Haber46'dan Cumhurbaşkanımıza, TBMM'ye ve Milletvekillerine Çağrı

12 Şubat 2020'de Kurtuluşunun 100. Yılını Kutlayacak olan Kahramanmaraş'ta "TBMM 12 Şubat kurtuluş Bayramı Özel Oturumu" yapılmalıdır. Meclis şubat ayında Kahramanmaraş'ta toplanmalıdır.

SİYASET 07.10.2019, 08:30 07.10.2019, 08:37
Haber46'dan Cumhurbaşkanımıza, TBMM'ye ve Milletvekillerine Çağrı
banner257

Mecliste grubu bulunan siyasi partilerin Şubat ayı grup toplantılarını Kahramanmaraş'ta yapması gerektiği ile ilgili haberimiz çok büyük ses getirdi. Ancak gelen mesajlarda başka bir fikir ön plana çıktı. Biz de Haber46 olarak makul bulduğumuz bu yeni fikri işlemeye karar verdik.

HABER GELEN YORUMLAR ÜZERİNE GÜNCELLENMİŞTİR!

Haber altına yazılan yorumlar ve telefonla bize ulaşan çok sayıda siyasetçi ve iş adamı dostumuz "Partilerin Grup Toplantılarının Kahramanmaraş'ta yapılmasının çok önemli olduğunu, ancak asıl olması gerekenin TBMM'nin Kahramanmaraş'ta toplanması gerektiğini" ifade ettiler. Bu fikirbizim tarafımızdan da makul karşılandı.

Zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde TBMM, Kahramanmaraş Kurtuluş Bayramı Özel Oturumunu Kurtuluş Savaşının en önemli şehri olan Kahramanmaraş'ta yapabilir. Böylece iç ve dış düşmanlara karş Kahramanmaraş'ın Kurtuluş Mücadelesindeki düşmanı kovan ruhunu millet olarak taşımaya devam ettiğimiz mesajı verilebilir.

Bu durum Kurtuluşunun 100. Yılını kutlayacak olan Kahraman şehrimizin tanıtımına ve sorunlarının çözümüne çok büyük katkı sağlayacaktır.

Daha bir iki sene önceye kadar Dünyada Madalyalı tek şehir

Kurtuluş Mücadelesinde düzenli orduyu beklemeden kendi kendini kurtaran Maraş, tüm imkansızlıklar içinde düşmanı yendiği yerde devleti yanında görmelidir.Zira bu Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurulmasında, vatanımızın kurtulmasında Kahraman şehrimizin büyük mücadelesi önemli bir rol oynamıştır.

1920'de düşmanı mağlup ederek Türk ordusuna moral veren Kahramanmaraş'a karşı devlet, teşekkür borcunu Kurtuluşunun 100. yılında ödeyebilir.

Haber46'nın bu çağrısına TBMM'de temsil edilen tüm siyasi partiler tarafından olumlu cevap vereceklerine inanıyoruz.

Çağrımızı Siyasi Partilerin Genel Merkezleri nezdinde de sürdüreceğimizi kamuoyuyla paylaşıyoruz.

Yorumlar (17)
Doğru Söyler 8 ay önce
Çağrınız güzel ama ya Haber46 düşmanlarını ne yapacaksınız? Yarın Haber46 HDP Yİ şehrimize davet etti diye yaygara koparan paralı trollere karşı tedbiriniz var mı? Yolsuzluk haberlerinizin üzerine size diş bileyenler ilgili kurumların çalışanları boş mu duracaklar? Rantını kesmeye başladığınız kişilere karşı aman dikkatli olun. Siz daha bize çok lazımsınız.
Ülkücü 8 ay önce
Haber46'yı yedirmeyiz kimseye.
Merak etme sen.
NZN 8 ay önce
HABER46 BU DEDİĞİNİZ YAPILSIN SÖZ VERİYORUM HER GÜN SİTENİZİN REKLAMINI YAPACAĞIM. MÜTHİŞ OLUR PARTİLERİN TOPLANTILARINI BURADA YAPMASI. AMA HDP OLMAZ TABİ. YANİ SİZİN ŞARTINIZI KABUL ETMEZLER. BU DURUMDA DA GELEMEZLER. AMA HDP BİR GÜN YA MUTLAKA BU ŞARTLARI KABUL EDECEK YA DA YOK OLACAKTIR. TEBRİKLER TEKRAR.
Zilan 8 ay önce
Bir kürt kızı olarak
Katılıyorum ve destekliyorum.
Ama HDP asla böyle bir şey yapmaz.
Çünkü HDP eşittir PKK YPG
Haberiniz çok güzel ama. Bu kampanyanızı herkes desteklemelidir.
Ülkücü 8 ay önce
Diğer partileri bilmem ama en azından MHP ve AKPARTİ şubat ayı grup toplantılarını mutlaka Kahramanmaraş'ta yapmalıdır.
Fikrinizi destekliyorum. Kahramanmarasimizin gelişimi ve tanıtımı için gösterdiğiniz ilgi ve alaka için ayrıca teşekkür ediyorum.
Ünal 8 ay önce
Haber46 nin bu davetini Kahramanmarastaki tüm gazeteler ve intenet siteleri aynı gün yayınlamalı ve destek vermelidir. Halk olarak biz de sosyal medyadan bu çağrıyı desteklemeliyiz. Bu güzel düşünce için marasimizin yüz akı Haber46 'yi tebrik ediyorum.
ede 8 ay önce
gelsinlerde rezilliğimizi görsünler bitmeyen yollar alt geçit köprü trafik sorunu yolsuzluk.vs vs vs
hkn46 8 ay önce
ALLAH rızası için maraşı adam yerine koyan var mı ?
Murat 8 ay önce
HDP'nin bu çağrıya evet demeyeceğini bile bile çağrıda bulunmanız ironi olmuş ama...
Diğer tüm partilerim grup toplantılarını şehrimizde yapması çok iyi olur. Hatta bitirilmeyen işler tamamlanır. Şehre biraz daha hizmet gelir. Çağrınızı destekliyorum.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Günün Anketi Tümü
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?
Fatih Mehmet Erkoç mu, Hayrettin Güngör mü?