BBP'de sıcak gelişme | Referandumda Hayır diyen teşkilat feshedildi

Bir bildiri yayınlayarak Genel Başkan Mustafa Destici'yi istifaya çağıran Büyük Birlik Partisi (BBP) Beykoz İlçe Teşkilatının feshedildiği bildirildi.

BBP'de sıcak gelişme | Referandumda Hayır diyen teşkilat feshedildi

BBP İstanbul İl Başkanlığından yapılan yazılı açıklamada, "BBP Beykoz İlçe Teşkilatımız yönetim kurulu ile birlikte, süreklilik ve mütemadilik arz eder bir şekilde parti politikalarımıza, parti içi disiplin ve hiyerarşi kurallarımıza, müesses ve kadim ahlaki değer ve kurallarımıza aykırı söz ve eylemleri nedeniyle Genel Merkez Teşkilat Başkanlığımızın 14.03.2017 tarih ve 2017/114 sayılı kararıyla feshedilmiştir." denildi.

BBP Beykoz ilçe teşkilatı bir bildiri yayınlayarak Genel Başkan Mustafa Destici'yi istifaya çağırmıştı. Bildiride teşkilatın refarandumda 'hayır' diyeceği belirtilmişti.

Referandumda HAYIR oyu kullanacağını açıklayan BBP Kahramanmaraş İl Teşkilatının da feshedilip feshedilmeyeceği merak konusu.

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2017, 20:19
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ökkeş 007
Ökkeş 007 - 1 yıl Önce

Ülkenin geleceğinin şekillendiği böyle nadir durumlarda, partiler; sevinçte,tasada ve ülke ile ilgili zor zamanlarda ortak ses,ortak yürek olmadıktan sonra parti olmanın ne anlamı var.

alperen
alperen - 1 yıl Önce

Doğru ve haklı olarak ta K.maraşında yönetimini fesh etmelidir.Orayada HALK tv ile ve benzerlerinden medet beklemeyecek vatan sever birilerini getirmelidirler.Şehit lider muhsin başkanın kemikleri asıl Halk tv gibi pkklı kanallara açıklama yaptıgında sızlamıştır.gönderin gitsin.anonsçudan başkan olursa böyle olur.daha kendini bilir derli toplu tarihini milletini anıyan birilerini getirin.saygılarımla.

SIRADAKİ HABER

banner235

banner122

banner124

banner227

banner224

banner154

banner191

banner126