AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatlarında Kırmızı Alarm verildi!

Cumhurbaşkanının talimatı sonrası AK Parti Kahramanmaraş İl ve İlçe Teşkilatları harekete geçti.

AK Parti Kahramanmaraş Teşkilatlarında Kırmızı Alarm verildi!

Yeniden yapılanmaya giden AK Parti, kamuoyunda sevilen ve sayılan partiye emek vermiş siyasileri tekrardan bir araya getirecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Genişletilmiş İl Başkanlığı İstişare toplantısında verdiği talimatlar yerine getiriliyor.

Başkan Erdoğan konuşmasında; “ Şehirlerinize döndükten sonra, partimize küskün tek bir teşkilat üyesi dahi bırakmayın. Gönüllerini tekrardan kazanın, yapabileceğiniz ne varsa fazlasıyla gerçekleştirin. Partimizin kurucu üyelerini, eski yönetimi ziyaret etmeyi unutmayın.”

Sözleri sonrası AK Parti Kahramanmaraş İl ve İlçe teşkilatları Eski il başkanları, kadın kolları başkanları, ilçe başkanları, kurucu üyeleri ve merkez ilçe teşkilat mensuplarını ziyaret etmeye başladı.

KİM GİDECEK , KİM KALACAK ? 

Eski siyasilerin tekrardan sahalara çıkması planlanırken, birçok önemli ismin görevden alınacağı ve yerlerine eski Parti yöneticilerinin alacağı belirtildi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Kuru
Murat Kuru - 3 ay Önce

Eskiye dönüş olacakmış, eskinin ne faydası olacakmış, eskisi yenisi derdi değil milletin istediği huzur, ekonomi, işsizlik, ve de en önemlisi, başımıza bela ettiğiniz Suriyeli serefsizleri gönderilmesi

cevahir
cevahir - 3 ay Önce

Eski keresteden yeni bina çıkmaz be kardeşim, napacaz dinazorları, millet yenilik istiyor yenilenme istiyor, mesele mevcutların verdiği zararlarken eskileri napalım

EDEM
EDEM - 3 ay Önce

yeniside eskiside aynı boş beleş beceriksiz herifler.

mücahit
mücahit @EDEM - 3 ay Önce

sen gel becerini göster kurtar k.maraşı

Ne eski Ne yeni
Ne eski Ne yeni - 3 ay Önce

Suriyeli, meselesinde halkın sesini duymadığınız sürece Kimi getirirseniz getirin AKP bitti. Biz istemiyoruz diyoruz. 15000 gönderiyor. Ne yapıyorsunuz diyoruz Urfa kampını kapatıp 1000 tane gönderiyor. Hemşerim Türkçe konuşuyoruz. KAHRAMANMARAŞ Suriyeli istemiyor.

drsn
drsn - 3 ay Önce

mahir getmeden bişey olmaz

Kara Başkan
Kara Başkan - 3 ay Önce

Yanindakileri yolda bulduklariyla degisirken dusunselerdi Ükudarda sabah oldu Günaydın

rozturk.59
rozturk.59 - 3 ay Önce

Asıl Mesele; Kırgın, Küskün ve Dargınların Ali Babacan ve Abdullah Gül' ün Kuracakları Yeni Partiye Katılmalarının Önünü Kesmek ve Dağılmak da Olan AaKaPe' nin Hiç Olmazsa Yeni Bir Erken Seçime veya 2023' e Kadar Ayak da Kalabilmesini Sağlamak. Kısacası Korku Dağları Bekliyor. "AŞAĞIDAN YUKARIDAN YOLUN SONU GÖRÜNÜYOR."...!!!??? :)))))))))))))))))))

ali ak
ali ak @rozturk.59 - 3 ay Önce

çok beklerler o partiye maraştan sadece fetöcüler yada ak partiye çok kızmış olanlar ak partide yer bulamayanlar oy verir.. 15 senedir her seçimde her krizde ak partinin sonu bitti diyenler her seçimde rezil oldular.. ali babacan % 50 oy alamayacağına göre kime neye hizmet edecek acaba??

SYF
SYF - 3 ay Önce

YOLA ÇIKTIKLARINIZI YOLDA BULDUKLARINIZLA DEĞİŞİRSENİZ HEM YOLUNUZU HEM DOSTUNUZU KAYBEDERSİNİZ. NFK.

Bu Şehrin Insanı
Bu Şehrin Insanı - 3 ay Önce

Siz değerli gazetecilere sonsuz teşekkürler . Emeğinize sağlık . Şu konular da gündeme gelirse çok güzel olur .
1- YOLLAR (Ekinözü-Ilıca- Kahramanmaraş yolu, Kadirli –Andırın –Göksun yolu, )
2- İSTİHDAM ( ilçelerimize küçük ,orta ölçekli fabrikalar kurularak yatırımlar yapılarak insanlara iş imkanı sağlanması)
3- TARIM , HAYVANCILIK VE ALABALIK ( bu sektörün sorunları çözülürse şehrimiz ekonomik olarak çok daha canlı hale gelecektir)
4- TURİZM (Eshabı-Kehf , Başkonuş ,Ilıca , Hançer Kanyonu, Elbistan Pınarbaşı,Ekinözü içmeler )
5- EĞİTİM ( Şehrimizin eğitim sorunları çözülmeli ve eğitim sıralamasında iyi yerlerde olmalıyız)
6- BÜYÜKŞEHİR ( Merkezden ilçelere ilçelerden merkeze günde en az iki defa belediye otobüs seferi olmaldır.)

KÜRŞAT 46
KÜRŞAT 46 - 3 ay Önce

Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı

RAMAZAN P.
RAMAZAN P. - 3 ay Önce

KİM GELİRSE GELSİN % 65 OY ÇANTADA KEKLİK.

Emrah Küsmüş
Emrah Küsmüş - 3 ay Önce

Sorunumuz suriyeli vatandaşların ne olacağı biran önce çözüm bulun millet olarak usanmış durumdayız.

AHMET
AHMET - 3 ay Önce

eskiler değil kardeşim yeni ama vatan-millet sevdalısı insanları seçmeleri gerek. akp tüm il ve ilçelerdeki ilk 1000 kişiyi komple silmesi gerek. tüm parti ve belediyelere zenginler toplanmış istedikleri kararı aldırıyor istedikleri gibi yiyor şehri. gariban adamı ne belediyeler nede parti bir yere getiriyor varsa yoksa çıkar ilişkisi ha bu zenginlerde akp li gibi görünüp hatta üyeleri ve belediyede ve partide üst düzey yerdeler eminim akp oy bile vermiyorlar

hakan
hakan - 3 ay Önce

mahir başkan kendi adamlarını doldurur yine bu sefer büsbütün maraşı kaybederler.

Aristokrat46
Aristokrat46 - 3 ay Önce

Ecer bardağın Suyu bile tatlıdır dşor eskiler... Sen halen eskiler dşorsum ıspanaktan yağ çıkmaz ekonomi vs ortada yeni bir nefes lazım...

özgür
özgür - 3 ay Önce

eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı. amaç yeni partiye katılmalarını engellemek. boş işlerle uyraşmayın akapeninde miadı dolmak üzere. kişiye endeksli partilerin sonu belli. on yedi yıl sonunda
ülkeyi getirdikleri nokta işte bu. deniz bitti kara göründü.

Cuma
Cuma - 3 ay Önce

Biz mümkün ise k.maraslı millet vekili istemiyoruz. Eğer çok seviliyorlar ise bağımsız aday olsunlar o zaman diyelim gercekten bize hizmet ederler diye.

Edem46
Edem46 - 3 ay Önce

Gelen gideni aratır biraz daha maraş halkının kanını emerler olan yine gariban halka olur

Türkoğlu
Türkoğlu - 3 ay Önce

Hani Treninizden ineni bindirmiyordunuz. Ne oldu.))):::

Xmen
Xmen - 3 ay Önce

Onlar niye küsmüş tü,bilen varmı veya tahmin eden varmı,bu küskünler 17/25 Aralık tan sonra olmuştu detaya girmeye gerek yok.

mehmet gök
mehmet gök - 3 ay Önce

Nafize lazım fakir fukara sis lüks arabalara binin oğlunuz kızınız parayla oynasın köylüyü niye rahatsız dersinki nasıl olsa köylü uyuyor nasıl olsa ak partiye verir tekirte bir dane postane var onuda kapadı lar

mehmet gök
mehmet gök - 3 ay Önce

Maraş delisi
Maraş delisi - 3 ay Önce

Eskiyi getir yeniyi götürle devam edin siz milletin anasını ağlattınız siyaset düşünecek hal kalmadı sanki eski gelince düzelecek siz halka kulak verin gidende geri gelir şu an hızla kan kaybediyorsunuz üyelikten ayrılan ayrılana maraş ta bir sonraki seçimde %30 alırsanız şükredin esnaf kan ağlıyor siz vergiyle cezayla boğmaya devam edin en çok vergi aldığınız küçük esnaf büyükler zaten vergi vermiyor küçük esnafıda bitirin size ne diyorlar bilmem ama çarşı merkezde kepenk indiren işyeri sayısını Bi kontrol edin ne dediğimi anlarsınız şu an her yüz kişiden 90 ı bankalar borçlu siz hala eskiden yeniden bahsedin ne diyelim gün ola harman ola

A.TÜRKOĞLU
A.TÜRKOĞLU - 3 ay Önce

Naçizane tavsiyem, bir sonraki seçimde Maraş'a özellikle Trabzonlu milletvekili adayı gösterin. bakın göreceksiniz nasıl Maraş'i savunuyor, temsil ediyor. bir deneyin derim....Nasıl olsa kardeş şehrimiz.

hanif
hanif - 3 ay Önce

Ahh be reis memleket yangın yerine dönmüş aileler perişan sokağa inin bakın gençlerin giyim kuşamına kimi taklit ettiklerine , sigara alkol uyuşturucu almış başını gitmiş toplumun en küçülerine kadar sizin derdiniz eskiler , eskilere rağbet olsa bit pazarına nur yağardı. Toplumun derdiyle dertleneceğinize hala koltuk derdindesiniz sizede artık güvenmemeye başladık. Hatta bir sözünüzde insanoğluna güvenemem ne olacağı bilnmez demiştiniz.

sedat
sedat - 3 ay Önce

Resi ziyaret edin demiş haber46 yönetime alacaklar demiş :) eski yöneticilere rağbet olsaydı zaten şuan onlar yönetici olurdu kim önlerinde durabilirdi ki

metin
metin - 3 ay Önce

eskisi de bir yenise de hiç bir farkları yok

hasan
hasan - 3 ay Önce

İyi de eski başkan bütün paraları bitirmismis . Yeni başkan o yüzden hizmet edemiyormus lar n'olacak o zaman.

benii alın
benii alın - 3 ay Önce

akp yönetimine beni alın ihya edeyim maraşı ne kadar işe yaramaz varsa tekmeyi parti binasına girdiğim gün yaparım en altından en üstüne

Nasrettin hoca
Nasrettin hoca - 2 ay Önce

Hoca nasrettin ciğer almış hanıma pisirdemis ..... hanım komşuları ile yemiş. Hocaya demiş cigeri6 kedi yedi. Kediyi tartmis ciğer.. ..kisaca diyeceğim marastaki bu oylar ak parti nin mi mhp nin mi. Halkın dilinde konuşulan adaletsizliğe. Adam gayirmacligina ... vb. Son verilmediği sürece boş.


SIRADAKİ HABER

banner122