Abdullah Kalın Mali Müşavirler Odasına Adaylığını Açıkladı

Kahramanmaraş Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası seçimlerine ilk adaylığını açıklayan isim Mali Müşavir Abdullah Kalın oldu. Mevcut Başkan Arif Şen, Abdullah Kalın'a desteğini bildirdi.

Abdullah Kalın Mali Müşavirler Odasına Adaylığını Açıkladı
 Bugün Calrion Otelde düzenlediği basın toplantısı ile adaylığını açıklayan Abdullah Kalın’a mevcut Başkan Arif Şen de desteğini açıkça beyan etti.
Basın mensuplarının yanı sıra çok sayıda meslektaşlarının da katıldığı toplantıda, ilk konuşmayı mevcut Başkan Arif Şen yaptı.

SAYIN ABDULLAH KALIN'IN ADAYLIĞINI DESTEKLİYORUM

Başkan Şen, yaptığı konuşmasında: Bilindiği üzere Mayıs ayında Oda Başkanlığı sürem bitecektir. İki dönemdir üyelerimizin teveccühleri ile oda başkanlığı görevi büyük bir onur ve şerefle sürdürmekteyim.

Bu güne kadar odamız ve üyelerimiz için büyük bir gayret ve caba ile elimizden gelen her şeyi imkânlarımız çerçevesinde yapmış bulunmaktayız, söz verdiğimiz gibi oda binamız tamamlanmak üzere ve % 85 bitirilerek yeni seçime oda binamızda girmeyi planlamaktayız. 

Yeni dönem oda seçimlerinde yol arkadaşım kardeşim;  dürüstlüğüne, çalışkanlığına, beşeri ilişkilerine, temsil ve organizasyon yeteneğine, odamız proje ve inşaatındaki gayretlerine,  fedakârlığına inandığım ve güvendiğim mesai arkadaşım kardeşim, Sayın Abdullah Kalın'ın adaylığını destekliyor ve onun yanında bu sürecin devamında da bir abi olarak her zaman yanında olacağımı, kendisine, ekibine hayırlı uğurlu olmasını ve başarılarının devamını diliyorum” dedi.


BAYRAĞI DEVRALIP İLERİYE TAŞIMAK ADINA ADAYIM

Halen Oda Yönetiminde görev alan Başka adayı Abdullah Kalın, Başkan Arif Şen ile birlikte, bu güne kadar oda üyelerine gururla hizmet ettikleri ifade ederek: “Çok kıymetli başkanımın, abimin, liderliğinde iki dönemdir odamızın yönetim kadrosunda, çeşitli organlarında görev alarak, odamızın ve siz çok kıymetli üyelerimizin hizmetkârı olarak görev yaptım, bundan da gurur duyuyorum.

Başkanımın görev süresinin, yasa gereği, Mayıs ayında dolması münasebeti ile yeni dönemde onun taşımış olduğu bayrak yarışını, odamıza kazandırmış olduğu yükseliş trendini, daha da yükselmek için, bu bayrağı kendinden alarak, taşımak adına, şahsım ve ekip arkadaşlarım adına, teslim almak için oda başkanlığına, siz çok kıymetli üyelerimizin, teveccühlerine layık olabilmek adına, aday olduğumuzu açıklıyorum” dedi.

MAKAMLAR GEÇİCİDİR, ÖNEMLİ ESERLER BIRAKMAK LAZIM

Kalın, makamların gelip geçici olduğuna vurgu yaparak, konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Önemli olan eserler bırakmak, mesleğimizi ve meslektaşlarımızı, daha ileriye taşımak, gayretimiz olacaktır, bu güne kadar, sayın başkanımın liderliğinde, yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatı olup, hizmet çıtamızı, yeni binamızda, profesyonel yönetim anlayışı içinde, tüm üyelerimizin de, kollektif katılımlarını sağlayarak, şahsım ve ekibim adına sizlere hizmet etmeye, odamızın ve üyelerimizin, yöneticisi olmaktan ziyade, hizmetkarı olmaya söz veriyorum. Bu süreçte yapamadığımız, eksik kalan hizmetlerimizin, neler olduğunun farkında olarak, yeni dönemde fiziki şartlarımızın da, iyileşmesi ile bunları da telafi ederek, çıtamızı daha üst seviyelere taşıyacağımıza inancımız tamdır. Projelerimizi ve hedeflerimizi, seçim sürecinde ve genel kurulda, siz çok kıymetli üyelerimizin, beğenisine ve takdirlerine sunacağız.

Oda; üyelerimizin sorunları ile kurumlar arasındaki iletişim ve temsilin odak noktası olup, bunu en iyi şekilde ifade edecek ve en iyi şekilde temsil edecek bir ekip olacağımızdan eminiz. Kazananın şehrimiz, odamız ve üyelerimizin olmasını diliyoruz. Diğer aday olan arkadaşlara da başarılar diler, basın toplantımıza katılımlarınızdan, şerefler vermenizden dolayı, siz çok kıymetli üyelerimize, misafirlerimize, şükranlarımızı şahsım ve ekip arkadaşlarım adına arz eder, teşekkürlerimizi ve saygılarımızı sunarız. Yüce rabbim utandırmasın inşallah.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126