Fatih Mehmet Erkoç’a linç kampanyası

Önceki gün Haber46’nın duyurduğu, Fatih Mehmet Erkoç’un görev alacağı haberi sonrası sosyal medyada Erkoç’a karşı linç girişimi başlatıldı.

Fatih Mehmet Erkoç’a linç kampanyası

Önceki gün Haber46’nın duyurduğu, Fatih Mehmet Erkoç’un görev alacağı haberi sonrası sosyal medyada Erkoç’a karşı linç girişimi başlatıldı.

‘Ben olmuyorsam, kimse olmasın’ mantığıyla hareket eden sosyal medya kullanıcıları, haber üzerine adeta çılgına döndü. Cumhuriyet tarihi boyunca yapılamayan, tüm hizmetleri Kahramanmaraş’a 5 yılda getiren ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın belediyecilik ödülüne layık görülen Türkiye Millet Bahçesi mimarı eski kurucu Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’a linç kampanyası başlatıldı.

Haber46’nın ‘Fatih Mehmet Erkoç’a Cumhurbaşkanlığından Görev mi Geliyor ? başlıklı haberi üzerine bazı Basın Yayın Organlarının sosyal medya hesaplarından, linç girişimi başlatıldı.

Bazı sosyal medya kullanıcıları, hayal olarak nitelendirirken bazı kullanıcılar ise belediyenin borç batağına döndüğünü iddia etti.

Fatih Mehmet Erkoç’a Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından bir görev verilip, verilmeyeceği ise belirsizliğini koruyor.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 15:38
YORUM EKLE
YORUMLAR
BERTİZLİ
BERTİZLİ - 5 ay Önce

adam güzel çalıştı 1 dönem daha hakkıydı ama sağlık olsun.teşekkürler fatih erkoç

yavuz
yavuz @BERTİZLİ - 4 ay Önce

belediyeyide satarlardı borçtan

Adım önemli değil
Adım önemli değil - 4 ay Önce

Bazı partiler sadece kendisine çalışıyor. Bir Kahramanmaraş kız olarak güvenlik araştırmam da tertemiz çıktığı halde refransım yok diye dereceyle kazandığım sınavın mülakatından elendim. O yüksek puanı almak için 2 sene günde 12 saat çalıştım. Ne olacak şimdi benim alın terim. Günde beş vakit her namazdan sonra torpille benim yerime kazananı torpili yapanı buna aracı yada vesile olanı önce Allahıma sonra peygamber efendimize şikayet ediyorum. Ben şimdi böyle işsiz gezerken onların aldığı maaş haram olsun

anlayana
anlayana - 5 ay Önce

5 yillik hizmette kimsenin yapamdigi derken anlamsiz para ile donuyor o isler kredi ile borçlanma ile kasadaki paranin tamamink 2020 e kadar bitirerek herkes yapar sindiki baskan kasaya bakiyor bitmis ustune borclar var uyumayin lutfen

kk
kk - 4 ay Önce

bir dönem daha kalsın diyenler sizin köyden daha belediye ye giremeyen var galiba

Maraslı
Maraslı - 4 ay Önce

Doğru biraz daha dursaydı her taraf da iş makinası çalışacak ve her yer yarım kalacaktı

Tesk
Tesk - 4 ay Önce

Batıparkın orta refijlerindeki çimleri söküp yerine kilit taşı döşeyen yönetimden, kayak merkezi, toplu taşıma çilesinin bitmesi , battı çıktılar yapan yönetim görünce insanlar bir şaşırdı tabiki. Belediyenin borcu varmış, eski yönetimin gitmeden ihtiyac fazlası otobüs alması ve alınan bu otobüslerin ödemesinin ileri tarih atılıp erkoca yüklenmesi ile beraber katma değer üreten çalışmalar yapıldı uzun vadede geri dönüşü olup şehir esnafına para kazandıracak işler borç yapılmadan olmaz. Borç yapılmadan anca kaldırım taşı döşersin. Ankara BŞB nin hazineden karşılanan borcuna baksınlar .
Yıllardır gelişmişlikte Adana Antep örneği veren halk adamın arkasında duramadı.

HK
HK - 4 ay Önce

YAPTI HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM.NE GÖREV VERSELER HAKKIDIR HELAL OLSUN....GÖNÜLLERİN BAŞKANI FATİH MEHMET ERKOÇ

aksu
aksu - 4 ay Önce

GELEN GİDENİ ARADIR

Adem 46
Adem 46 - 5 ay Önce

Sadece çok komik bir haber. Sadece gülünür.

Turkoglu
Turkoglu - 4 ay Önce

Adamsın ERKOC BASKAN Ak parti 31 Mart ta bu kadar çok oy aldıysa bu Erkoç başkanın sayesinde bunun herkes farkında Erkoç hizmet yapmasaysi ak Parti'nin marasta hali perisandi.

Kahramanketli
Kahramanketli - 4 ay Önce

Meyve veren ağacı taşlarlar... Kimini ne göre adam,Kimine göre yalan, aslında gerçek olan ADAM GİBİ ADAM.

Alyanak osman
Alyanak osman - 4 ay Önce

Her ne kadar sebzeye zebze desede diger belediye baskanlarindan daha cok hizmet etti.

Sıddık ali
Sıddık ali - 4 ay Önce

Bu şehire daha da hizmet beklemeyin, seçim biteli 2 ay oldu belediyeler den hizmet gören var mı?

Memleket
Memleket - 4 ay Önce

O linç girişiminden bulununanlar hazmedemeyen zavallilar belli kişilere hizmet eden kisiler

Ede
Ede - 5 ay Önce

Kardeşim kimse kusura bakmasın o kadar çevreyollari vs yaptı onceki 8 yılda yapılan hizmetin mislini yaptı ben hakkımı helal ediyorum başkana daha iyi mevkilere layıktır kendisi her zaman dava adamıdır dava adamı gibi hareket etmiştir bence

Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 5 ay Önce

Bana bakın sayın maraşlım erkoç başkanımın kaç sefer yanına gittinizde bu kadar dışlıyorsunuz eyy MARAŞ lım geçmişte mahçiçek başkanım hariç önceki sözde başkanlık yapan sezal veysi kaynak poyraz dan iyi bir başkanlık yapmadımı yazıktır günahtr benim MARAŞ lım adam gibi adamdr rabbime emanet olun saygılar vede sevgilerimi sunarım burdan türkiye cumhurbaşkanına devletime bahçeli başkanıma yıldırım başkanıma tüm devlet erkanına mit başkanıma emniyet birimlerimize ordumuza vede milletime selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE

edeler
edeler - 4 ay Önce

atamayı artık basın mı yapıyor

türk
türk - 4 ay Önce

Erkoç iyi çalıştır diyordum da , iyiki de gitmiş. Belediyenin kasasında bi kuruş para kalmamış ve üstüne borç batağına girmiş. Yeni gelen başkan 100 milyon lira borçlanma yetkisi talep ediyor. Böyle başkanlığı bende yaparım.

drsn
drsn @türk - 4 ay Önce

her başkan seçildiğinde borçlanma yetkisi ister meclisten bu bir rutin...

Haber
Haber - 4 ay Önce

Bu haberlerin yanında Ekonomi - Enflasyon - Kur -Faiz- Geçim -Sıcak Para haberleri istiyoruz

Y......Ç...
Y......Ç... - 4 ay Önce

Bugüne kadar Kahramanmaraş'a gelen en iyi devlet adamı...Meyve veren ağacı taşlarlar...

vatandaş
vatandaş - 4 ay Önce

gündem de tutmaya çalışmayın beyler

sedat
sedat - 4 ay Önce

ak partili olmayınca randevu bile alamıyordun şimdi te başına geziyor yanında ne ak partili var nede belediye personeli nede koruması

ede
ede - 4 ay Önce

kardeşim linç gişimi gibi bir şey yok rakamlar konuşşun ,geldiğinde borç ne idi,gittiğinde ne
geldiğinde beledeiye kadrosu kaç kişiydi,gittiğinde kaç kişi
son dönemlerde çalışma verimliğini artırdı ,bir çok şey kattı ,kuzey çevre yolu gibi
ama rakamlar konuşsun,

ali ak
ali ak - 4 ay Önce

keşke zengin çocuklarını belediyeye doldurmasaydı. daha başarılı olurdu.

Kavga Büyük!
Kavga Büyük! - 4 ay Önce

Kahramanmaraş sayın Fatih Mehmet Erkoç aday gösterilmeyince kaybetti! Daha doğrusu da Erkoç imaj kaybetmesi için çok çaba harcandı. Sosyal medya bu çabalara saha oldu.. Ve şunu yazayım ki Maraş sosyal medyasında öne çıkan sivrilen bazı kişi()ler bilinmelidir ki FAKE hesaptır.Arkasında bugün şikayet edilen simaların kahkahaları saklıdır. Cumhurbaşkanlığından haber gelirse kuzeyin tepkisi de olmaz değil hani!* Maraş her dönem kaybetti..Asker de tertipçilik varya öyle Maraş'ımda!

*Kanıtlanamayan söylemler fake hesaplar...

dursun fedakar
dursun fedakar - 4 ay Önce

10 numara hizmetler yaptı .. yalanmı söyleyek şu mübarek günde dolmuşlarda gucak gucağa oturuyorduk klimalı otobüsler leğen nen kayarken kayak merkezleri üst geçitler altgeçitler yaptı yaptı kardeşim yaa.

vatansever
vatansever - 4 ay Önce

bu adam belediyeye tam 1 500 000 000 tl taktı haberiniz var mı?

Kahraman
Kahraman - 4 ay Önce

Ufku dar insanlar kuzey çevre yoluna gerek var diyor şehri sadece ulu camii ile üngüt arası sanıyorlar doğukent tarafındaki yapılaşmadan haberleri bile yok dulkadiroğlu belediyesinin ve büyükşehirin yaptığı toplu konuttan haberleri yok doğukent mah. Yapılan kuyumcular sitesi ve özel seltörün yaptığı inşaatlardan haberleri yok şuanda bile trafik çok yoğun hatta geç bile kalındı çevre yolu ve görünen o ki devam etmeyecek ama 2 yıl sonra tüm maraş görecek yoğunluktan hermes şikayetci olacak bu seferde yeni başkana yüklenecemler tamamlamadı diye biz zaten memeleket olarak herşeyi eleştirmeyi severiz şunu neden yaptı bu u neden yaptı sonrada antepe bak kayseriye bak deriz onların belediye dırumu ne demiyoruz yatan başkana laf ederiz çalışan başkana laf ederiz suç başkanlardamı yoksa bu memleket insanındamı?

Hasana
Hasana - 4 ay Önce

Borc felan yok.dis gucler yalan soyluyor.bizim partimiz haram helale dikkat eder .hz omer adeleti uygulariz.adi uzerinde adalet ve kalkinma partisiyiz.fatih baskanimdan Allah razi olsun

rozturk.59
rozturk.59 - 4 ay Önce

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

abdullah
abdullah - 3 ay Önce

Erkoç döneminde Maraşa güzel çalışmalar yapıldı. İnşAllah devam o gelir.

Kazım Koyuncu
Kazım Koyuncu - 3 ay Önce

Böyle bir şey en başta cumhurbaşkanı na kaybettirir.Zaten su anda oyları düşüyor

Kazım Koyuncu
Kazım Koyuncu - 3 ay Önce

Böyle bir şey en başta cumhurbaşkanı na kaybettirir.Zaten su anda oyları düşüyor

bertizliii
bertizliii - 4 ay Önce

bertizliii senin ne çıkarın oldu???


SIRADAKİ HABER

banner122