Erkenez Çayı ve Aksu Çayı’na çözüm aranıyor

Kahramanmaraş Valiliğinde düzenlenen valilik koordinasyon toplantısına da katılan Güvenç, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın seçim mitinginde de dile getirdiği Erkenez Çayı ve Aksu Çayı’nın ıslah edilmesi için çalışma başlatıldığını söyledi.

Erkenez Çayı ve Aksu Çayı’na çözüm aranıyor

TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili Celalettin Güvenç, seçim bölgesi Kahramanmaraş’ta vatandaşın istek ve taleplerini dinleyerek çözümü için il müdürleriyle bir araya geldi.

Seçim sürecinde vatandaşla sık sık bir araya geleceğini dile getiren TBMM İçişleri Komisyon Başkanı Celalettin Güvenç, her fırsatta Kahramanmaraş’a gelerek sözünü yerine getirdi. İlçeleri bir bir ziyaret eden Güvenç, vatandaşın sorunlarıyla da birebir ilgilendi. Tespit edilen sorunların çözümü için il müdürleriyle görüşen Güvenç, bu kapsamda Orman Bölge Müdürü Alpaslan Altındaş, DSİ 20. Bölge Müdürü Sadullah Seven ve Kadastro Müdürü Gökhan Başkan ile bir araya geldi.

Güvenç, bu ziyaretlerin amacının vatandaşın dile getirdiği sorunların çözümü olduğunu anlattı. Seçim sürecinde vatandaşa bu konuda söz verdiklerini kaydeden Güvenç, şehrin sorunlarının birebir takipçisi olduğunu aktardı.

Güvenç, bu ziyaretlerini devam ettireceğini dile getirerek vatandaşın talebinin her şeyin üzerinde olduğunu söyledi.

KARASU SORUNUNA ÇÖZÜM ARANDI

Kahramanmaraş Valiliğinde düzenlenen valilik koordinasyon toplantısına da katılan Güvenç, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın seçim mitinginde de dile getirdiği Erkenez Çayı ve Aksu Çayı’nın ıslah edilmesi için çalışma başlatıldığını söyledi. Çevre konusunda Ak Parti hükümetinin ortaya koyduğu hassasiyeti dile getiren Güvenç, bu noktada Kahramanmaraş’ın da sorunlarının ortadan kalkacağını belirtti. Güvenç, bu konuda Kahramanmaraş Valiliğinin ve ilgili müdürlüklerin gerekli çalışmaları yaptıklarını anlattı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yörükbeyi
Yörükbeyi - 4 hafta Önce

Boş boş toplanın durun bişey yapamazlara zenginlere. Erkenez deresine zengin fabrikaların pis suyu gidiyor. Kapatsınlar da göreyim

KM
KM - 4 hafta Önce

Bir tık çıkmaz.

vatandaş
vatandaş - 4 hafta Önce

seçim üstü toplanırsınız, göz boyarsınız.seçim sonrası unutursunuz.

türkay göktürk
türkay göktürk - 4 hafta Önce

Seçimlerde olmasa Aksu karasu olarak hizmet etmeye devam ederdi sanırım.

Ali
Ali - 4 hafta Önce

Topantınız verimli geçtimi bari Aksuyu kirleten fabrikaların getirdiği ikramlarıda yediniz mi?

Gülden
Gülden - 4 hafta Önce

Teşekkürler sayın Ali Öztunç Maraş'ın sorunlarını dile getirdiginiz için

seyit
seyit - 4 hafta Önce

Aksu çayını değil ,kendinizi ıslah edin

mustafa
mustafa - 4 hafta Önce

chp li vekil demese aklınıza bile gelmez

sedat
sedat - 4 hafta Önce

neden bu sorunu gündemde tutan sayın chp milletvekili davetli değil. neden sorunun kaynağı olan fabrikaların sahipleri yok, neden sorunun çözümü için akademisyenler yok ve neden şehrimizde bulunan çevre danışman firmaları yok bu kadar bileşenin bir arada olmadığı bir toplantıdan bence bir sonuç elde edilmez.

hökkeş
hökkeş - 4 hafta Önce

sonuç?

İSMAİL ÇAKMAK
İSMAİL ÇAKMAK - 4 hafta Önce

helal olsun başkanıma sayenizde inşAllah bu çevre olayı düzelecektir. çalışmalarınızda başarılar iyiki varsınız.


SIRADAKİ HABER

banner122

banner124

banner227

banner235

banner224

banner154

banner55

banner126