toplumsal sorunların çözümünün gerçek adresi olan Türkiye Büyük Millet Meclisinde Afşin’in güçlü olmasına, sesinin gür çıkmasına ihtiyaç var.  
Artık Afşin’in Mecliste bir Vekili olmalı. Kimi seçersek seçelim çok değerli aday adayı arkadaşlarımın hepsi kıymetli insanlar. Ancak Allah rızası, için Afşin için elinizi yüreğinize koyun ve en layık olanı, sizi en iyi temsil edecek olanı ve Afşin’e en iyi hizmet edecek olanı seçin.
AK Parti’nin vizyonunu bilen ve sahiplenen, toplumun tüm kesimlerine hitap edebilecek, onları anlayacak, onların taleplerini, rızasını gözetecek, bunları Anka’da dile getirecek, takip edecek, toplumun her kesimiyle yakın ve samimiyete dayalı bir diyaloğu gerçekleştirebilecek bir anlayışı öne çıkarmalıyız.
AK Parti ile birlikte çetelerin, vesayetçilerin istikamet çizdiği Türkiye geride kalmış, milletimizin çizdiği rotada ilerleyen yeni Türkiye, güçlü Türkiye dönemi başlamıştır. 13 yıldan bu yana bütün AK Parti iktidarları sadece kendisine oy verenlerin değil, bütün milletimizin, 77 milyonun iktidarı olma gayretinde olmuştur.  AK Parti mazlumun, mağdurun, garip gurebanın yanında olan bir parti olmuştur.
Önce Partimizin kararı, sonra da Afşinli, Kahramanmaraşlı hemşerilerimizin teveccühü ile şahsıma milletvekilliği görevi tevdi edilirse, 2023'ün güçlü, büyük Türkiye'sine giden yolda ülkeme, şehrime hizmet etmek, büyüyen, güçlenen, gelişen Türkiye'ye, büyüyen, güçlenen, gelişen Afşin'e, Kahramanmaraş'a bir tuğla koya bilmek, büyük bir şeref ve çocuklarımıza bırakabileceğimiz onurlu bir miras olacaktır.
Önümüzdeki dönemde bize bu görev tevdi edilmesi halinde, diğer milletvekillerimizle birlikte ilçemiz ve bölgemize hizmet edeceğiz.
Bütün Afşin’i ev ev gezeceğiz, insanların gönüllerine girmeye çalışacağız. Fert fert bütün hemşerilerimize bu kutlu yürüyüşü bir kez daha anlatacağız. Bütün hemşerilerimize AK Parti'nin hizmetlerini, ideallerini, hedeflerini tekrar tekrar anlatacağız. 
Bu kutlu davaya inanmış, gönlünü vermiş, Ak kadroların içerisinde malıyla, canıyla millete hizmet yolunda koşan gönüldaşlarımızla, yol arkadaşlarımızla beraber bu kutlu yolda birlikte yürüyeceğiz. 
Kurucu Genel Başkanımız, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açtığı bu yolda, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Bilge İnsan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu'nun öncülüğünde,  Türkiye'yi sadece bölgesinde değil, tüm dünyada söz sahibi bir ülke yapma, ülkemizi dünyanın en güçlü ekonomilerinden birine sahip bir ülke yapma hedefine, milletimizle birlikte kararlı ve güçlü adımlarla yürümeye devam edeceğiz.
Tabi ki Kahramanmaraş ve Afşin zenginlikleriyle, insan kaynağı ile Güçlü Türkiye’nin bir parçası olacak.
Hedefimiz “Güçlü Türkiye Güçlü Kahramanmaraş” ve daha güzel, daha kalkınmış, huzurlu bir Afşin’dir.
Hedefimiz artık Afşin’inde Mecliste güçlü bir şekilde temsil edilmesi. Aradığınızda derdinizi anlatabileceğiniz, bu dertlerinizi çözebilecek güçlü bir Vekil olma. Biz buna inanıyoruz, bunu yapabilecek birikimde ve güçte bir insanız. Sizin de bize inanmanızı güvenmenizi ve desteklemenizi bekliyoruz.
Çok kıymetli hemşerilerim,
Bu gün burada başlattığımız bu kutlu yürüyüşte hedefimiz Afşin’e hizmettir. Buna inanın, buna güvenin. 
Yarın da bu düşüncelerimizi Kahramanmaraş’ta, İl Başkanlığımızda yine çok değerli hemşerilerimiz eşliğinde dile getireceğiz ve Milletvekilliği başvurumuzu yapacağız. Sizi bu toplantımızda da beraber olmaya davet ediyorum.
Daha şimdiden destekleriniz için çok teşekkür ediyorum ve dualarınızı bekliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. 

Son Güncelleme: 17.02.2015 00:22
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
filiz 2015-04-05 21:59:16

milletvekilliğine yakışır

banner124

banner122

banner215

banner222

banner223

banner226

banner154

banner191

banner126

banner224

banner217

banner225