AK Parti kampa giriyor!

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan Başkanlığında gerçekleşecek AK Parti 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yarın başlıyor.

AK Parti kampa giriyor!

Kampta, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir ve Mahir Ünal birer sunum yapacak.  

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında gerçekleşecek AK Parti 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı yarın başlıyor.

Kızılcahamam'da Eliz Otel'de düzenlenecek kampa, AK Parti MKYK üyeleri, Merkez Disiplin Kurulu üyeleri, Genel Merkez Parti İçi Demokrasi Hakem Kurulu üyeleri, Siyasi Erdem ve Etik Kurulu üyeleri, Kurucular Kurulu üyeleri, milletvekilleri, Genel Merkez Kadın ve Gençlik Kolları MKYK üyeleri, birim başkan yardımcıları ile bakanlar ve her bakanlıktan bir bakan yardımcısı katılacak.

Kamp, cumartesi günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açılış konuşmasıyla başlayacak, AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir ve Mahir Ünal genel merkez çalışmalarına ilişkin, AK Parti Grup Başkanı Naci Bostancı ise TBMM grup çalışmalarına ilişkin birer sunum yapacak.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'ın Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili yapacağı sunumunun ardından, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun birer sunumu olacak.

Pazar günü ise Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ekonomi konusunda bir konuşma yapacak.

Kamp, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan'ın genel istişare ve değerlendirmenin ardından yapacağı kapanış konuşmasıyla sona erecek.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Alyanak  osman
Alyanak osman - 4 ay Önce

Tabi zamlardan gelen paranin bir sekilde harcanmasi lazim

TÜRK
TÜRK - 4 ay Önce

gidin gidin. zam yapma zamanı geldi. millet acından ölüyor. elektrik ve doğalgaza 1 yılda %60 zam geldi. açıkladığınız enflasyon tek haneli rakam. buna ancak kargalar ve CAHİLLER inanır. asgari ücret 2000 tl en kötü ev 200000 tl. durmak yok yola devam...

EDEM
EDEM - 4 ay Önce

ZAMLAR AZ GELDİ HERAL.

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 4 ay Önce

halkın cebinden gereksiz yere harcanan paralar.Ondan sonra elektriğe,doğalgaza,gıda ya zam.Açıklanan enflasyon 9,5.La fontaineden masallar.

Atasözü
Atasözü - 4 ay Önce

Anasına bak kızını al, kenarına bak bezini al, Armut dibine düşer.... Buna bakarak büyük şehirde tüm muhtarlarla kozaklıda toplantı yapması doğal, bir zamarlar ak parti teşkilatının .... otele toplantıya gidiyoruz diyipte çimmeye gittikleri gibi... söylenecek çok söz var. Doğalgaza zam, elektiriğe zam, otoyola zam, sokak aralarında bile trafik cezaları... Nostanjiye dönüş yaptık....ZAM ZAM ZAM. CEZA CEZA.. HORTUM HORTUM....

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 4 ay Önce

Damat pazar günü konuşacakmış.Yani zamlar pazar günü.

özgür
özgür - 4 ay Önce

yeni kurulacak partilerin korkusu bacayı sardı galiba. birlik beraberlik demeçleri verilerek kamuoyuna şirin görüneceksiniz. ama boşuna uğraşıyorsunuz. miadınız dolmak üzere millet perişan haldeyken kendinizi kurtarmaya çalışıyorsunuz , boşuna uğraşmayın korkunun ecele faydası yok.

Bu Şehrin Insanı
Bu Şehrin Insanı - 4 ay Önce

Siz değerli gazetecilere sonsuz teşekkürler . Emeğinize sağlık . Şu konular da gündeme gelirse çok güzel olur .
1- YOLLAR (Ekinözü-Ilıca- Kahramanmaraş yolu, Kadirli –Andırın –Göksun yolu, )
2- İSTİHDAM ( ilçelerimize küçük ,orta ölçekli fabrikalar kurularak yatırımlar yapılarak insanlara iş imkanı sağlanması)
3- TARIM , HAYVANCILIK VE ALABALIK ( bu sektörün sorunları çözülürse şehrimiz ekonomik olarak çok daha canlı hale gelecektir)
4- TURİZM (Eshabı-Kehf , Başkonuş ,Ilıca , Hançer Kanyonu, Elbistan Pınarbaşı,Ekinözü içmeler )
5- EĞİTİM ( Şehrimizin eğitim sorunları çözülmeli ve eğitim sıralamasında iyi yerlerde olmalıyız)
6- BÜYÜKŞEHİR ( Merkezden ilçelere ilçelerden merkeze günde en az iki defa belediye otobüs seferi olmaldır

Afsinli
Afsinli - 4 ay Önce

Hangi ak partilinin gursağı boş kaldı ola...bu yapılan zamlar onu ekonomik olarak zayıf layık heralde...

Bertizli bekir
Bertizli bekir - 4 ay Önce

Kizilcahamam suyu kireclenme yapiy ede hic yaramiy akp ye her kamp doneminden sonra kaslar tutulup sinirler gevşiy rehavet çokiy bir de yel giriy guluncuna


SIRADAKİ HABER