Hayrettin Güngör Mazbatayı aldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör sabah saatlerinde adalet sarayında mazbatasını alarak, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinde devir teslim töreninde konuşma yapıyor.

Hayrettin Güngör Mazbatayı aldı

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör; ‘Mazbatamızı aldık, yeni bir göreve başlıyoruz. Öncelikle Kahramanmaraş’ta kurucu büyükşehir başkanlığı yapan, güzel hizmetler gerçekleştiren kardeşim Fatih Mehmet Erkoç’a teşekkür ediyorum. Allah ondan razı olsun diyorum. Biz bir davanın neferleriyiz, bizde ayrılık olmaz. El ele vererek şehrimiz için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz. Tüm ekip arkadaşlarıma, cumhur ittifakına teşekkür ediyorum. Birlik içerisinde bu süreci, devam ettirdik. Ben herkesin başkanı olacağım. Şehrimize hakettiği tüm projeleri en kısa sürede getireceğiz. 

Devir teslim törenine ise Türkiye Belediyeler Birliğinden çok özel isimler katıldı. 3 Araç ile Kahramanmaraş'ta Hayrettin Güngör'e desteğe gelen Belediyeler birliği yöneticileri Başkan Güngör'e başarılar diledi.

Yeni görevine başlayan Hayrettin Güngör başkanımıza başarılar diliyoruz. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatih
fatih - 5 ay Önce

Erkoç belediyede çalışan müdürlere daire başkanlarına saltanat yaşatırken fakir fukara taşeron işçilerin 4.5 yıl maaşlarını kesti zulüm etti Allah cc nasıl bilirse öyle eylesin seni !

KAHRAMANMARAŞ SEVDALISI
KAHRAMANMARAŞ SEVDALISI - 5 ay Önce

Dogrudur.
işci haklarını öteleyen bir kac imza ile maaşlarını düşüren
kendi çevresini belediyeye doldurup dolgun maaşlar sunan işçi hakkı olan ödenekleri kendi çevresindekilere haktır deyip veren diger işci arkadaşların sanki hakkı degilmiş gibi gösteren
bir BAŞKAN istemiyoruz.

Ahmet
Ahmet @KAHRAMANMARAŞ SEVDALISI - 5 ay Önce

Genel sekreter Hüseyin .... bir olup yıllarca taseron iscilere zulum etti erkoç

Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat
Murat ENGİZEK k.maraş onikişubat - 5 ay Önce

Hayırlı uğurlu olsun başkanım rabbim yar ve yardımcın olsun inşAllah amin burdan türkiye cumhurbaşkanına vede güngör başkanıma selam olsun murat engizek kahramanmaraş TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE TÜRKİYE

SIRADAKİ HABER