Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı yayınında siz olsanız ne sorardınız?

Cumhur ittifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile Millet ittifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde canlı yayında karşı karşıya gelecek.

Ekrem İmamoğlu - Binali Yıldırım canlı yayınında siz olsanız ne sorardınız?

Cumhur ittifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile Millet ittifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İsmail Küçükkaya'nın moderatörlüğünde canlı yayında karşı karşıya gelecek.

Ak Parti ve CHP’nin üzerinde mutabık kaldığı protokole göre; 16 Haziran Pazar günü saat 21:00’da Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde yapılacak tarihi buluşmanın sunuculuğunu gazeteci İsmail Küçükkaya yapacak. Küçükkaya her adaya eşit soru ve eşit süre ilkesine göre sorular yöneltecek. Canlı yayın tüm kanallara açık ortak yayınla yapılacak.

Peki programın moderatörlüğünü siz yapsanız adaylara hangi soruları sorardınız? İsteyenler sorularını yorum kısmına yazabilirler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ilyas
Ilyas - 2 ay Önce

Caldilarsa Kim caldi kanitiniz goruntu varmi diye bin Ali beye sorardim

sedat
sedat - 2 ay Önce

Madem bu indirimleri yapabiliyordunuz neden 20 yıldır yapmadınız?

bir de merak ettiğim bir şey var niye indirimler ve vaatler İstanbul için geçerli

türk
türk - 2 ay Önce

belediyelere neden torpille adam alıyorsunuz diye sorarım. yandaş neden kayırıyorsunuz diye sorarım....

Vatandaş
Vatandaş - 2 ay Önce

Türkiye'nin ihtiyaç duyduğu bir araya gelebilmeniz için izin alma sürecinizi anlatabilir misiniz?

Essah Ede
Essah Ede - 2 ay Önce

Yıllarca pekaka dedikleri terör örgütüne, diyarbakıra gittiğinde neden pekeke dedin diye sorardım binaliye. millyetci ülkücü hareket bunu unutmaz.

Patron
Patron - 2 ay Önce

İmamoğlu na neden PKK ve feto ile işbirliği yapıyor sun maksat dürüst yönetirim diyorsanız herşey bu vatan hainleri ile güzel olurmu diye sorardım

özgür
özgür @Patron - 2 ay Önce

kürdistan şehitleri için saygı duruşunda bulunanları görmezden geliyorsunuz ama imamoğlu her seferinde pkk ve fetö terör örgütüdür ve benim için yok hükmündedir dediği halde galiba IQ'nüz yetmediği için anlayamıyorsunuz.

serkan
serkan - 2 ay Önce

1000 ali beye sorum niye bu adamı gale alıpda programa çıkdınız olurdu.

bnt
bnt - 2 ay Önce

ekruma nasıl bu kadar yüzün var diye sorardım malum adam 1001 surat oldu basına karşı farklı millete farklı mazbatayı alınca farklı verince farklı kendini aynada tanıyabiliyor mu mesela bu sorulabilir.

Vatandas
Vatandas - 2 ay Önce

Ben bin Ali ye hiç bir şey sormam, 30yildir aynı kişide zaten İstanbul ne yapacağı çok da önemli değil,ama İmamoğlu ne yapacak onu herkes merak ediyor... Rakip Erdoğan ona göre

imamoğlu
imamoğlu - 2 ay Önce

sülalende imam varmı ?

türk
türk @imamoğlu - 2 ay Önce

ekrem İmamoğlu nu zerre kadar sevmem de , sülalesinde imam olanları da gördük başımızdalar... hak , adalet nerde!!!

binali
binali - 2 ay Önce

oğlun kaç kilo ?

Ahmet
Ahmet - 2 ay Önce

17 yıldır yediniz yediniz hala doymadın mı derim. hatta öncesinde de Ali Müfit Gürtuna, BinALİİYİ IDO kafeteryalarını akrabalarına peşkeş çektiği için kovdurmuştu. 31 Filoluk milyonlarca dolarlık gemi filonu nasıl elde ettin? yiye yiye şişmiş artık patlama noktasına gelmiş oğlunun daha neresine yedireceksin?
Yeni havalimanın 3. havalimanı diye yalan söyleyip duruyorsunuz. çünkü Atatürk havalimanını kapattnız. sadece yine istanbulda 2 havalimanı var. çok soru var.......... ama Türkiye de gazetecilik 2014 te bitti.

maraşlı sağlıkçı
maraşlı sağlıkçı - 2 ay Önce

ikisinede mal varlıklarını ve nasılkazandıklarını sorardım


SIRADAKİ HABER