AK Partili Kandemir Kahramanmaraş'ta Yerel seçimlerde iddialıyız dedi!

AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Kahramanmaraş AK Parti il teşkilatını ziyaret etti. Kandemir, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Ak Parti önümüzdeki seçimlerde sadece Kahramanmaraş'ta değil tüm Türkiye'de iddialı" dedi.

AK Partili Kandemir Kahramanmaraş'ta Yerel seçimlerde iddialıyız dedi!

AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan KandemirKahramanmaraş AK Parti il teşkilatını ziyaret etti. Kandemir, yaklaşan yerel seçimlerle ilgili yaptığı değerlendirmede, “Ak Parti önümüzdeki seçimlerde sadece Kahramanmaraş'ta değil tüm Türkiye'de iddialı" dedi.

Kahramanmaraş Ak Parti İl Başkanlığı'nda yapılan toplantıya AK Parti Teşkilatlarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Fatih Erkoç, Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediye Başkanı Necati Okay ve partililer katıldı. Toplantıda konuşan Kandemir, gelecek yerel seçimlerde teşkilat olarak çok çalışmaları gerektiğine değinerek, "Şimdi önümüzde yerel seçimler var. İnşallah Türkiye'nin heryerinde AK Parti çok iddialı. Türkiye'nin her yeri teşkilat olarak geceli, gündüzlü çalışmayla heyecanını sahaya yansıtacaktır. Ve inşallah biz sadece Kahramanmaraş’ta değil, tüm Türkiye'nin dört bir tarafından AK Parti hareketini gümbür gümbür sevinç seslerini duymak istiyoruz. Tabi burada iş bize teşkilattaki kardeşlerimize, arkadaşlarımıza düşüyor” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
özgür
özgür - 9 ay Önce

halk bu zamlar altında inim inim inlerken fiatlar iki katına çıkmışken sizler hala meydanlara çıkıpta oy istiyorsunuzya helal olsun size. bu halk sizin oradan nasıl görünüyor acaba. 24 hazirandan sonra her şey düzeldiği için kahramanmaraş'ı merak etmeyin buralar çantada keklik. kimi aday gösterirseniz gösterin banko kazanır.

Hep Doğrusöyler
Hep Doğrusöyler - 9 ay Önce

Mevcut belediye başkanını aday gösterin de görün iddiayı.

SARI
SARI - 9 ay Önce

idda etmenize gerek yok tayyib baba ya şükredin yoksa siz muhtar lık bile kazanamassınız akp nin kazan masını istiyorum ama yüzde 72 ile degil enfazla yüzde 35 ile ozaman tayyib baba sizi denet ler

ahmet hıdır
ahmet hıdır - 9 ay Önce

hayalkırıklığına uğricanızdan eminim geçtiğimiz seçimi dikkate almayın o ülke içindi

SEÇMEN
SEÇMEN - 9 ay Önce

Hoş gelmiş Partililerle değil halkla konuşsun parti yönetimi yağlar ballar gönderir

AKPLİ
AKPLİ - 9 ay Önce

Suriyelilerin bir an önce ülkelerine dönmeleri gerekmektedir.Hergün bir mahallede kavga oluyor.Bu gidişle bir gün millet patlar yazık olur.

46 46
46 46 - 9 ay Önce

KÖRLER SAĞIRLAR BİRBİRİNİ AĞIRLAR.DEMEKKİ EKONOMİ YÖNETMEK TEK BAŞINA İKTİDAR OLMAKLADA OLMUYORMUŞ BUNUDA GÖRDÜK,ESKİDEN KOALİSYON HÜKÜMETLERİ BÖYLE EKONOMİ YÖNETİRDİ,O ZAMAN HİÇ BİR FARKI KALDIMI,DEVLETİMİZ DİLENCİGİBİ VERGİ TOPLUYOR TOPLANAN PARALAR NASILDA ÇAR ÇUR EDİLİYOR,İŞLER KÖTÜYE GİDİNCEDE TASARRUF SESLERİ GELİ OY OY OY.

yavuz
yavuz - 9 ay Önce

Bu seçim çok farklı geçecek orası kesin kimse çantada keklik görmesin

m ali küçüktüfekçi
m ali küçüktüfekçi - 9 ay Önce

feto gibi düş görüyorsunuz,suyun metreküpünün kaç lira olduğundan haberiniz var mı?hangi hizmetinize oy verelim?

asılkahramanmaraşlı
asılkahramanmaraşlı - 9 ay Önce

boş konuşma genç...


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154