Haber46'dan Cumhurbaşkanımıza, TBMM'ye ve Milletvekillerine Çağrı

12 Şubat 2020'de Kurtuluşunun 100. Yılını Kutlayacak olan Kahramanmaraş'ta "TBMM 12 Şubat kurtuluş Bayramı Özel Oturumu" yapılmalıdır. Meclis şubat ayında Kahramanmaraş'ta toplanmalıdır.

Haber46'dan Cumhurbaşkanımıza, TBMM'ye ve Milletvekillerine Çağrı

Mecliste grubu bulunan siyasi partilerin Şubat ayı grup toplantılarını Kahramanmaraş'ta yapması gerektiği ile ilgili haberimiz çok büyük ses getirdi. Ancak gelen mesajlarda başka bir fikir ön plana çıktı. Biz de Haber46 olarak makul bulduğumuz bu yeni fikri işlemeye karar verdik.

HABER GELEN YORUMLAR ÜZERİNE GÜNCELLENMİŞTİR!

Haber altına yazılan yorumlar ve telefonla bize ulaşan çok sayıda siyasetçi ve iş adamı dostumuz "Partilerin Grup Toplantılarının Kahramanmaraş'ta yapılmasının çok önemli olduğunu, ancak asıl olması gerekenin TBMM'nin Kahramanmaraş'ta toplanması gerektiğini" ifade ettiler. Bu fikirbizim tarafımızdan da makul karşılandı.

Zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde TBMM, Kahramanmaraş Kurtuluş Bayramı Özel Oturumunu Kurtuluş Savaşının en önemli şehri olan Kahramanmaraş'ta yapabilir. Böylece iç ve dış düşmanlara karş Kahramanmaraş'ın Kurtuluş Mücadelesindeki düşmanı kovan ruhunu millet olarak taşımaya devam ettiğimiz mesajı verilebilir.

Bu durum Kurtuluşunun 100. Yılını kutlayacak olan Kahraman şehrimizin tanıtımına ve sorunlarının çözümüne çok büyük katkı sağlayacaktır.

Daha bir iki sene önceye kadar Dünyada Madalyalı tek şehir

Kurtuluş Mücadelesinde düzenli orduyu beklemeden kendi kendini kurtaran Maraş, tüm imkansızlıklar içinde düşmanı yendiği yerde devleti yanında görmelidir.Zira bu Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurulmasında, vatanımızın kurtulmasında Kahraman şehrimizin büyük mücadelesi önemli bir rol oynamıştır.

1920'de düşmanı mağlup ederek Türk ordusuna moral veren Kahramanmaraş'a karşı devlet, teşekkür borcunu Kurtuluşunun 100. yılında ödeyebilir.

Haber46'nın bu çağrısına TBMM'de temsil edilen tüm siyasi partiler tarafından olumlu cevap vereceklerine inanıyoruz.

Çağrımızı Siyasi Partilerin Genel Merkezleri nezdinde de sürdüreceğimizi kamuoyuyla paylaşıyoruz.

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2019, 08:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Doğru Söyler
Doğru Söyler - 2 hafta Önce

Çağrınız güzel ama ya Haber46 düşmanlarını ne yapacaksınız? Yarın Haber46 HDP Yİ şehrimize davet etti diye yaygara koparan paralı trollere karşı tedbiriniz var mı? Yolsuzluk haberlerinizin üzerine size diş bileyenler ilgili kurumların çalışanları boş mu duracaklar? Rantını kesmeye başladığınız kişilere karşı aman dikkatli olun. Siz daha bize çok lazımsınız.

Ülkücü
Ülkücü @Doğru Söyler - 2 hafta Önce

Haber46'yı yedirmeyiz kimseye.
Merak etme sen.

NZN
NZN - 2 hafta Önce

HABER46 BU DEDİĞİNİZ YAPILSIN SÖZ VERİYORUM HER GÜN SİTENİZİN REKLAMINI YAPACAĞIM. MÜTHİŞ OLUR PARTİLERİN TOPLANTILARINI BURADA YAPMASI. AMA HDP OLMAZ TABİ. YANİ SİZİN ŞARTINIZI KABUL ETMEZLER. BU DURUMDA DA GELEMEZLER. AMA HDP BİR GÜN YA MUTLAKA BU ŞARTLARI KABUL EDECEK YA DA YOK OLACAKTIR. TEBRİKLER TEKRAR.

Zilan
Zilan - 2 hafta Önce

Bir kürt kızı olarak
Katılıyorum ve destekliyorum.
Ama HDP asla böyle bir şey yapmaz.
Çünkü HDP eşittir PKK YPG
Haberiniz çok güzel ama. Bu kampanyanızı herkes desteklemelidir.

Ülkücü
Ülkücü - 2 hafta Önce

Diğer partileri bilmem ama en azından MHP ve AKPARTİ şubat ayı grup toplantılarını mutlaka Kahramanmaraş'ta yapmalıdır.
Fikrinizi destekliyorum. Kahramanmarasimizin gelişimi ve tanıtımı için gösterdiğiniz ilgi ve alaka için ayrıca teşekkür ediyorum.

Ünal
Ünal - 2 hafta Önce

Haber46 nin bu davetini Kahramanmarastaki tüm gazeteler ve intenet siteleri aynı gün yayınlamalı ve destek vermelidir. Halk olarak biz de sosyal medyadan bu çağrıyı desteklemeliyiz. Bu güzel düşünce için marasimizin yüz akı Haber46 'yi tebrik ediyorum.

ede
ede - 2 hafta Önce

gelsinlerde rezilliğimizi görsünler bitmeyen yollar alt geçit köprü trafik sorunu yolsuzluk.vs vs vs

hkn46
hkn46 - 2 hafta Önce

ALLAH rızası için maraşı adam yerine koyan var mı ?

Murat
Murat - 2 hafta Önce

HDP'nin bu çağrıya evet demeyeceğini bile bile çağrıda bulunmanız ironi olmuş ama...
Diğer tüm partilerim grup toplantılarını şehrimizde yapması çok iyi olur. Hatta bitirilmeyen işler tamamlanır. Şehre biraz daha hizmet gelir. Çağrınızı destekliyorum.

M. Akif
M. Akif - 2 hafta Önce

HDP Dursun.
Diğerleri Buyursun.
Haber46 düşmanları kudursun.
:)
Abi HDP'ye çağrınız güzel ama olmaz o iş ya.
Valla olmaz. Kusura bakmayın.

Bozkurt
Bozkurt - 2 hafta Önce

Bir ülkücü olarak Cumhur ittifakı ortaklarımız olan MHP ve Ak partinin 2020 Şubat ayı Grup toplantılarını Kahramanmaraş'ta yapması fikrine katılıyorum. Hatta facebookta paylaştım bile. Hatta MHP ile Ak parti grup toplantılarını birlikte yapmalıdır.
Diğerleri gelir mi gelmez mi bilmem. Kendileri bilir.

Fikrim var
Fikrim var - 2 hafta Önce

HABER46
Grup Toplantıları değil
Meclis burada toplanmalı.
Grubu olan olmayan tüm partiler ve bağımsız milletvekilleri katılmalıdır.
Bence haberinizi değiştirin. Ya da geliştirin. :)

Semih
Semih @Fikrim var - 2 hafta Önce

Bu düşünce daha güzel.
Bencede Meclis Toplantısı Kahramanmaraşta yapılmalıdır. Ama Meclis Toplantısı yapacak salon var mı şehirde.Yok.Mehmet Akif Kültür Merkezinde olabilir belki ama bilmiyorum.

maraşın yerlisi
maraşın yerlisi - 2 hafta Önce

Gelirkende kaleye ramazanda patlatılmak üzere bir kaç tanede top getirsinler malum şehir büyüdü kalenin sağına soluna bir kaç tane koyup patlatmak gerek , geçmişle övünmekten başka bir icraatımız yok , ecdadın açtığı yolda yeni başarılar getiremedik maalesef ot atmaktan başka marifetimiz yok

yapalakli yavuz
yapalakli yavuz - 2 hafta Önce

Bu memleketin 10 tane silah ve muhimmat fabrikasina ihtiyaci var , bu memleketin boş vaatlere kuru kuruya siyasete ihtiyaci yok ede yol hastane kopru havalimani elbette yapilacak sene 2019 , 1919 da degiliz
Son 20 gun icinde emlak fiyatlarina fahis fiyattan zam yapildi patates sogani denetleyenler ,maliye, esnaf ve sanatkarlar odasi,ticaret odasi bunlari denetlemeyecek mi ? Firsatcilik yaparak milleti sömürenlere dur denilmeyecek mi ? 250000 lik daireye 450000 yazilir mi bu nasil bir ticaret bu nasil bir firsatcilik resmen nitelikli dolandiricilik

Teyfik Karadaş
Teyfik Karadaş - 2 hafta Önce

12 Şubat 1920 tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisinin bütün üyelerinin Kahramanmaraş'ta toplanması, oturumun Kahramanmaraş'ta açılması çok güzel olur.Kurtuluşumuzun 100.yılına ayrı bir önem, değer katar.Meclisteki Kahramanmaraş milletvekillerimizin el birliğiyle bu işi gerçekleştirmelerini ümit ediyorum.

bilgin
bilgin - 2 hafta Önce

ÇOK GÜZEL BİR FİKİR


SIRADAKİ HABER

banner122