Sivas Valisi Gül, İl Emniyet Müdürü Aksoy’u ziyaret etti

Sivas Valisi Davut Gül, İl Emniyet Müdürü Turan Aksoy’u ziyaret etti.Emniyet Müdürü Aksoy ve müdür yardımcıları tarafından karşılanan Vali Gül, polis mangasını selamlayarak şeref defterini imzaladı. Daha sonra Aksoy’dan bilgi alan...

Sivas Valisi Gül, İl Emniyet Müdürü Aksoy’u ziyaret etti
Sivas Valisi Davut Gül, İl Emniyet Müdürü Turan Aksoy’u ziyaret etti.
Emniyet Müdürü Aksoy ve müdür yardımcıları tarafından karşılanan Vali Gül, polis mangasını selamlayarak şeref defterini imzaladı. Daha sonra Aksoy’dan bilgi alan Gül, Sivas’ın güvenli bir şehir olduğunu hatırlatarak, "İlimizde polisimiz özverili çalışmalar gerçekleştiriyor. Emniyet mensupları vatandaşların can ve mal güvenlikleri, toplum huzurunun sağlanmasında önemli görevleri yerine getiriyorlar. Vatandaşla iyi ilişkiler içinde güven duygusunu zedelemeden kanunlarla kendisine verilen yetkileri kullanan polisimiz; dosta güven, düşmana ise korku veriyor." dedi.
İl Emniyet Müdürü Turan Aksoy’a da hayırlı olsun dileğinde bulunan Gül, İstanbul’da gerçekleşen hain saldırıda şehit olan polislere de Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı yaralılara ise acil şifalar diledi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER