Başkan Güngör'e tüm birimlerden destek geliyor!

Türkiye Belediyeler Birliği bünyesinde yetişen Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e destekler gelmeye devam ediyor.

Başkan Güngör'e tüm birimlerden destek geliyor!

Başkan Güngör’ün mazbatasını alacağı gün, TBB tarafından Kahramanmaraş’a hibe olarak gönderilen 6 aracın, sadece fragman olduğunu bilmeliyiz.

Türkiye Belediyeler Birliği, her koşulda Başkan Güngör’ün yanında olacağını belirtirken, komşumuz Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’den de Güngör’e tam destek geldi.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise; 'TBB'de beraber çalışma fırsatı bulduğum, Hayrettin Güngör kardeşimin her koşulda yanında olacağımı belirtmek istiyorum. Profesyonel yöneticiliğiyle Kahramanmaraş'a çağ atlatacağından şüphemiz yok 'dedi.

GÜNGÖR’E TÜM BİRİMLERDEN DESTEK GELİYOR!

Bu zamana kadar TBB bünyesinde bir çok hizmet ve başarıya imza atan Başkan Hayrettin Güngör’e tüm komşu illerden ve TBB’den destek mesajları gelmeye devam ediyor.

6 aracın Kahramanmaraş’a hibe edilmesi, ilerleyen zamanlarda daha büyük desteklerin geleceğinin sinyalidir.

Halkın umutla baktığı, Başkan Güngör’ün Kahramanmaraş’a neler katacağı ilerleyen zamanlarda ise belli olacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
akpli
akpli - 3 ay Önce

güngör için yorum yapmak daha erken ... biraz zaman geçsin icraatlarını görelim o zaman belli olur ne olduğu

mustafa
mustafa @akpli - 2 ay Önce

akp' den vazgeçilmemesini eleştiren zerzevatlara cevabımızdır ne yapacaktık vatan hainlerinin peşine mi düşecektik, varsın hizmet az gelsin, varsın eksiklerimiz olsun varsın herşey dört dörtlük olmasın da yeter ki bu şehir hainlere yem olmasın yeter ki

ede
ede @akpli - 2 ay Önce

Ne olursa olsun AKP den vazgeçmedikten sonra neye yarar.Hani hal kavşağı üniv.yolu 7 8 sene sürdü merkez trafiği malum.vs vs vs

drsnfdkr
drsnfdkr - 2 ay Önce

vay arkadaş bu fragman olan 6 aracı güngör tbb de iken niye göndermemiş erkoça

haklı
haklı @drsnfdkr - 2 ay Önce

adam haklı, madem bu kadar memleketine hizmet sevdalısı neden önceden yollamadı

Serkan
Serkan @drsnfdkr - 2 ay Önce

sen olsan gönderirmiydin

ne uyanık o
ne uyanık o - 2 ay Önce

fatma şahin gaz gelecek yerden tavuk esirgemez. en değerli suyumuzu aldı. maraştan daha neler kaçıracak acaba.

ekonomi
ekonomi - 2 ay Önce

Mart ayı enflasyonunda taze meyve-sebze grubunda yıllık enflasyonun yüzde 70,69’a ulaşması dikkati çekti. Yani hala çok yüksek fiyatlar. Çözüm için neler yapılabilir ? Sebzeyi yazın yiyelim diyenler evine sebze almıyor mu acaba ??

odiseur
odiseur - 3 ay Önce

Büyükşehir Belediye Başkanına seçilmeden Şu soruyu yönetmiştim. Büyükşehir tarafından K.Maraşta Yatırımlar sadece BATI tarafa yapılıyor dedim.Doğu tarafa yapılmıyor dedim. Cevabı şu oldu Türkiye genelinde bu boyle şehir batıya kaydığı için yatırımlar batıya yapılır elbet dedi.

Ehtiyar
Ehtiyar @odiseur - 2 ay Önce

Bunu tüm şehirlerde görürsün. Batıya doğru şehirlerimiz gelişir. Doğruyu duyunca zorunuza gitmesin. Yalan söyleyip pışpışlasalar daha mı iyi olur?

Serkan
Serkan - 2 ay Önce

bence sayın güngör maraşa reisin gönderdiği kayyumdur bakalım neler çıkacak

smtkmlk
smtkmlk - 3 ay Önce

Hangi başarı mesela ?

yalçın
yalçın - 2 ay Önce

6 aracın bize faydası ne? herkes kendi karnını doyurma peşinde

Ss
Ss - 2 ay Önce

Ben bu şehirden umudumu kestim kafa yapısı değişmeli eğitim eğitim eğitim

Mehmet kalaycı
Mehmet kalaycı - 2 ay Önce

Keske vaatler gercek olsa reklamlardan usandık artık

DRSNFDKR
DRSNFDKR - 2 ay Önce

5 KİLO SOĞAN 5 KİLO PATATES 67,5TL YER NAMIK KEMAL PERŞEMBE PAZARI

sedat
sedat - 2 ay Önce

ne aracı gelmiş ki? araçlar ne işe yarıyormuş

46.
46. - 2 ay Önce

Biraksinlar bu isleride. Rayli sistem isine baslasinlar Expo geliyor ortada toplu tasimada kendine yetmeyen bir sehir var. Rayli sistem calismalari baslamali. O hayata gecene kadar yogun hatlar icin en az 10 adet trambüs edinmeli sehir.

taşkın
taşkın - 2 ay Önce

Geçin bunları!!! Bu memleketin trafik sorunu ne zaman çözülecek? Şehir hastanesinden bu yana botaş, mado, sanayi, arsancenter, ve hal kavşağı ne zaman sonuçlanacak, bu şehre adam akıllı bir güney çevre yolu ne zaman yapılacak? Şehir merkexi trafiği nasıl çözülecek? Sanayiden bu yana ağır tonajlı ve büyük araçların girişi nasıl engellenecek? Trabzon caddesi ne olacak? Haa birde ciddi bir mezarlık sorunumuz var nolacak ek mezarlık dolmak üzere? Belediyede bir işe yaramayan bir yığın torpilli personelin işine ne zaman son verilecek? Belediyedeki kiralık lüzumsuz araçlar ne zaman kaldırılacak? Bu memeleketin Fatma şahinin desteğinden ve hediye 6 araçlık fragmandan daha ciddi sorunları var.... bu şehrin genel sorunlarını hangi babayiğit çözecek????


SIRADAKİ HABER

banner240

banner227

banner154