İhraç edilen Genç Müsiad Kahramanmaraş Başkanı Üyeleri istifaya zorladığı iddia edildi!

Önceki gün gece yarısı Haber46’nın duyurduğu Ünal Çimen’in Genç Müsiad başkanlığından alındığı haberi sonrası Genç Müsiad Yönetim Kurulu Üyeleri, güç aldıkları Müsiad’ı bombardımana tuttular.

İhraç edilen Genç Müsiad Kahramanmaraş Başkanı Üyeleri istifaya zorladığı iddia edildi!

Önceki gün gece yarısı Haber46’nın duyurduğu Ünal Çimen’in Genç Müsiad başkanlığından alındığı haberi sonrası Genç Müsiad Yönetim Kurulu Üyeleri, güç aldıkları Müsiad’ı bombardımana tuttular.

Birçok genç üyenin yaklaşık 4 – 5 ay önce Genç Müsiad Başkanı Ünal Çimen’i şikayeti sonrası başlayan süreç önceki gün Ünal Çimen’in Genç Müsiad Genel Başkanı Furkan AKBAL tarafından alınması ile son buldu.

Gece saatlerinde ihraç edilen Ünal Çimen sabah saatlerinde Yönetim Kurulu Üyelerinin istifaya zorladığı iddia edildi.

İstifaya zorlanan üyeler ise güç aldıkları Müsiad kurumuna zarar verecek şekilde zehir zembelek bir açıklama yaparak basın kuruluşlarına gönderdi.

İstifasını istediği Yönetim Kurulu ve Üyelerinden yalnızca bir kaçı istifasını verirken, bazı üyelerin ise “ Genç Müsiad bünyesinde bulunduklarından şeref duydukları için, kişilerin onlar için hiçbir önemi olmadığını belirterek istifa etmeyeceklerini belirttiler. “

Yapılan açıklamada, Ünal Çimen’in haksız bir şekilde görevinden alındığı yönetim kurulu üyelerince belirtilirken, Müsiad’a haksız bir görevden alındığı iması göz önüne serildi.

Öte yandan Yönetim Kurulu Üyelerinin yaptığı açıklama da bir ibare ise dikkatlerden kaçmadı. O açıklama da; “ Bu yapılan haksız davranıştan dolayı “ ifadesi kurumdan güç alan üyelerin tekrar kuruma hoş olmayan imalar yapması ise dikkatlerden kaçmadı.

ÜNAL ÇİMEN VE GENÇ MÜSİAD GERÇEKLERİ

Haber46 istihbarat servisinin edindiği bilgiye göre ise Genç Müsiad ve Müsiad’ı bombalayan Yönetim Kurulu Üyeleri ve Başkanın geçmişten gelen haksızlıklar neticesinde görevinden alındığı öğrenildi. Ünal Çimen’in Genç Müsiad Misyonuna ve ilkelerine yönelik uygun olmayan davranışlarda olduğu hem Genç Müsiad Genel Başkanı tarafından hem de Müsiad Kahramanmaraş Şube Başkanı tarafından açıklandı.

Öte yandan Genç Müsiad Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından yapılan zehir zembelek açıklama sonrası, Kahramanmaraş kamuoyu ise bu açıklamayı “ Güç aldığınız kurumu, çıkarıldığınız zaman mı eleştiriyorsunuz ? “ diyerek açıklamayı dikkate almadıklarını gösterdiler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kahramanmaraş sevdalısı
Kahramanmaraş sevdalısı - 6 ay Önce

Hepsi hikaye bu adamların, siyasi gücün tüm nimetlerinden yararlanma derdindeler...

hepsi boş...
hepsi boş... - 6 ay Önce

bütün bu derneklere ne
gerek var ....

K.Marasli
K.Marasli - 6 ay Önce

Noldu ki la pavyonama getmis

ÖKKEŞ
ÖKKEŞ - 6 ay Önce

YİYOLAR İÇİYOLAR BİRBİRİNİ ALKIŞLIYOLAR BAŞKADA BİŞEY YOK

edeler
edeler - 6 ay Önce

rant rant rant neyi paylaşamıyorsunuz

TÜRK
TÜRK - 6 ay Önce

Gençler aranızda torpilsiz iş sahibi olan var mı . ya kızmayın hemen soruyorum. :)

vatandaş
vatandaş - 6 ay Önce

Adam kılıgı varmı resimdekilerde????

Hakan
Hakan - 6 ay Önce

Dağ başında saksağan vur beline kazmayı...

Bir an önce
Bir an önce - 6 ay Önce

Bir an önce sorunların çözümlenip şehrimiz için ilçelerimiz için yeni istihdam alanları için yeni iş imkanları için insanların sorunlarının çözümü için uğraşılmalı

hanif
hanif - 6 ay Önce

Mevzuu koltuk sevdası ellaham , yoksa hepsi kelli felli adam , neyi bölüşemediz Allahını sevdiklerim (maraşın yavan ağzıyla)


SIRADAKİ HABER